Jump to content

Filmovi - preporuke


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

Nisam ni sam verovao da cu reci.Ali roki 1,super film,ima pricu,cim sam uspeo da prevazidjem sto me nervira kao glumac Stalone shvatih koliko je dobar film i da se ne radi samo o boksu.

 

Roki jedan je odličan isto i dvojka, svi ostali su slabašni. Isto što je i rambo jedan odličan film, dok su druga tri filma klasično ispiranje mozga nebuloznim patriotizmom.

 

Kad se već ponovo priča o "Melancholia"-i, ubaciću da je film razočaravajuć, ali da se osećao potencijal sve vreme. Mogao je da bude mnogo bolji.

 

Šteta izgleda ja najpozitivije gledam na ovaj film.... osim što te je razočarao, dal ti je film loš ili samo razočarao zato što ima dosta potencijala, ali je ovako okej? :)

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam imao nikakva očekivanja, prišao sam filmu potpuno neutralno, tako da ne mogu da kažem da me je na taj način razočarao. Film mogu da nazovem solidnim ostvarenjem, ali zaista pati od toga da svuda vidim scene i dijaloge koji su mogli uz minimalne izmene da ostave mnogo jači utisak. Verovatno je gluma dosta oduzela od toga, jednostavno stalno želim nešto na osnovu razrade radnje, ali film nikada ne dostigne to "nešto".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto. ;)

 

Takođe, gledao sam "Youth In Revolt" pre dan-dva, želeo sam da vidim Siru kako biva baja u svom alter egu. Da priznam, uopšte nije loše, zabavio me je film, ima fazona na koje sam pukao od smeha. Svakako, bilo je zanimljivo videti ga sa malo dlaka na licu. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel iz ovog filma beše ona kultna rešenica.

 

YOU WANT THE TRUTH?

YOU CAN`T HANDLE THE TRUTH!

 

 

Ne znam da li si kvotovao pogresan link, pošto je Angelystor preporucio "Virdziniju" i "A Few Good Men", iz kojeg filma i jeste ta rečenica. Jack Nickolson je izgovara.

 

Inače, pluđčina za "Who's Affraid of Virginia Wolf", fenomenalan film, gluma, dijalozi...

Edited by In The Flesh

Share this post


Link to post
Share on other sites

Killer Elite je zapravo zabavan :D A to je sve sto sam od njega ocekivala, realno.

http://www.imdb.com/title/tt1448755/

Prijatno iznenadjenje je neobicno izdanje Dominic Purcell-a (posle tragikomedije Blade 3 :haha: ), definitivno treba cesce da igra

raspale drtine :D

De Niro ocekivano mlak, igra sebe ali u 'nisam vise glavni baja' varijanti. Statham standardno.

Edited by MissionVao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam da li si kvotovao pogresan link, pošto je Angelystor preporucio "Virdziniju" i "A Few Good Men", iz kojeg filma i jeste ta rečenica. Jack Nickolson je izgovara.

 

Forum se raspada, ja sam samo quoteovao A few good men, ali ko zna šta je ostalo u cookies i u catchu...

 

Što se tiče ćelavog Dominica, pojaviće se možda malo više u ovom filmu.

http://www.youtube.com/watch?v=7krZZabaC_U

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...