Jump to content

Ciganija U Zgradi...


Marko, Mon_a[MOR]e

Recommended Posts

Mene najvise nerviraju dve lokalne babe, baba Anica i baba Cveta violent.gif

 

Jednom su me sacekale ispred kuce, kao, kad vec idem do grada usput da posaljem pismo!

 

Pismo je bilo adresirano: "za KASANDRU-gumicu iz Meksika" wallbash.gif

 

Gledale su Meksicku seriju "Kasandra" pa su odlucile da joj posalju pismo podrske (da samo tako nastavi "nedaj na se* Kasandra" i da "zli ljudi" planiraju da joj smeste ubistvo koje ona nije pocinila) wallbash.gif

Da, cuo sam za te slucajeve u ono vreme, navodno su slali Kasandri pisma sa podrskama..zaista ne razumem.. icon_confused.gificon_uhoh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Pismo je bilo adresirano: "za KASANDRU-gumicu iz Meksika" wallbash.gif

Касандра је венецуеланска серија, а и сама Кораима Торес је из Венецуеле, никако Мексика. Глупе су те бабе ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Када шаљеш за иностранство мораш платити авионски пренос јер другачији тип транспорта не постоји за прекоокеанске земље.

Share this post


Link to post
Share on other sites

majstori na susednom gradilishtu sto svako jutro u 7,8 krenu da oru.

tek mi je ovaj deo poznat... svako jebeno jutro drndaju od 5-6 ujutru do 6-7 posle podne, bushe i prekopavaju puteve...

 

ceo NS je tad licio na veliki Construction Yard, samo su nam falili Sovjeti i Ameri da se krljaju... laugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

e,4. 7. 2006, 14:12]Treba li da napomenem da je danas 8-11 na repeat isao otpanjen Meshuggah - Nothing, dok sam ja ucio kod babe icon_biggrin.gif

sledeci put cepaj necrophagist, to tek kida sinapse! icon_rockdevil.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

...moja zgrada je krcata idiotima.ispod mene neka makedonska vestica koja samo ide i urokljivo gleda, zatim desno u stanu baba sa dva unuka pedera koji redovno dovode svoje ogavne isfeminizirane deckove i stalno se ljubakaju u hodniku...bljak.....

u prizemlju alkosi, a na trecem gradjevinci sa svojim zenama i buljukom male prljave dece i svi bazde...

ali...to nije sve..pored mene stanuju i cuveni retardi iz moje zgrade , odredjena porodica ....ima ih, keva, cale, tri cerke, muz od najstarije, dete od najstarije, baba i babin novi muz.

pritom je najmladja cerka 89 i peva u renomeu na bn televiziji, a "umetnicko"ime joj je ruska... .mozete misliti rqaspevavanja svakodnevnih ili kada se svi kolektivno lemaju ili prave zurke...ajooooj.......ni zvucna izolacija koju je ceo komsiluk oko njih stavio nije doovoljna.. sad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najsladje mi je nedeljno popodne tu negde oko 2-3 sata kad je kucni red, naime onaj mali bogalj ispod mene ima neki fetis da pusta ona njegova odvratna sranja u to vreme kad ja jebeno spavam, pa jebo ja njega u usta, rintam celu nedeljnu i najzad dodje taj jebeni vikend da se naspavam i on odvaljuje muziku

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zivim na poslednjem spratu i u ovoj zgradi sve komsije su zaista divni i kulturni ljudi. Svi su prijatni, uvek kada se sretnemo, kulturno se pozdravljamo, razmenimo po koju recenicu i niko ne pravi probleme.

Inace, dok sam zivela u dvospratnoj zgradi u bloku 70 bilo je strasno. Komisije sve cudaci. Jedan je imao 20 macaka i cim ostavim otvorena vrata na terasi, udju te njegove macke i dograbe hranu koju nadju. Jedan drugi komsija mi je redovno uzimao postu sto mi stize iz inostranstva, pa drzao kod sebe po 20 dana, valjda mislio da tu ima nekih para, a ne casopisi i katalozi. Taj se u zgradi ponasao kao policajac, prepadao ljude, grdio stanare, nikad nikom nije hteo ni dobr dan da kaze kad bi ga sreo ispred.

Sto se zurki tice, malo neko okupljanje, tiha muzika, ali neko odmah zove policiju, pa patrola dodje, maksimalno opusteno legitimisu prisutne, posto im je to zadatak, a verujem da im je dosta takvih matoraca kojima stalno sve smeta...Hiljadu ljudi, hiljadu cudi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Е, у мојој згради ПОСЛЕДЊИХ 15 ЈЕБЕНИХ ГОДИНА неко нешто буши, руши, бургија, укуцава ...

На главу су ми се попели више, пизда им материна ненормална!

Како не подносим те нервозне ликове који "стално нешто морају да раде" ...

Najgore je sto kod mene u zgradi neko stalno rusi neke zidove, ali zidovi se ruse samo rano ujutru, tad su najkrtiji... A inace komshije do mene se prezivaju Bushetic, pa vi vidite icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja imam pandura u stanu pored koji je imao intrigantnu naviku da pusti narodnjake u 2 ujutru i da telefonira tako sto se dere u slusalicu da sam pomislila da sagovornik moze da ga cuje i bez telefona (pa makar ziveo u Kini)... Uglavnom, probudila sam se u 6 ujutru odvrnula do daske DEATH na svim muzickim uredjajima i sad je miran... laugh.giflaugh.giflaugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako izuzmemo psihopate koje rade generalku stanova u nazad 4-5 godina, samo kreten iznad mene otpanjuje narodnjake i svoju vecitu plejlistu koju nikad ne menja, e a onda mu sleduje lupanje o radijatorske cevi, pa ako se ne smiri zvucnike ka zidu pa ja odvalim Angelcorpse.Pa da vidim dal ce Ceca da mi ponovo trese radni sto ! icon_mrgreen.gif

A ostali su ili pasivni ludaci, matori i gluvi, ili kulturni sa malom decom.

E sad, ima jedan kreten u prizemlju,zivi sam, ima trip da ne koristi prozor i luftira smrad iz stana i pomije iz kuhinje kroz vrata,sve nama u hodnik! violent.gif Komshija ima trip da mu zatvori vrata kad prodje icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najgore je sto kod mene u zgradi neko stalno rusi neke zidove, ali zidovi se ruse samo rano ujutru, tad su najkrtiji... A inace komshije do mene se prezivaju Bushetic, pa vi vidite icon_smile.gif

icon_smile.gif

 

u vreme one najgore krize u zemlji moja mama je stalno nesto rusila po stanu.. izmestala vrata, zidove... na kraju smo dosli da vise nemamo sta da srusimo osim nosecih zidova ... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

e tek onda se smirila... icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zanimljivi komsiluci icon_smile.gificon_smile.gif

Kod mene taman da odvalim black nece mi niko nista reci a svi imaju bar 40 god i ne slusaju nista icon_smile.gif

Ortak zivi u prizemlju bas kod hrama pusta muziku non stop glasnu niko nikad rec nije rekao... Me wub.gif Neimar icon_smile.gif

Neimar!!! Lep Kraj! icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

А у пичку материну - имам спрат испод и спрат изнад неке напупеле клинке које је тек засврбела пица па пуштају Цецу (јоооооооооооооооооооооооој!!!!!!!!!!) наизменично ...

Да ли тиме привлаче момке - не знам али да је смор - то знам ...

Али пошто ја сад кречим и све је отворено широм - они сви слушају Opeth ...

mhihi.gif

Idi bre i obradi te klinke.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...