Jump to content

Slayer


Karlo SE

  

91 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Pa i ja sam veliki fan, i takođe mislim da se te "solaže" tu uklapaju savršeno (jer bi svako drugo kompleksnije preseravanje samo skretalo pažnju sa odličnih rifova), ali brate da sad veličamo Kerijevo umeće nasumičnog pritiskanja žica pa šta ispadne, ne biva...

Ne razumem..kakvo velicanje.

King je savrsen za bend poput Slayer-a i nema tu sta da se doda..ko voli nek' izvoli!

Zasto tebi toliko to smeta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

U njihovu muziku se uopste ne uklapaju solaze tipa melodicno "u srce te diram". Melodija bi se gubila zbog tempa i na kraju bi opet dobili ovo sto sada sviraju. Tvrdnje da je to samo izdrkavanje su obicne gluposti. Jer da je to u pitanju mislim da bi bilo sasvim svejedno sta odsloliraju, ali niko ne moze da kaze da oni to ne mogu ponoviti autenticno. Ljudi prepoznaju da li je ili nije nesto kao na albumu snimljeno, s tim to nije nesumicno izdrkavanje. Jednosrtavno ima smisla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa i ja sam veliki fan, i takođe mislim da se te "solaže" tu uklapaju savršeno (jer bi svako drugo kompleksnije preseravanje samo skretalo pažnju sa odličnih rifova), ali brate da sad veličamo Kerijevo umeće nasumičnog pritiskanja žica pa šta ispadne, ne biva...

Nasumicno pritiskanje zica?Ne bih ja rekao da si obracao paznju na solaze,pogotovo u live izvedbi.Poslusaj Sleja uzivo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ОК, смишљено притискање, али које на крају безвезе звучи. Углавном, одмах да се оградим, већина солажа са првог албума је супер!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ОК, смишљено притискање, али које на крају безвезе звучи. Углавном, одмах да се оградим, већина солажа са првог албума је супер!

Pa prvi album ja najbolji.Jedini, kako da reknem, pravi.... icon_mrgreen.gificon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nasumicno pritiskanje zica?Ne bih ja rekao da si obracao paznju na solaze,pogotovo u live izvedbi.Poslusaj Sleja uzivo...

E jebiga sad, ne slušam ja Slayer od juče... a slušao sam dosta njihovih snimaka uživo, i ostajem pri tvrđenju da je Keri još jedan prosečan gitarista.

Share this post


Link to post
Share on other sites

da se i ja ukljucim.keri definitivno nije extra gitarista,mislim tehnicki.kad smo vec kod sviranja tj ponavljanja stvari uzivo,keri skoro nikad ne odsvira u originalu solazu od angel of death(a ne mislim da ih je namerno prearanzirao).a to da imaju paljevinske textove-icon_da.gif

da imaju odlicne riffove-icon_da.gif

da volim slayer-icon_da.gif

cheerz pivopije.gif

Edited by Heavy jerk

Share this post


Link to post
Share on other sites

E jebiga sad, ne slušam ja Slayer od juče... a slušao sam dosta njihovih snimaka uživo, i ostajem pri tvrđenju da je Keri još jedan prosečan gitarista.

Pa znam da ne slusas od juce,ali reci da su solaze sranje jednostavno ne pije vodu.Ja nisam ni rekao da je Kerry virtuoz,ali je mnogo vise od prosecnog gitariste.Mnogo vise.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze covek da radi sta hoce sa svojim solazama, a da ne moze da ih odsvira u originalu tesko bi ja to progutao.

Neko rece da ce se ovo slusati za 20 godina, pa hoce, recimo kao sto se Black Sabbath slusa danas. E sad da vas pitam...koliko ste proslog meseca slusali Black Sabbath?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze covek da radi sta hoce sa svojim solazama, a da ne moze da ih odsvira u originalu tesko bi ja to progutao.

