Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

da, generalno

 

U prevodu,ti si toliko subjektivan i nerealan da boli.

 

naravno da sam subjektivan, to je sustina muzike, da te dodirne i da je osetis, da bude prisno...ne znam kako ti slusas muziku tako sa distance, verovatno ti je zato svaki komentar pun gorcine. Mislim da ti treba devojka, a u svakom slucaju drugaciji pristup muzici.

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

The Unnamed Feeling je uz Invisible Kid najgovnjivija pesma na tom albumu.Ubedljivo najgore dve Metallica pesme ikada.A za pesme omiljenih bendova...sto bi mi tesko bilo priznati,pa nisu moji pesme,jebe mi se.Motorhead npr. ima govnjivih pesama na "March Or Die" itekako...na "Sacrifice" takodjer.Slayer ima "Love To hate" i "Circle Of Beliefs" koje su sranje.

Ух, мени је фантастична, у топ 20 њихових сигурно.

 

Што се тиче омиљених бендова, Невермор имају доста лоших песама, а нови албум је баш лош, Риверсајд неколико досадних и непотребних песама, Кип ов Калесин и Болт Тровер такође.

 

 

Mislim da ti treba devojka, a u svakom slucaju drugaciji pristup muzici.

Мислим да си необавештен и безобразан.

Share this post


Link to post
Share on other sites

naravno da sam subjektivan, to je sustina muzike, da te dodirne i da je osetis, da bude prisno...

 

Nemas ti pojma sta je sustina muzike,jer da znas ne bi baljezgao ovakve gluposti.Ovo o cemu ti pricas nema veze sa subjektivnoscu.A ti si od onih ljudi koji se fasciniraju kada im omiljeni bend ili pevac podrignu na mikrofon.To nema veze sa dodirivanjima i osecajima,vec sa zaludjenoscu i odsutnoscu objektivnosti.Jer covekova vrlina je kada je svestan kako svojih mana,stvari u kojima nije dobar ili ih pogresno radi,tako i svih ovih navedenih stvari kod ljudi koji ga okruzuju ili koje postuje i losih stvari u sferama svog interesovanja.

 

Mislim da ti treba devojka, a u svakom slucaju drugaciji pristup muzici.

 

A tebi trebaju fore koje nisu gojkove,objektivan pristup stvarima koje te okruzuje i definitivno obavestenost ukoliko nekoga zelis napusavati.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

e ljudi znam da mi je ovo prvi post i da se sve vreme stalkujem i samo prikupljam informacije al...da niste malo skrenuli sa teme?cemu ovakve reci i uvrede...?jbt Maideni su uvek bili i bice BOGOVI i to ne moze da se promeni...sad neko moze da ima drugacije misljenje al to nije razlog da ovako razgovaramo...ni ja nisam nesto mnogo odusevljen novom epizodom betlstar galaktike i gradom od zlata al jbg Boze moj...oni su legende i svakako im treba odati pocast i pstovati njihov rad...zato zaista nema potrebe za ovim prepucavanjima..to je muzika...to je nesto u cemu treba da uzivamo i da smo srecni zbog toga..a ne jedni drugima da kopamo oci...;)

 

toliko od mene...

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svadja vec izmice kontroli...:icon_ne:

 

 

Maideni su veliki bend, nisu savrseni ali jesu jedni od najboljih. Normalno je da se ne svidjaju sve pesme svakome, da su nekome neke pesme sranje, a opet nekom drugom da su super.

 

Naravno, nisu sve pesme savrsene i svaki bend ima bolje i losije pesme, ali reci da ima pesme koje uopste nisu kvalitetne ne moze se reci za Maidene, koji sve rade od srca i koncentrisu se na svaku pesmu. Nisu sve pesme dobro, ali nije nijedna krs.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ova Final Frointier je toliko glupa da se graniči sa Tailgunner-om.

 

Tailgunner mi je bash dobra pesma, kratka i zheshca. Pogotovo uzhivo (Donnington 1992 ili josh bolje A Real Dead One).

 

 

Ova set lista http://www.setlist.fm/setlist/iron-maiden/2010/jiffy-lube-live-bristow-va-1bd45d40.html se ustalila, jedino ako je ne promene kad stignu u Evropu.

Edited by Huszar
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

al generalno ne mozemo tako gledati pesme...psoto ono sto se nekome svidi ne mora da znaci da ce nekome drugom da se svidi zar ne...? :D

 

btw izaso je kavr za final frontier al nigde nisam mogo da ga nadjem velikog pa aj cu da stavim ovaj mali...

 

Finalfrontierofficial200.jpg

 

ako neko nadje vecu rezoluciju blagodarim...;)

Edited by Joda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za moj ukus najmanje slabih pesama imaju Ария, King Diamond, Warlock, Obsession, InnerWish i Kraljevski apartman. Dodao bih neke koji su izdali samo po jedan, ali fenomenalan album, bez slabe pesme: Malteze, Emir Hot, Pergament. Kao što vidite, raznoliko društvance, tako da je jasno da nemanje slabih pesama kod mene nije ključni kriterijum za određivanje koji je bend najbolji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mogu da cujem sve pesme Maidena, ni jedna mi nije losa. Znam da sam FanB0y ali tako je... Stvarno svaka pesma im je super, od svih njihovih pesama ne znam da li bih mogao 5 da izdvojim koje mi nisu super... Do skoro sam mislio da je NPFTD los album ali sam onda ukapirao da je super! I inace sto se tice mog posta jer umesto jel, nije fazon da me iznapusavas iz prve zbog jedne greske, pisem bar bolje od pola likova na forumu, koji nemaju kraj i pocetak recenice, a ti si moj post bar razumeo, ali dobro...

 

Jedva cekam novi album, bice odlican, videcete...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...