Jump to content

Vaš najveći blam


Wise Owl

Recommended Posts

Ma prsla je od smeha...

 

Život je pun tih sitnih smejurija... Sad ću d budem papučar, pa da opet pomenem ženu-

Idemo mi ulicom i pričamo i ona (naravno) zastane ispred nekog izloga, a ja (naravno) to ne kontam i nastavim da idem i pričam... o jučerašnjem sexu... a pored mene neki matorac...

 

E, kakav ja retard umem da budem... :udri:

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaoj, proslog ljeta, EXIT 06, ja se zajebavala kao da sam dio obezbjedjenja na MH stage-u, i iz daljine islo par momaka, a vec noc pala, a ja slabije vidim,ja se KAO vec spremam da provjerim ko to dolazi... Mislila sam da je neki lik iz obezbjedjenja medju njima, ja pocela da baljezgam nesto ne gledajuci ga u facu (KOJI SAM KRETEN), a ono... Jaoj, Fernando iz Moonspell-a! Lik je promrmljao nesto u fazonu: "Sorry, but I'm Fer...", samo podigla glavu, dok ime jos nije ni izgovorio. Nisam mogla da dodjem sebi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas u lokal ulazi vec treci put ista devojka. Dotichna je ne slatka i lepa, nego preslatka i prelepa. I reshim se ja lepo, pitacu je za broj telefona, pa makar puk'o k'o zvechka, kada propadam makar da propadam sa stilom.

Dotichna se odushevi sa muzikom koju sam slushao (Crvena Jabuka - Ako, Ako...), krene tu neka zhvaka i sad ja naravno CHARGE!!! Pitam ja lepo za tel, pita ona zashto, ja lepo najiskrenije odvalim da bih je pozvao da izadje sa mnom, i dobijem sledeci odgovor: "Ma sladak si ti, ali ja imam vanbrachno dete..." (a moje je godishte!!!).

Jebem ti zhivot. A smem da se kladim da bi svi likovi odavde verovatno u glavi imali ono shto i ja kada je vide - ma povedi i dete, jebesh ga!

Stvarno prelepa.

Whatever, idem ja lepo da se unakazim vecheras od neke brlje i piva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahahaha... da nije taj lik mozhda Bakara? xD

 

 

 

:):):)

Otkud ti znas Bakaru? :mhihi: I kog, tacnije? :lol:

 

Elem, prosle nedelje, uvece bleja sa ortacima (ja sam bila jedino zensko u drustvu)...I, kako sam prehladjena, non-stop vadim maramice iz torbe...U jednom trenutku, ni ne proveravajuci sta uzimam, izvadim ulozak... :redface: A ortacima neprijatno... :):):) Svi su se odjednom pogubili... :lol: Doduse, ni meni nije bilo bas prijatno... :redface::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako cemo sa greskama iz torbe, ja mislim da mi se jedno milion puta desilo da u mesto kutijice sa Orbit bombonama, ja na sto stavim kutijicu Durexa! Neko vreme me drustvo zezalo sto u opste nosim kondome sa sobom, kada jos ni jednom, nisu videli da sam izvadila naceto pakovanje!!! Ja se pravim pametna, pa kazem kako ja istrosim celu kutiju na vece, a lazem!!! :rolleyes:

Ali, cim su se navikli, ja prestadoh da ih nosim!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jao, ti blamovi sa kurtonima... Evo dva moja:

 

1. Ulazim u apoteku i pitam: "Dobar dan, da li imate Durex PREFORMA kondome?"

:udri::udri::udri:

 

Sad sam se setio još jednog, povodom spetljavanja jezika:

1B: Ulazim u jednu radnjicu u kojoj se uplaćuje net. I sad skontam na policama neke knjige o kompovima, pa pitam: "A da li imate neku letir... liret... lirterat... litreaturu o HTMLu?" :redface: Svi koji su bili u radnji su se suzdržavali da ne prsnu od smeha... Ne znam šta mi bi, obično nemam takvih problema... :udri:

 

2. Žurim napolje i prepakujem sadržaj džepova jakne i pantalona u košulju i druge lone, oblacim se i bežim napolje. Usput proveravam dal' su mi tu ključevi i mobilni, ulazim u radnju da kupim nešto da jedem snogu (jedna reč) i vadim gužvu para iz džepa da platim, kada ono iz gužve izleti kurton i padne na pult ispred kasirke. :redface: "Jel vam znači nešto tri sitno?", kupim kurton uz kiseli smešak i palim napolje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najveci blam kojeg se secam je kad mi je cale u fioci pre puno vremena nasao negative sexy fotografija sa tadasnjim deckom :) :) a slike su bile i same po sebi blam koliko su glupo izgledale :) :) pa onda ide vadjenje ko je slikao gde je slikao, sto ja to radim tako mala :) bljak :no:

fala bogu na digitalcima :mhihi:

Edited by Double Fire

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahah, ovo je bilo sinoc, i nadam se da akteri nece banuti na temu.