Neko rece da ce se ovo slusati za 20 godina, pa hoce, recimo kao sto se Black Sabbath slusa danas. E sad da vas pitam...koliko ste proslog meseca slusali Black Sabbath?

Nijednom-nisam njihov fan.

Slayer je drugo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neko rece da ce se ovo slusati za 20 godina, pa hoce, recimo kao sto se Black Sabbath slusa danas. E sad da vas pitam...koliko ste proslog meseca slusali Black Sabbath?

Pitanje je sasvim bezveze, nije poenta koliko ce puta mesecno neko da slusa Slayer jednog dana, vec da ce u istoriji thrash metala Slayer biti zapamceni kao najveci i najuticajniji bend (uz jos 2-3 recimo). A cisto da ti odgovorim na pitanje, slusala sam Black Sabbath proslog meseca icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

wallbash.gifwallbash.gifwallbash.gifwallbash.gifwallbash.gif

 

Kerry je GAY zato sto je sjebo bend

sa njegovim KFK/NuWawe sranjem

GhuA i DiM po meni uopste nisu thrash,vec nushit

 

to su albumi tipa solaza po albumu

 

Mamu mu jebem ako je ocelavio ne mora da znaci da mora da sjebe bend

i onaj Bostaf - ako on zna da svira . . . wallbash.gif

 

Hanemann voli old school i to je do jaja

i rifovi,solaze i textovi su mu do jaja . . .

 

======================================================

ako i novi album zaseru (koji je trebao da izadje ovog meseca al je odlozen za 2006) jebes mu mater

 

jos da krenu na turneju sa SoaD-om i metallicom i bice

puno novca i novih fanova koji misle da je Slayer nasto po

uzoru na SoaD . . .

 

 

wallbash.gifwallbash.gifwallbash.gifwallbash.gifwallbash.gif

 

 

svaka cast Lombardu sto se vratio icon_rockdevil.gif

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

wallbash.gifwallbash.gifwallbash.gifwallbash.gifwallbash.gif

 

Kerry je GAY zato sto je sjebo bend

sa njegovim KFK/NuWawe sranjem

GhuA i DiM po meni uopste nisu thrash,vec nushit

 

to su albumi tipa solaza po albumu

 

Mamu mu jebem ako je ocelavio ne mora da znaci da mora da sjebe bend

i onaj Bostaf - ako on zna da svira . . . wallbash.gif

 

Hanemann voli old school i to je do jaja

i rifovi,solaze i textovi su mu do jaja . . .

 

======================================================

ako i novi album zaseru (koji je trebao da izadje ovog meseca al je odlozen za 2006) jebes mu mater

 

jos da krenu na turneju sa SoaD-om i metallicom i bice

puno novca i novih fanova koji misle da je Slayer nasto po

uzoru na SoaD . . .

 

 

wallbash.gifwallbash.gifwallbash.gifwallbash.gifwallbash.gif

 

 

svaka cast Lombardu sto se vratio icon_rockdevil.gif

Кери је најјачи лик у Слејеру, а God hates us all је одличан албум ( DIM не готивим баш претерано, али има добрих ствари). А што се тиче Бостафа, он је један од бољих бубњара у трешу.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitanje je sasvim bezveze, nije poenta koliko ce puta mesecno neko da slusa Slayer jednog dana, vec da ce u istoriji thrash metala Slayer biti zapamceni kao najveci i najuticajniji bend (uz jos 2-3 recimo). A cisto da ti odgovorim na pitanje, slusala sam Black Sabbath proslog meseca icon_da.gif

Poentu si shvatila, ostace upamceni s tim sto ce neke nove generacije da ih svrstavaju kao mi danas Sabbathe...legende, oceve itd....a aktivno ce se slusati neki drugi bendovi. Mi smo nova generacija matoraca. Zamislite svoje malo kopile kad prica s drugovima pa kaze: "Da, cale i keva su slusali nekad neki Slayer". biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...