Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

Ma ovo je najluđi 'cert, kad im nestalo struje pa su igrali fudbal na bini. :) Jel može neko da prepriča šta je tačno Bruce sve pričao ovde? Kapiram uglavnom, Sharon-zla veštica sa zapada, nešto je zajebavao tonca, i valjda Adriana, ali nisam skontao sve reči, jbg meni engRish ide mnogo bolje kada čitam, nego kad slušam, naročito ako priča neko kome je engleski maternji. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ljudi,jel ima neko sliku plakata za koncert na Sajmu 2007e (onaj što je bio lepljen po gradu) kao wallpaper tj.sliku za komp,preturo sam po netu 2 sata i nisam našo ništa,ako ima neko neg uploaduje ako je takva slika i postojala,hvala unapred

Edited by KROSTIC

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ovo je najluđi 'cert, kad im nestalo struje pa su igrali fudbal na bini. :) Jel može neko da prepriča šta je tačno Bruce sve pričao ovde? Kapiram uglavnom, Sharon-zla veštica sa zapada, nešto je zajebavao tonca, i valjda Adriana, ali nisam skontao sve reči, jbg meni engRish ide mnogo bolje kada čitam, nego kad slušam, naročito ako priča neko kome je engleski maternji. ;)

Evo i snimak fudbalske utakmice :) :)

 

 

 

EDIT:

Najjaca finta kad Nicko hoce petom da odigra...pwned :lol:

Edited by RaVeN

Share this post


Link to post
Share on other sites

Khm.. nisam baš fan Maidena.

Mislim da imaju dobre stvari, ali su postali komercijala.

 

Strašno me zanima, kada ljudi nabace ovakav komentar, šta u stvari oni očekuju??? Stvarno bih voleo da čujem malo bliže? Šta je to trebalo da uradi neki bend da ne bi bio komercijalan?!?

 

 

ps. Samo BUDALA svira za džabe, pa čak i ono što voli!!!

Edited by agaston

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oce li RNA praviti neki tribute? Tri sata Maidena,kako to dobro zvuci...

Naravno,ako jos u vek moze da izdrazi ;)

Могу да издржим, али у садашњој ситуацији тешко да ћу имати времена у скоријем периоду. И да ље остаје као жеља да се понови концерт од пре 6 година.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma celu diskografiju :);)

 

Nego jel ima neki pro shot sa ove turneje (npr u Riju sto su svirali 14-og)?...

Misliš iz ove godine? Pro još uvek jok, ima fin audience iz Christchurch-a, ja nabavio. :) Mada im je tu još bila ona oskudnija scenografija, kao kod nas, čeka se Južna Amerika sa full scenom i onim ludacima dole. :rockdevil:

Gledao neko Buenos Aires 2001? To onaj cert na kome su svirali Out of the Silent Planet i Fallen Angel, ima i na Youtubeu da se vidi... Kako luda publika, ono osećam sve navijači Boke i Rivera, pa preneli fanatizam sa utakmica. :lol: Znači kreće Blood Brothers i odjednom staje muzika, Bruce ih poziva da se smire malo. :)

Edited by crusader84

Share this post


Link to post
Share on other sites

čeka se Južna Amerika sa full scenom i onim ludacima dole. :rockdevil:

Pa oni su skoro zavrsili ceo posao ... jos 3-4 koncerta i kraj turneje !! :lol: Nego, kako li je samo izgledalo na stazi Hoze Karlos Pace .... uhhhhhhh :rockdevil:

 

Ne verujem da ce se pojaviti jos jedan pro-shot snimak sem Porto Alegre-a !!

 

 

Imas li ceo taj koncert iz 2001 ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa oni su skoro zavrsili ceo posao ... jos 3-4 koncerta i kraj turneje !! :lol: Nego, kako li je samo izgledalo na stazi Hoze Karlos Pace .... uhhhhhhh :rockdevil:

 

Ne verujem da ce se pojaviti jos jedan pro-shot snimak sem Porto Alegre-a !!

 

 

Imas li ceo taj koncert iz 2001 ?

Mislim čekaju se snimci odozdo. ;)

 

Koliko ja videh, ima iz Montereja, isto od prošle godine, ali i u Montereju i u Porto Alegreu im je falila scenografija, pirotehnika i čuda, tako da za kompletnu akciju trenutno ostaju HQ audience shotovi, npr iz NY i LA, ili od evropskih čini mi se da ima iz Finske sa oba koncerta, i možda još koji... Naravno očekuje se da ozdo procuri i koji ovogodišnji pro-shot, a tamo imaju full show ove godine, ako sam dobro skontao.

 

Nije ceo koncert, ali to je valjda sve što je emitovano na TVu...

http://www.ead666.com/Temp/DVD/2000/2001-0...20Aires_v2.html To je ovaj snimak, samo što je kod mene drugačiji menu i Evil je cela na prvom disku a drugi počinje sa Fear, zapravo sam ja to dobio na dual layeru pa se igrao malo. :) (jebeš debile koji bootlege turaju na dual layer :ph34r: )

Edited by crusader84

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni nikad nece biti jasno zasto ima toliko ljudi koji pljuju na Maidene,kao komercijala pizde materine,oni jebeno sviraju toliko vremena da je normalno da imaju ovoliko fanova zato sto prave lepu muziku za ushi i ne vidim sta je lose u tome sto se mnogi ljudi kunu u njih!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...