Jump to content

Helloween


  

74 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Da , ali prodaja je bas isla slabo ... Mada zima je bolja za koncerte tog tipa i ako ih ne bude previse mogo bi Helloween da napuni skc , ali halu sportova su vec dva puta prebacvali u skc . Nista , Madjarska je blizu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg, koliko god da bih ja voleo ovde da ih vidim opet, ne znam koliko bii organizatori bili voljni za taj poduhvat posle onakvog fijaska sa GR i Stratovariusom. Posebno što bi onda Strato svirao drugi put u tako malom razmaku tj. jbg 2x iste godine. Jasno je da bi najveći broj publike došao zbog Helloween-a, ali opet...No, te kalkulacije ostavljam onima koji time treba da se bave, moj stav je:

MA ŠTA BRE PEŠTA, DOVODITE IH U BEOGRAD!!!! :violent:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesi li ti uopšte bio na tom koncertu? Ja sam stajao SKROZ nazad i jedva da sam imao mesta da dišem. :confused:

 

Dovodite jebeni Helloween.

 

Bio sam zato i pricam. Bilo je puno ali ne krc-krcato, mislim da si mogao da kupis kartu i pred koncert. Mozes da proveris sa organizatorima kako je isla prodaja karata. Neverovatno je da se ponosis sto je skc bio pun, za tako dva velika benda. Meni je to inace bio dan kada sam shvatio da od velikih metal koncerata u beogradu nema nista, ljudi nece da daju pare za koncert, jedino ako su u pitanju metalika ili mejdeni, krivo mi je ali sta da se radi, ipak su posledice 90-ih jos sa nama.

 

A to sto nisi mogao da dises bolje doktor da ti pogleda. Moze da bude astma, a onda ti treba ona pumpica za udisanje leka. Pazi se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A to sto nisi mogao da dises bolje doktor da ti pogleda. Moze da bude astma, a onda ti treba ona pumpica za udisanje leka. Pazi se.

Hahah, ne bukvalno. :haha:

 

Šalu na stranu, ja sam se za razliku od tebe spustio na zemlju. Ovde prostor veći od SKC-a mogu da napune samo Metallica i Iron Maiden, kada su metal bendovi u pitanju. Ostali bolje da pune SKC nego da ne pune ništa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahah, ne bukvalno. :haha:

 

Šalu na stranu, ja sam se za razliku od tebe spustio na zemlju. Ovde prostor veći od SKC-a mogu da napune samo Metallica i Iron Maiden, kada su metal bendovi u pitanju. Ostali bolje da pune SKC nego da ne pune ništa.

 

Pa jeste. skc je plafon. ocekivao sam da kad konacno otvore kapije ove zemlje za bendove i koncerte da ce ljudi biti gladni toga, ali desilo se suprotno. nema kulture odlazenja na koncerte i ljudi nisu navikli da placaju za bilo sta vezano za muziku. CD-ove smo navikli da kupujemo pirate...i najvise me smorilo, ne znam ko je rekao ali na ovom forumu kaze covek sto da dam 2,3 hiljade dinara, za te pare mogu patike da kupim. Razumem da ima ljudi koji bas nemaju ali to je RNR, stisne se, istrpi, snadje, sve za muziku, i nisu bas svi na ivici gladi pa da nemaju...treba jos dosta da prodje vremena da ljudi shvate sta je koncert...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko zeli da vidi nesto stvarno , dace lovu , zaradice ... Karte jesu skupe za nase uslove , ali mislim da to nikako ne utice na prave fanove , vec na ostatak publike ... Tipa isao bih na Helloween ali da je maksimum 1000 din . Onda pola ekipe hoce da ide , pola nece ... Pa ne ode niko . Na Gamma Ray sam isao sam samcijat i bilo mi je fantasticno . Na Helloween bih ostisao sve i govna da padaju taj dan . Sve je pitanje stava , ali mislim da je ona konstatacija za mobilni tacna , gomila bi pre uzela telefon skuplji nego da da 20-30e za bend koji voli . Secam se za prosli koncert da je Elderane nesto kasnio sa rezervacijama , pa sam u strahu otisao do grada da brze bolje uzmem kartu da se ne razgrabi , da ne bude pojeo vuk magarca . Kad ono katastrofa od prodaje bila ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim da danas retko koji bend uopšte može pošteno da popuni veliku salu SKC-a, a kamoli da rasproda. koliko god to tužno zvučalo, ali meni na pamet pada samo tarja, epica... mooožda sabaton i orphaned land (a možda zbog mog društva imam iskrivljenu sliku o popularnosti ova dva benda, posebno OL).

helloween je daleko od toga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paket Saxon/Iced Earth, koji je prošle godine prepunio zagrebački Boogaloo, napunio bi i SKC kao od šale, ali nije se našao niko sposoban da ispregovara i dovede ih.

 

Nazalost i ovo je daleko od garancije...mislim da je IE popularniji od ova 2 benda, a opet mnogo vise ljudi slusa helloween nego IE. Tako da ne bih smeo da se kladim ni da bi oni rasprodali.

 

tarja, epica... mooožda sabaton i orphaned land (a možda zbog mog društva imam iskrivljenu sliku o popularnosti ova dva benda, posebno OL).

 

Za tarju stvarno ne znam, bas mi je cudno da si nju rekao, ali ne znam sta danas deca slusaju, prosto sumnjam.

Epica - sad se zezas! :)

Sabato - opet nas zekis :)

Orphaned Land - ako mislis na izraelski progresive death metal, ako nisam pomesao loncice, onda stvarno mislim da se zekis.

 

Iskreno, ne bih smeo da se kladim ni da sva 4 benda zajedno napune SKC, nisam pesimista, samo je to dosadasne iskustvo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@mikki270

:haha::haha::haha:

 

a jebiga. :haha:

to su, čini mi se, najpopularniji bendovi među klincima (dobro, OL otpiši, i rekao sam da sam za njih verovatno u zabludi)...

e sad kriza je i klincima su skresani džeparci, tako da će pre te pare dati na patike i sl.

 

kamelot i blind guardian takođe, mooožda, mogu da napune salu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@mikki270

:haha::haha::haha:

 

a jebiga. :haha:

to su, čini mi se, najpopularniji bendovi među klincima (dobro, OL otpiši, i rekao sam da sam za njih verovatno u zabludi)...

e sad kriza je i klincima su skresani džeparci, tako da će pre te pare dati na patike i sl.

 

kamelot i blind guardian takođe, mooožda, mogu da napune salu.

kamelot i bg su punili vec SKC, ali ni tad nije bilo puno, bar za Kamelot znam, na BG nisam bio, mozda jesu. Ako oni ne mogu, ne moze niko :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim da danas retko koji bend uopšte može pošteno da popuni veliku salu SKC-a, a kamoli da rasproda... mooožda sabaton

Sabaton - opet nas zekis :)

Hmm... pa sad... Ok, šanse nema da baš rasprodaju SKC, ali da mislim da bi stvarno dosta ljudi došlo. Kada je pokrenuta tema o tom njihovom koncertu koji su objavili za BG u novembru na svom sajtu, baš je dosta ljudi ovde reagovalo. Takođe, kada su bili predgrupa HammerFall-u napravili su haos totalni i realno su bili zvezde večeri, a dosta ljudi beše to veče na HF-u i mislim da nema sumnje da su oni napravili bolju atmosferu nego HF. Bilo bi dosta ljudi na Sabatonu, prilično sam siguran. Još ako bi kao predgrupu/goste imali neki relativno popularan i interesantan bend... ne bi bilo greške.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...