Elem, svira se gitara iza kst-a, i lik svira i kao "Znate ono " svi bi da te guze Tamara....". I devojka koja je bila u nashem drushtvu skache : "neeeemoj".

On nastavlja: "a, tako je super, slushaj... zar nije do jaja "svi bi da te guze tamara".

Posle pola minuta mi se svi dernjamo "Pa ona se zove TAMARA".

 

U trenutku je bilo smehotresno :).

 

Malo sam parafrazirala, ali sushtina je tu ;)

 

 

Najveci blam kojeg se secam je kad mi je cale u fioci pre puno vremena nasao negative sexy fotografija sa tadasnjim deckom :) :) a slike su bile i same po sebi blam koliko su glupo izgledale :) :) pa onda ide vadjenje ko je slikao gde je slikao, sto ja to radim tako mala :) bljak :no:

fala bogu na digitalcima :mhihi:

 

Ja takvih imam koliko hocesh :). Od kad je cale pocheo da rukuje kompjuerom, jadna ja.

 

Realno - kad je keva nashla lisice ne bi bio toliki blam, da moj izgovor nije bio : "Mama, uzela sam od drugarice samo da ih vidim!"

 

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najveci blam kojeg se secam je kad mi je cale u fioci pre puno vremena nasao negative sexy fotografija sa tadasnjim deckom a slike su bile i same po sebi blam koliko su glupo izgledale pa onda ide vadjenje ko je slikao gde je slikao, sto ja to radim tako mala bljak

fala bogu na digitalcima

Uuuu, opake ste vi cice!

Ja te negative štekam u neku kutiju koju niko nikad osim mene nije otvorio... Uz kurtone, narukvice, gumice za kosu i sl.

Ja takvih imam koliko hocesh . Od kad je cale pocheo da rukuje kompjuerom, jadna ja.

Jel ste vi čuli za višekorisničke operativne sisteme? Znaš ono, kao, loguješ se kao ti, sa svojom šifrom i tako to... Direktorijumi zaštićeni od čitanja i to... Kod mene svako u familiji ima svoj nalog + administrator sistema (ja) + jedan za goste...

Realno - kad je keva nashla lisice ne bi bio toliki blam, da moj izgovor nije bio : "Mama, uzela sam od drugarice samo da ih vidim!"

Koja si ti carica! Imaš pivo od mene! :pivopije:

 

Uh, sad sam se setio jednog blama (povodom ovoga "samo da ih vidim"), bilo je gadno-

Pronašli mi matorci u fioci rizle, flopove, količinu i tri buksne... A ja rek'o ma, to je ortakovo- ima neku frku pa mi dao da mu pričuvam... Što je najgore, poverovali su mi... Ali sam se osećao tako jadno... :no::no:

 

A drugi put su našli izmrvljenu i očišćenu količinu u poklopcu od tegle, na šta sam ja rekao da je to bosiljak, jer sam tada eksperimentisao sa mirisima- neka eterična ulja vamo-namo pravio neke custom parfeme... I to je upalilo, ali sam se tada osećao još jadnije... To su bila dva od više ključnih događaja koji su me naterali da ostavim (dobro, 'ajde- smanjim količinu) travu. Sad srolam jednom u dva meseca, čisto iz dosade...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na prvoj godini fucks-a svidio mi se jedan momak. Pošto sam vazda bila otvorena za izjavljivanje sličnih stvari, konačno se dogovorismo i oko njegovog dolaska kod mene. (Nisam imala hidden motives, majke mi, samo na cup of coffee, tea- whatever!) U međuvremenu, u trenutku inspiracije, nacrtala sam neki crtež u Paint-u, dvije abstraktne ribe idu jedna drugoj u susret. Kako sam bila oduševljena istim, odlučila sam da mu to pokažem čim dođe.

Kada je sledeći dan došao, samo što je čovjek ušao u kuću (nije uspio ni da se raskomoti), a ja bila u bade mantilu (došao je nenajavljen), a s druge strane, htjela sam da mu kažem što sam nacrtala prije nego vidi crež na desktopu, oduševljeno sam ga upitala: "Hoćeš da vidiš moju ribicu?" IPB Image

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel ste vi čuli za višekorisničke operativne sisteme? Znaš ono, kao, loguješ se kao ti, sa svojom šifrom i tako to... Direktorijumi zaštićeni od čitanja i to... Kod mene svako u familiji ima svoj nalog + administrator sistema (ja) + jedan za goste...

