Jump to content

Testament


RNA

  

62 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Stvarno prosek od pesme, svidja mi se početni rif, ali umesto da posle njega pukne dobro kucanje, dobijamo nekako mlitav nastavak, očekivao sam od Hoglana dosta brži kec, takodje, Čak isuviše melodičan i deluje kao da recituje, što kaže Obsesd, solaža kolko-tolko vadi pesmu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izglea da su isli na kartu - neamo nista inovativno i zanimljivo da ubacimo, ali cemo zato da prepucamo produkciu, pa ce valjda biti lozacki i proci kod publike

 

I zaista, iako volim napucane albume - produkcia im uopste nie isla na ruku...kao ni Hoglan, koie siaian bubnjar, a odje skoro nista ne doprinosi...los match za bend

 

Niedna pesma mi nie zanimljiva od pocetka do kraia, flow ocaian...prva pesma e kao nesto upecatljiva, ali nista posebno

 

Pale King ima edan dobar deo

 

Stronghold dobro pocinje, ocaino se zavrsava

 

Centuries of Suffering obrnuto...dosadna, ali se malo bolje zavrsava

 

Neptune's Spear ima dobru solazu na sredini (mozda i naibolji detalj na celom albumu) i toe to

 

Ostale mi se ni po cemu ne izdvaiaiu, mogle su biti i izbacene

 

Pokusali su neki miks Heathen Evolution/Overkill Ironbound i novieg dosadnog Exodusa...na krau su tu nedje mozda sa Exodusom

 

Death Angel e albumcina za ovo, Megadeth da ne pricam

 

Kara banana

  • Upvote 2
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Брате,шта је ово?? Албум је на прво слушање феноменалан. Јесте некако једноставан али убија. Продукција је набуџена за медаљу али то је за мене само један велики +. Нећу да преурањујем са неким оценама али далеко ми је бољи него претходни. Што се тиче фаворита севен силс можда и најбоља. Једина замерка је можда што је прва половина албума некако енергичнија. Од нептунс спир као да су мало спустили лопту али у сваком случају,за прво слушање сасвим сам задовољан. Албум је испунио моја очекивања.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sale lepo što ti se album dopada, ali imam utisak kao da slušamo isti album samo sa promenjenim redosledom pesama, naime, meni baš druga polovina albuma dosta energičnija, mislim da nikada nisu imali toliko brzih pesama po albumu, posebno su mi odlične Centuries of Suffering, Black Jack i Canna Business, sve tri su na drugoj polovini albuma, pogotovo treba uzeti u obzir da mi je jedina brza pesma na prvoj polovini Stronghold zapravo jedna od najlošijih!

 

Od pesama srednjeg tempa, odlične su mi Seven Seals i Neptune's Spear, velika šteta što je druga polovina pesme The Pale King prilično bezveze, inače bi bila sigurno jedna od najboljih na albumu, početni rifovi na njoj su odlični, kao i lepa solo ubacivanja. Inače album obiluje sjajnim rifovima (da, da možda smo ih čuli 'iljadu puta, ali sa takvim stvarima se jednostavno treba pomiriti..), kao i fenomenalnim solažama, ništa manje od Skolnika nisam ni očekivao.

 

Takodje, Hoglan odradio odličan posao, možda se na momente oseti da je naknadno došao na snimanje albuma, neki delovi su mogli biti bolje uklopljeni, ali bez obzira, nema sumnje da čovek daje ogromnu energiju ovom albumu i vidi se da su mu Čak i Erik dali odrešene ruke da raspali na njegov prepoznatljiv način! Možda zvuči okrutno, ali odsustvo Grega je gotovo neprimetno, ne mogu reći ništa drugačije kada je njegovo mesto zauzeo jedan od najboljih basista na planeti, bas deonice su više nego fantastične, i tako prepoznatljive, Stiv jednostavno zna kako da na najbolji način obogati zvuk (bilo kog) albuma! O produkciji nema šta previše da se priča, možda zvuči nabudženo, ali ne vidim nikakav problem po tom pitanju u 21. veku jbg. Mogli bi i neki drugi bendovi malo više pažnje da obrate na istu!

 

Možda je preuranjeno ocenjivati, ali za sada su mi najgore legle Born in A Rut, The Number Game i već pomenuta Stronghold. Naslovna numera je ok, ali ništa specijalno, ovo je možda i najveće iznenadjenje samog albuma, da dve pesme koje su trebale da predstave album (tj. prve su izbačene u etar) budu medju najlošijim. Sve u svemu ja sam jako zadovoljan albumom za sada, opušteno mogu reći da piša po svim albumima njihovih thrash kolega izašlih u skorijem periodu, a zasigurno je i jedan od najboljih metal albuma izašlih u poslednjih par godina, tako da su očekivanja i više nego ispunjena!

 

Rano je reći da li je bolji od predhodna dva albuma, meni takodje odlična, ali je definitivno agresivniji, sa mnogo više pravih brzih trešerica i "in the face" rifova, dok je melodičnost reducirana u odnosu na prošli album. Minus albumu bi mogao biti nedostatak jedne fine balade, koja bi se sigurno jako lepo uklopila na album i malo smirila tempo pred nalet pomenutih thrash kanonada! Neka objektivna ocena bi bila jedna sasvim solidna devetka, mada će vreme reći da li je album zaista i zaslužuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

produkcija užasna

pesme dosadne, nekako mlitave

 

sve kilavo

 

 

obožavam Testament, ali ne mogu za ovo da kažem da valja

 

i brate devetka je ocena za skoro savršene albume, apsolutno nema nikakvog smisla da je daš ovom albumu, čak i ako ti se sviđa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...