Jump to content

Vaš najveći blam


Wise Owl

Recommended Posts

U subotu veche pijane budale (moje drushtvo i ja) lochemo kod kapije KSTa. Ja onako propisno odvaljen (ovo je jedan od poslednjih dogadjaja kojih se secam, skor o pijenju pogledajte na temi za napijanje) merkam zhenske unaokolo i razmishljam se da l' da prekrshim obecanje dato Tarmiju. I u tom trenutku prolazi neka cica koju Ronin poznaje, mahne mu, ja se okrecem prema njemu, pitam ga odakle je zna i da l' je slobodna (kako se zove i koliko godina su podrazumevana pitanja) i nimalo tiho odvalim:"Ma izgleda strava, samo nema sise uopshte, i dasku bi postidela!" (shta da velim, pijani idiot jednom - pijani idiot uvek) Da bih se milisekundu kasnije okrenuo i video da stoji tik iza mene... A bilo mi je chak i zhao jer je slozhila takvu facu da sam zazhalio zbog svojih rechi... Naravno, nisam ni hteo da pokusham posle ovakve idiotarije...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbt, sta ja propustam zbog glupog popisa. :mad:

 

Ko te jebe kad radish u IPSu. :evotigana:

Eh, da, sad kad si se vec oglasio, setih se jednog nasheg zajednichkog od letos...

Ahem, deshava se u KSTu ponovo (gle chuda! :mhihi: ). Mokra zhurka, ona druga po redu, datuma se ne secam, avgust neki tamo na pochetku... I sad, poshto pivo nije odradilo posao "hvatanja", niti ijedan drugi alkohol, pribegosmo uvlachenju tompusa (ko je ikada imao tri chiste da uvuche Vasco de Gamma-u, zna o chemu govorim, a poznato je da Gotmog, Vojvoda i ja uopshte nemamo pluca vishe), koji nas onako propisno spucashe u glavu. I dune Vojvodi da se zajebava, i odvali na moj rachun jednu: "Sine, koliko si zhgoljav na tebi se vide samo bradavice i kajla! :mrgreen: " Skupina riba pored poche da se smeje, i ja, da ne bih ostao duzhan, raspalim nimalo se obaziruci na pomenute devojke: "Ma nemoj?! Pa ti imash vece sise od svih riba ovde! :evotigana::mrgreen: " Da su im ochi bile revolveri (pomenutim devojkama), zavrshio bih karijeru na keca... A stvarno nisam mislio da ce to tako da shvate... Chak me jedna posle kao neshto grdila da sam bezobrazan... U takvim situacijama upotrebljava se samo jedan, moj patentirani, izraz - Whatever, bitch, and shit! :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trojanac ti se nalepio na ovo! :mad:

E, nikad nisam naišao na takav klip (u stranici) koji nije imao trojanca...

Apsolutno svaki!

Botovi ne odgovaraju....

:):):):):) roflmao, jebote

Iskreno, mene su spameri iznenadili jer su naučili botove da odgovaraju na topice, ne samo da ih otvaraju.

:confused: Ne rise? Gde si to video, reci!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskreno, mene su spameri iznenadili jer su naučili botove da odgovaraju na topice, ne samo da ih otvaraju.

 

Управо то, ја нисам могао да верујем.

 

Најјаче је било кад сам видео да један бот има два поста. "Човек" 'ладно отворио тему, па после неког времена шибнуо пост на некој другој теми. :)

 

За годину дана очекујем и првог бота-Коломбоћара!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zurim ja na voz i startuju me neki stranci kako da stignu do... i dont know.. pizdovca? i ja dobra dusa, sta cu, stanem ispred karte na stanici i izspikujem se sa njima engleskom kako & kuda - potrajalo je. Nastavim ja na svoj voz i da bi znao da li da trcim pitam nekog matorca koliko je sati. On meni "sedamnaest i deset", a ja njemu "thank you". :udri:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Btw, počeću da pišem bota-kolomboća koji odgovara na teme, imate li predloge?

 

О томе са Сиником, на теми о Колмбоћу. Он је баја за све рачунарске области. Ја бих помогао, али ја сам ти више хардверски + знам све цаке у Виндовсу тип. Укратко, од програмирања знам само да постоји команда integer! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo sada jednog blama koji sam izveo pre dve godine, a izveshcu ga i u petak. Nije blamiranje mene, vec zhenske osobe koja me je iznervirala:

Sedimo mi 2005. u aprilu kod chesme u Knezu, chekamo ortaka koji je tada radio u Platou da zavrshi i da idemo na neki rodjendan. I u jednom trenutku prilazi jedna koleginica klase fancy-napocanesike-diglasamnosoboricuavionnjime. I kao pozdravlja se sve neshto sa visine. Ja pridjem malo blizhe, i kazhem joj da promeni stanicu na radiu. Ona me zachudjeno pogleda i pita koji bre radio. Rekoh "Taj shto ti svira, evo ga na ramenu levom, smorila ti stanica". Ona se okrenu da pogleda, i kako se okrenula, ja ni 5 ni 6 je lepo u'vatim za grudi u stilu "evo sam cu da promenim stanicu".

Znam da ce na ovo zhenski svet da reaguje sa "stoko/shovinisto/gade/sramoto", ali uzmite u obzir da me ekstremno nervirala!!! A ovako sam je u sred kneza tako spustio da je zapamtila da me vishe ne iritira!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...