Jump to content

Testament


RNA

  

62 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Manje-više Vlaja i Anglystor sve objasnili u svojim postovima, pa da ne širim sada ja priču dalje :)

 

Nekada su albume radili celi bendovi i to je ključ svega.

Nemam pojma i mrzi me da guglam da li Deni Spic ima kakvih autorskih kredita na Anthrax pločama, ali skoro je napao Čarli Benantea kada je ovaj tvrdio da je i on svirao solaže dok je Spic bio u bendu.

Tvrdi da i dan danas ima kasete sa raznim verzijama solaža, radne varijante i pokušaji i slično što znači da je radio na tome temeljno.

Kirk išao kod Satrianija pošto nije znao šta da svira preko nekih harmonija koje je James radio.

Danas svi oni naprosto saspu neko rendom brzanje (kod Kirka sa nešto vaha) i eto sola.

Možda mi je primer banalan, ali nije daleko od istine.

Svi si bili mlađi, evidentno napaljeniji i dokoniji, imalo kada da se sve lepo skocka i osmisli.

Što bi se Skolnik cimao oko solaža kada mu je plata ionako ista šta god da odsvira.

Repertoar Testamenta poslednjih xy godina: 50% sa prva dva albuma, naslovna sa trećeg, eventualno još jedna sa istog, možda neka sa četvrtog i petog (a i ne mora), tri sa Gatheringa, naslovna sa Formationa, još 3 nove i to je to.

Testament je zgodan primer pošto je dosta toga isplivalo kroz intervjue.

Tek su Slayer ljuti kapitalisti i ne smeta meni to samo po sebi, koliko to što se oni to i ne trude da to prikriju.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Dekapitator_Prisoner

 

Iskreno ni meni ali ukusi su ukusi. Meni se samo 2-3 stvari svidjaju sa tog albuma. Inače sam odrastao uz Testament i bili su medju prvim metal bendovima koje sam počeo da slušam.

Edited by perzekjušn menijak

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Hell serpent

Upravo htedoh da odgovorim, album ima predobrih pesama, od onih brzih razbijačina kao D.N.R i Legions of the dead do odličnih mid tempo pesama u najboljem Testament fazonu Down for life i Eyes of wrath, a sjajna je i True believer!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...