Jump to content

Filmovi - preporuke


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

On i Hulk :da: Bilo ko drugi i bilo bi pogresno, ovako imas s pravom najbolju facu i lika kom zestoko treba pozitivan prikaz. A ne neki tamo macani i tupsoni (Tor/Amerika).

Odlično napisano. Opaska o Skarlet mi se dopada, ona ionako dobija uloge samo da bi se u lateksu dočekala na ruku i zabacila kosu.

Mis'im stvarno, nije latex nego neopren :D

Edited by MissionVao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baš ga gledah juče, ako ništa barem sam se ismejao banalnostima, a ima i dve brutalne ribe. Mene iznenadilo što su efekti urađeni super, ja sam mislio da je to neki low budget.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baš ga gledah juče, ako ništa barem sam se ismejao banalnostima, a ima i dve brutalne ribe. Mene iznenadilo što su efekti urađeni super, ja sam mislio da je to neki low budget.

7.5 milki budjet

 

Pa ona plavusa je daskara al je dobra riba baaaaas!A ona crnka poluazijatkinja se izvlaci na sise.

Share this post


Link to post
Share on other sites

7.5 je mid-budget movie za film sa specijalnim efektima ja mislim

 

edit: mada ne znam... district 9 koji je imao budzet od 30mil je bio nazivan low-budget filmom. nije mi jasna ta koncepcija u kojoj se filmovi svrstavaju u jedno ili drugo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

the_woman_in_black_banner.jpg

 

 

Sad dodjoh iz bioskopa ( jedino se prikazuje u Uscu koliko sam video, na filmu nas je bilo ukupno 10 znaci vise nego prazno).Film je za mene imao posebnu tezinu jer sam GLEDAO orginalnu verziju iz 89-te godine (mislim da je neko sa yuma preporucio i hvala mu na tome). Ahem, utisci u svezi i film je hm, prosek. DOSTA se razlikuje u odnosu na orginalnu verziju i po meni je inferioran u odnosu na istu. Bilo je tu onih efekata sa zvukom da te kao zaplase ali nije to to.Ali nije ovde naglasak na samom zanru vec na prici ( sad moram procitati knjigu nemam kud, vidim da je kod nas propali Okean prevodio i tesko ju je naci), koja nije ispostovana kako treba.A nisam impresioniran ni Redklifovom glumom, moglo je to bolje.

 

Ocena 6/10

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tek si juče gledao film? Mislim odavno ga ima blue ray, mogao si to skinuti ovako si bezveze pukao pare.

 

Btw , pogledah sinoć Iron Sky i čekivao sam mnogo više. Razočarao sam se.

 

Kraj mi se dosta svideo, ostalo je mlako, bledo, naivno

Edited by Captain Spaulding

Share this post


Link to post
Share on other sites

Film je za mene imao posebnu tezinu jer sam GLEDAO orginalnu verziju iz 89-te godine (mislim da je neko sa yuma preporucio i hvala mu na tome). Ahem, utisci u svezi i film je hm, prosek. DOSTA se razlikuje u odnosu na orginalnu verziju i po meni je inferioran u odnosu na istu.

Meni je ovo neko presnimio i stoji na disku, jer sam odlagao da bih prvo gledao originalnu verziju, kada se setim da skinem. Izgleda da nisam pogrešio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...