Jump to content

Filmovi - preporuke


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

Ne znam koji su ovde pominjali Red State kao dobar film, ali mogu reci da isti treba da batale gledanje filmova i da heklaju umesto toga. Koje je ono smece bog te jebo!!!!!! Toliko naivnosti, nedoslednosti, gluposti i jednostavno idiotizma u jednom jedinom filmu je stvarno umetnost. :udri: :udri: :udri: :udri: :udri: :udri: Da nisam bio malo high i sa ekipom koja je umirala prvo od muke tokom monologa koji traje pola sata na pocetku, a potom od smeha zbog svega ostalog u filmu sto nema veze sa zdravim razumom iskljucio bih ga pri prvoj polovini vec.. Zaklucak na kraju je isto neverovatan. Jbt kada sam cuo odakle dolazi zvuk za malo me slog nije strefio? :icon_question::icon_eek::mrtav::seronja:

 

 

 

Sve u svemu vise sam se smejao gledajuci ovaj film nego Dzim Kerijev Mister Popper's penguins koji je lose uradjena family komedija. Od odgledanih 10 filmova zadnjih dana najbolji ispade Your highness koji je i sam dosta los. U stvari najbolji je bio Horrible Bosses i Mothafucka Jones u njemu.

Edited by HEFEST

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj film uopste nije los. Nije ono vrhunski naravno (daleko od toga), al' moze da se pogleda sasvim fino. Bolji je od vecine b horora koje sam video da ti preporucujes, realno. I bas i nije komedija, btw.

A uostalom dobro ga je pogledati ako ni zbog cega drugog, onda zbog Emma-e. :bigblue:

Edited by KinSlayer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napisah ja da nije komedija... Al' kakve veze ima sta je, ok je film sasvim.

Horrible Bosses inace si ovde hvalio kao komediju, meni je ono debilno skroz, ima par fazona, al' je skroz retardiran film ipak. Ne znam sta je trebalo to Spejsiju da snimi, najgori njegov film.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa bolji je. Ima po nesto da valja.

 

Nisam ja nigde rekao da je komedija nego da je toliko los da je to komicno. Lika sa kalasom upuca baja iz pistolja, a ovaj imao vremena da se pripremi lepo i da ga pita gde da gadja. Pa ono kada umesto sve a ih rokne on protrci kroz njih. Jbt. to samo retardiran Amerikanac moze da snimi. Ne bih sada da navodim ceo film scenu po scenu. Nema ama bas ni jedne jedine scene da ima veze sa zdravim razumom. Odluke glavnih likova u nekim situacijama su neverovatne.

 

A najjaca glupost je ono kada covek prvo udara nogama da probije prolaz, a jos se nije odvezao i posle kuka kako ne moze da se odveze. Reeeeeeetardiranooooooo!!!!!!!!

 

 

 

Ako je tebi Hellraiser B horor onda jbg stvarno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

La lik je napisao odlicna komedija. Ovo je vise drama

 

Nije komedija samo ako se neko oklizne i padne niti mora da bude nerealnih situacija da bi bilo zanimljivo. Ja sam gledao sa devojkom i super mi je leg'o, inače obožavam Steve Carell-a. Jbg gledali smo pre neko veče i Hangover 2 i nisam se tri puta nasmejao...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stiv Karel je i meni antipatičan. Mislim da ume da napravi dobar štos i video sam kako se dobro zajebava kada dobije da pripremi govor, ali u većini filmova mi je zanimljiv koliko i Set Rodžen, koji je debeljko koji se prejako trudi da bude smešan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma, nista, samo me zbunio tvoj post, pa sam gledao da nesto ja slucajno nisam kvoutovao bzvz slucajno... :haha:

 

Meni je vecina americkih komicara tog tipa antipaticna, Ben Stiler, Adam Sendler, Set R. i njima sl. al' Karel mi je OK. Mozda zato sto se ne trudi toliko...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...