 

Ti isti multi-user se tako lepo zaobilaze... Na mom faxu (filoloshkom) su se svi chudili kako sam uspeo da P2P program nateram da radi (Soulseek). Pa prosto - sam Windows XP kreira neizbrisivi "Administrator" nalog, pa kad se sistem podizhe, dovoljno je samo drndati po F8 tasteru, odabrati "Safe Mode" i izvrshiti zheljene izmene... Glupo ali radi posao... Shta smo se muzike Celavi i ja naskidali tu... :evotigana:

 

Na prvoj godini fucks-a svidio mi se jedan momak. Pošto sam vazda bila otvorena za izjavljivanje sličnih stvari, konačno se dogovorismo i oko njegovog dolaska kod mene. (Nisam imala hidden motives, majke mi, samo na cup of coffee, tea- whatever!) U međuvremenu, u trenutku inspiracije, nacrtala sam neki crtež u Paint-u, dvije abstraktne ribe idu jedna drugoj u susret. Kako sam bila oduševljena istim, odlučila sam da mu to pokažem čim dođe.

Kada je sledeći dan došao, samo što je čovjek ušao u kuću (nije uspio ni da se raskomoti), a ja bila u bade mantilu (došao je nenajavljen), a s druge strane, htjela sam da mu kažem što sam nacrtala prije nego vidi crež na desktopu, oduševljeno sam ga upitala: "Hoćeš da vidiš moju ribicu?" IPB Image

 

E ovo je vrh! Odavno nisam chuo neshto ovako dobro... :):):):mhihi::mhihi::mhihi::mrgreen::mrgreen::mrgreen: Nadam se samo da nije krenuo lik u stilu "Da raspojasam ja svog pitona"? :bigblue::bigblue::bigblue::mhihi::mhihi::mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

hehehe,moja rodjaka je dobila cerku,medjutim nekoliko dana prije toga kupili su i malo stene(seter prim.prev)...

moja rodjaka je rekla da JE mora nahraniti,a stene je bilo takodje zenskog pola,pa sam ja pametno rekao:"pusti pasche,ne mora stalno jesti"

 

E da,neki shkolski izlet na Oplenac,svi pijani kao majke...

persona 1:ja sam list koji trune,kad istrunem znacu sve o sebi,ali na proljece cu opet biti ista i nista necu znati...

ja:ja sam balon,samo ne znam da li naduvan ili shupalj,baloni ne trunu,tako da ja nikad necu znati nista o sebi...

persona 2:istrunite jebem vam mater

 

 

hehehe,nije neki blam,ali je scena:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

E da,neki shkolski izlet na Oplenac,svi pijani kao majke...

persona 1:ja sam list koji trune,kad istrunem znacu sve o sebi,ali na proljece cu opet biti ista i nista necu znati...

ja:ja sam balon,samo ne znam da li naduvan ili shupalj,baloni ne trunu,tako da ja nikad necu znati nista o sebi...

persona 2:istrunite jebem vam mater

hehehe,nije neki blam,ali je scena:D

 

Josh vam je samo falio u pozadini Mayhem - From the Dark Past :ph34r::mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vracala sam se kuci od nekud, ulazim u takoreci prazan tramvaj, sedam i klackam se flegmaticno gledajuci, kao i ostali. Sa moje leve strane se nalazio prozor na koji je sletela providna bubica, velicine omanjeg termita, sa nekim zelenim tankim nozicama. Ja kao veliki ZOOFOB kad su insekti u pitanju, odlucim da je mazohisticki netremice gledam i tako polako odagnam strah. Putujemo tako bubica i ja, klatimo se levo-desno, ona malo mrdne, ja nista, ona opet, ja nista, ona poleti - :wacko: ja odskocim u stranu, skocim sa stolice, malo protrcim po tremvaju i vratim se na mesto... :redface: Mislim da su ljudi skontali da imam Turetov sindrom :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad sam bila na rodjendanskoj zurci-sedeljci kod naj drugarice, svi smo popili svasta nesto i kad sam htela da krenem kuci posebno povedem recuna da spakujem mobilni u tasnu, s obzirom da mobilni uvek zaboravljam (idealan primer je slucaj kada mi je mobilni ispao u autobusu i kako je bus naglo kocio i kretao, mobilni je setao sa kraja na kraj :confused: ). Anyway, spakujem ja mob, pa se zapricam sa ljudima, kad posle nekog vremena, pronadjem telefon na stocicu. Nista, spakujem ga ja ponovo, kao, da li sam luda, znam da sam ga spakovala, ali 'ajde. Napokon, krenem kuci, kad na cipelarniku MOJ TELEFON! :da: A ja bih se zakunula da sam ga pre 20ak minuta spakovala, medjutim, zurka je, pilo se, sta ja znam... Spakujem ga i krenem kuci.

