Jump to content

Filmovi - preporuke


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

Neko je kačio link za "The Watchmen - Ultimate cut", te sam morao da vidim i to čudo, zanimale su me dodate scene. U samom filmu sam možda primetio par detalja, ali mi se čini da je većina vremena otišla na animaciju stripa koji čita onaj momak kod kioska. Malo je reći da sam blago razočaran.

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.imdb.com/title/tt1149362/

 

u39uyon49z32943y.jpg

 

Феноменална драма, бриљантна идеја, одлично пренета атмосфера са почетка 20. века, плус је филм црно-бели са занимљивом поруком.

Мистериозна дешавања у једном селу а одмах се питамо да ли ћемо сазнати одговор на иста. Зар не?

Тежа драма и мало дужа али свакако вредна гледања. Не знам да ли је инспирисано истинитим догађајем али ако јесте, онда добија још већу тежину.

Режисер је Ханеке, познат по филму The Piano Teacher...

Share this post


Link to post
Share on other sites

inace, ne mogu sad da editujem post, oprosticete mi za double...

ko odluci da pogleda ovo, neka ne hejtuje zbog glavnog glumca, i ne citajte plot, ne spoilujte kraj sebi, i ono... ne znam, previse sabijenih emocija, mozda vi necete slicno reagovati na ovo, mene je film jako pogodio, iako nisam u fazonu romanse i drame ni najmanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

inace, ne mogu sad da editujem post, oprosticete mi za double...

ko odluci da pogleda ovo, neka ne hejtuje zbog glavnog glumca, i ne citajte plot, ne spoilujte kraj sebi, i ono... ne znam, previse sabijenih emocija, mozda vi necete slicno reagovati na ovo, mene je film jako pogodio, iako nisam u fazonu romanse i drame ni najmanje.

 

Ti si Emo

Share this post


Link to post
Share on other sites

jos gore bi bilo ako bi taj film bio dobar,morao bi onda film da odgledam do kraja a svo vrijeme bih htio monitor da razvalim.nebitno zbog tvajlajta,mozda je lik i dobar glumac ali ima najiritantniju facu u zadnjih iks na enti broj godina.

 

Slicna je bila i moja reakcija, na pocetku. Negde oko sredine filma shvatis da kad se ne trudi da svetli tokom dana i da ima nadrkanu "opaki vampir" facu, cak i ume da ne bude toliko iritantan. Na kraju filma opravda svoju profesiju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slicna je bila i moja reakcija, na pocetku. Negde oko sredine filma shvatis da kad se ne trudi da svetli tokom dana i da ima nadrkanu "opaki vampir" facu, cak i ume da ne bude toliko iritantan. Na kraju filma opravda svoju profesiju.

Ne trudi se da svetli tokom dana,jel on jebeni svitac il je to filmska verzija onih vestica pru,i one dve kucke,bila je serija na pinku,znate na sta mislim.

Vampirizam je profesija?Koja skola se zavrsava za to???

 

P.S.Kakve sankcije? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...