Jump to content

Derbi Utakmice


Frankenchrist

Recommended Posts

Требало би да избаце Вест Хем ЈТД због мућки око Тевеза и Маскерана. Жалило се 6 тимова...

 

Иначе, фудбал је спорт!

 

Mislim da je sud prije par dana donio odluku i odbacio te tužbe...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Партизан остао у одбојкашкој првој лиги и даље је једини тим који никада није испадао. После 0:2, добили смо три узастопне против Бирца из Старчева.

Share this post


Link to post
Share on other sites

SHAMPIONI!!!

Manchester-United.png

 

Inache, ovog vikenda je Zvezda pobedila u kosharci, oprala Partizan u gostima i osvojila titulu, a Kjevo je pobedio Parmu. Josh da ja nauchim sociologiju za sutra i sve ce biti just fine. :D

 

Djokovic trenutno vodi sa 3:1 u trecem setu.

Edited by Akumu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Враћа се Ноле...

 

1:4 у трећем...

 

Тачније 5:1...

 

6:1

 

Који је он краљ, какав повратак после 0:6.

За две године је први на АТП листи...

Edited by Аксеаносилас

Share this post


Link to post
Share on other sites

Још је обукао дрес...

 

srb.gif

 

 

Иначе...

 

Argentinski klub Veles Sarsfild suspendovao je golmana Gastona Sesu posle još jednog incidenta koji je ovaj napravio. Sesa je isključen na utakmici osmine finala Kopa Libertadores jer je udario Rodriga Palasija iz Boke juniors. Potpredsednik Velesa je za lokalnu TV stanicu rekao da Sese neće biti u timu do kraja sezone (ostalo još sedam kola), ali i najavio da će klub i igrač "potražiti rešenje".

"On je vrhunski golman, potražiće pomoć stručnjaka i rešiti probleme. Nema govora o tome da ćemo ga oterati iz kluba," rekao je Roberto Himenes.

Sesa je rekao da "žali zbog nesrećnog događaja", a isključenje na utakmici sa Bokom nije prvi ozbiljan incident čiji je akter bio.

Pre pet godina je uhvatio za vrat sudiju i dobio 10 utakmica neigranja, pre četiri nedelje skinuo se pred protivničkim navijačima nezadovoljan odlukom sudije da dosudi jedanaesterac protiv Velesa, a na prethodnoj utakmici napao je sakupljača lopti.

Sesa je u poslednjih nekoliko utakmica napao i saigrača Lukasa Kastromana kada je, prema Sesionoj proceni, ovaj bez razloga dobio crveni karton i ošamario Maksimilijana Pelegrina zbog greške na utakmici sa brazilskim Internasionalom.

Pre Velesa Gaston Alesandro Sesa je branio za Estudijantes La Plata, Hurakan, Rosario Sentral, Rasing, River Platu i španski Las Palmas.

 

Човек има српске корене, 100%! Ко други може да буде оволико луд и непромишљен. :)

Edited by Аксеаносилас

Share this post


Link to post
Share on other sites

Panatinaikos je prvak Evrope u kosarci. Naravno, nista ne moze bez Srba, trener je Zeljko Obradovic(to mu je sesta titula prvaka Evrope) a igrali su Tomasevic i Vujanic.

Tomasevic odlican, 16 poena, Vujanic 12 poena (slobodna bacanja 9-9)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Panatinaikos je prvak Evrope u kosarci. Naravno, nista ne moze bez Srba, trener je Zeljko Obradovic(to mu je sesta titula prvaka Evrope) a igrali su Tomasevic i Vujanic.

Tomasevic odlican, 16 poena, Vujanic 12 poena (slobodna bacanja 9-9)

 

Gledao finale, i nisam zazalio, extra mech bio..dosta ljute borbe...malo prchkanja tu i tamo..onaj Becirovic skot veliki :) Nadah se produzetku iskreno, zato sto i manje-vise bilo svejedno ko ce dobiti..ali nekako mi drago sto to na kraju bese PAO pre svega zbog Vujanica, Tomasevica i Obradovica..nisam ocekivao da Dejan onako dobro odigra..alal mu svaka! Milos najprijatnije iznenadjenje..voleo bih da nam igra u Spaniji kao 1. plej!

 

a posle gledah i San Antonio-Finiks prvu tekmu (skoro 4 sata basketa sinoc dakle..)...al samo drugo poluvreme uvatih...ljuta borba takodje..i Finiks bi imao mnogo vece sanse da im je Nesh igrao zadnja 2 minuta (definitivno, posle Kartera, moj omiljeni igrach u NBA), jer ga onaj Parker sjeba po nosu, nisu mogli krvarenje da mu zaustave dobrih 10 i vise minuta..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Navijam svim silama za njega, jer je i sa 20 godina postao VELIKI covek... SVAKA MU CAST! Ponosan sam na njega...

 

Mada ne znam koliki baja treba da budes pa da u roku od 2 nedelje osvojis 2 turnira... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...