 

I tako... dodjem kuci, a u tasni 3 MOJA MOBILNA TELEFONA :evotigana: Sva je sreca da su ljudi bili opusteni, a najgore od svega je sto je jedan imao masku druge boje, a da ja nisam ni primetila...

 

Strasno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo jednog lepog primera kako i najsmeshniji blam mozhe imati kobne posledice:

Bilo je to 2001. u aprilu, bio sam na ortakovoj rodjendanskoj zhurci sa jednim od (tada) boljih drugara. I nishta, nas dvojica se napijemo k'o budale, i reshimo da poshto smo mladi, lepi & napaljeni, red bi bio da zbarimo neshto. I snimimo mi dve neke cice, i ajd' sad, dogovorimo se ko ce koju. I reshimo nashu slavnu foru da primenimo - ja cu prvi da krenem prichu sa onom koju ON hoce da muva, kao e svidjash se mom ortaku a i 'ocu da te se otarasim zbog tvoje drugarice, blablabla. E sad, ne zhelim da izgleda kao da sam ja neki mnogo opasan frajer, ali nisam bio Bog-zna-kako raspolozhen za neka muvanja, vishe sam ishao zbog drugara, a ni dotichna nije bila nit' ruzhna ali ni neshto extra, a nisam imao ni pametnija posla (shta raditi drugo na zhurci gde su svi pijani vec u 12:40?). I nishta, pridjem ja toj shto je on hteo da muva, ponovim nashu mantru, kad devojka ni pet ni shest nego ce: "Ma pusti ti njega, shto smo gledale prema vama, TI se meni svidjash", i zalepi mi zhvaku. Ja onako zatechen, ne znam shta da radim, da li da nastavljam ili da prekidam, kad ce njena drugarica mom drugaru: "E, gaborchino, obe se primamo na njega!" :mrtav:

Jeste da je bilo mseshno svima tada, ali epilog je bio sve samo ne smeshan:

Poshto smo bili dovoljno pripiti obojica i imali 17 godina, pobili smo se na keca. Rezultat: osim shto vishe nikada nismo ni rech progovorili jedan sa drugim, ja sam zadobio ozhiljak iznad leve obrve (flasha od piva direkt u glavu), a on dva nagnjechena rebra (armatura 16mm ).

Share this post


Link to post
Share on other sites

he, he, dobra tema. :D

 

Ja slabo izlazim van onog dela za muzičare, pa mi nemojte zameriti što se tek sad priključujem celoj priči.

Evo i jednog mog blama (iz inače prilično velike kolekcije), prvog koji mi je sad pao na pamet:

 

Priča se dešava 2003 u Budimpešti, još za vreme mojih studija.

Ja bio treća godina, matora drtina, sedim u prepunom bifeu (ovde se to zove kantina), bio neki šupalj termin. U to ulazi prijatelj sa prve godine, iz Ade inače. I tako nas dvojica zemljaka krenemo lepo naški da pričamo. Sve krene od neke normalne spike tipa "ko ti predaje klavir", pa na kraju pređosmo u komentarisanje profesorica, i riba sa faksa uopšte. Sve to na srpskom, kao cool, niko nas ne razume. Ja se lepo oslobodio, i krenuo da skrnavim. Počeo sam da komentarišem devojke sa prve godine. I evo kulminacije toga:

 

"E, a ima jedna sa prve godine, dooooooobra..." ...i ovde je izostavljen bljutav deo sa detaljnim opisom šta bih joj sve radio, počevši od onoga da bih je lizao dok ne promukne od vrištanja, pa do još ogavnijih muških idiotarija..."...evo je tu sa nama u bifeu, svira klavir inače, ...(fizički opis devojke)..., evo je sedi tačno iza mene, leđa uz leđa maltene"

 

Na šta je taj drugar, sa izrazom lica da se videlo da je i njemu neprijatno, samo jedva razumljivo promrljao: "iz SUBOTICE je!!!"

 

Uff...

Devojka je ladno sve čula i razumela.

 

Nikada nisam bio pušač, ali tada mi je došlo da zapalim cigaru. Nisam to uradio, ali mislim da sam u narednih 20 minuta bio providan... :redface:

 

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...