Jump to content

Filmovi - preporuke


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

Борат је смешно глуп филм, заиста не знам коме оно може да се допадне. Ако ми неко каже да се насмејао три пута током филма (али искрено, а не зато што је требало да се смеје јер је Борат неки као хит) ја му кажем да је ретард.

Ok je to što se tebi film nije svideo, ali zašto bi nekoga nazivao retardom zato što je njemu bio dobar? Bez veze. Ja sam umirao veći deo filma. Da sam imalo netolerantan, kao što nisam ;), isto ovo što si napisao rekao bih nekome ko se nije nasmejao makar tri puta u toku filma.

 

Milion puta su ljudi ovde komentarisali kako su ukusi različiti; zbog čega i dalje moramo da se provociramo (očigledno je na osnovu prethodnih komentara o Boratu da je izvesnoj količini ljudi sa YUM-a film bio smešan)? Zar nije lakše napisati 'Borat mi se nije svideo zbog prizemnog humora, prozivanja žena, glupih fora' nego 'svi kojima se svideo ovaj film su debili'?

 

@Nebesko Plavetnilo: Pobogu, sad će Kusta da ispadne kriv za bombardovanje. :) :) :) U vreme nametnute rasne tolerancije u Americi, prvenstveno zbog crnaca, običan debeli Amerikanac koji odgleda film o "bednoj zemlji cigana i klošara" definitivno neće biti u fazonu 'Kakvo je ovo sranje? Neka ih bombarduju, boli me kurac, ionako su jadni' (što potpuno odgovara jednom South Parku, tj. Cartmanu :) ), već će se pre sažaliti na tu sirotu zemlju kojoj ne zna ni ime, uzeti još jednu porciju kokica i ubaciti neki drugi DVD, po mogućstvu neku laganu komediju sa dobrim ribama. Sve pod uslovom da običan debeli Amerikanac ikada odgleda taj film, kao što neće. Ako misliš da je odlična propaganda američkom narodu i "pravdanje" za bombardovanje poturanje filmova u kojima se prikazuje kako smo jadni i bedni, grešiš. Ono kako su to predstavili Amerikancima je najbolji mogući način - Sloba je tiranin, ugnjetava svoj narod, teroriše nacionalne manjine, kriv je za rat u kome su Srbi svašta radili Hrvatima, muslimanima i ostalima koji su bili protiv njih, bla, bla. I onda ih stvarno boli kurac. :da: Nego, ovo previše vuče ka temi koja nije tema ove teme :), tako da prestajem.

 

On-topic:

Juče sam odgledao i Ant Bully i Valiant, i iako nisu vrh, i dalje su jako simpatični crtaći. Sasvim pristojno za trošenje viška vremena. :da:

 

Jesam li već napisao da će Hoodwinked! dobiti nastavak 2008? :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok je to što se tebi film nije svideo, ali zašto bi nekoga nazivao retardom zato što je njemu bio dobar? Bez veze. Ja sam umirao veći deo filma. Da sam imalo netolerantan, kao što nisam ;) , isto ovo što si napisao rekao bih nekome ko se nije nasmejao makar tri puta u toku filma.

 

Milion puta su ljudi ovde komentarisali kako su ukusi različiti; zbog čega i dalje moramo da se provociramo (očigledno je na osnovu prethodnih komentara o Boratu da je izvesnoj količini ljudi sa YUM-a film bio smešan)? Zar nije lakše napisati 'Borat mi se nije svideo zbog prizemnog humora, prozivanja žena, glupih fora' nego 'svi kojima se svideo ovaj film su debili'?

 

Прегрубо сам се изразио, молим да ми опросте сви који су се осетили увређеним, и ти, између осталих. Нисам читао претходне коментаре.

Борат ми се није свидео можда и због тога што сам превише очекивао после све оне помпе, најава, овога, онога. Можда и зато што сам се много смејао док сам гледао Ali G.

Edited by Nolalothcaragasint

Share this post


Link to post
Share on other sites

Прегрубо сам се изразио, молим да ми опросте сви који су се осетили увређеним, и ти, између осталих. Нисам читао претходне коментаре.

Борат ми се није свидео можда и због тога што сам превише очекивао после све оне помпе, најава, овога, онога. Можда и зато што сам се много смејао док сам гледао Ali G.

No harm done. Komentar sam napisao čisto zato što je tvoja poruka zvučala previše "jako" - naravno da mi je jasno da nikoga nisi želeo direktno da uvrediš. :pivopije:

 

Interesantno - većina ljudi koje znam koji su prethodno gledali Ali G-a nisu oduševljeni Boratom. Ja sam gledao samo Ali G In Da House (nikako da poskidam ostale klipove), ali mi je Borat sjajan. Potpuno "sirov" humor... jebiga, definitivno nije za svakoga.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam recimo prvo odgledala Borata pa nesto od klipova Ali G, i mnogo mi je bolji Ali G, ali sam se posteno ismijala na Borata. s tim da ISKRENO, ona tuca u hotelu mi se ogadila, i ogadila mi je film, previse je realno i surovo gledati onoliko salo i onolika jaja u prvom kadru.. :ph34r:

 

 

 

jel gledo neko Reno 911, vrijedi li?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vavilon.

 

jako dobar film, fina drama.

dobar je film, ali nije da nema mane.

meni je malo razvucen. mozda je poruka mogla efektnije da se kaze za manje vremena i bez nekih scena za vreme kojih gledalac u bioskopu pogleda na svoj sat. ;) no, to je samo moje misljenje..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Topla preporuka da pogeldate film Carandiru

 

Film je iz 2003-će godine, jako dobra priča o ponosu latino amerikanaca i o događajima u njihovim zatvorskim krugovima...Film je zasnovan na stvarnoj priči doktora Drauzio Varella koji je lečio zatvoreike u brazilskom državnom zatvoru Carandiru.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam danas u Domu Omladine gledao

" Zagor - Poglavica bez plemena "

Film je reziro Svetozar Ljubojevic i mogu vam reci da sam

se pokidao od smeha! Znaci totalno ludilo, steta sto film traje samo

45 minuta

Evo covek ima stranicu na majspejsu

www.myspace.com/ljubazagor

Edited by Little Butcher

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...