Jump to content

Coroner


Mega_Deda

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
On the possibility of recording a new studio album:

 

Marky: "We never really thought about that, because we were too busy to get fit for the shows. I don't know. I cannot say right now. There is no talk about this at all yet. Right now we concentrate totally on playing those live shows and whatever happens later, I have no idea yet. I really can't say. There was no time to think about it yet."

 

http://www.roadrunnerrecords.com/blabbermouth.net/news.aspx?mode=Article&newsitemID=157094

Share this post


Link to post
Share on other sites

Marky malo preterivo sa cajnom ali pretpostavljam da mu je zanimljiva jer je ranije nije imao.Izgleda od starih bile samo Purple haze,Jackal i Reborn,treba to da se navezba...Zato su ove prostije sa Grina svirali kamaru a bogami bilo i golotinje na koncertu:

 

http://www.youtube.com/watch?v=q2zK7ApWGmc&feature=related

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo liste, ko nije video/nasao:

 

Golden Cashmere Sleeper, Part 1

Golden Cashmere Sleeper, Part 2

Internal Conflicts

Serpent Moves

Masked Jackal

Status: Still Thinking

Metamorphosis

Lethargic Age

Semtex Revolution

Gliding Above While Being Below

Divine Step

No Need to Be Human

Der Mussolini

Grin (Nails Hurt)

----------------------

Purple Haze

Reborn Through Hate

 

OK, 'ajde i Grin, ali preterivanje sa pesmama sa "Coroner"a, cemu to? Je l' oni na to uopste gledaju kao na album? Izgleda... Da je '95a, pa da i razumem ovu listu, ovako, bas smesno. Sto cuh na 'tjubu malo, fino zvuce, ali bre...Der Mussolini? Purple Haze? Cemu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam citao nesto da ovaj bubnjar nije svirao 15 godina, moraju prilicno brzo da se pripreme za nastupe, tako da mozda je malo i problem kondicije. Ako covek nije 15 godina svirao tesko da ce tako brzo uci u formu da svira sat ipo tresangije

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim da oni hoce da nastave gde su stali i da se vrate gde su bili pre nego sto su se raspali da se re-tap-uju back into creative source i vrate u taj stejt ov majnd da bi mogli da nastave sa kreativnim radom. Meni svi ti thrash reunioni gde bendovi sviraju svoje prvobitne hitove koje su napisali kad su imali 19 godina izgledaju malo pateticno. Kad Forbidden izbaci odlican novi album ok, ali 90% ostalih bendova presipaju iz supljeg u prazno.

 

Kontam da i kad bi dobili zelju da se vrate u onu thrash fazu iz osamdesetih, jer bi skoro svi fanovi to zahtevali, ne bi mogli, jer su prosli tu fazu vec. Kontam da Coroner ipak imaju malo veci umetnicki integritet od prosecnih metal zabavljaca.

Edited by Нормалан и Природан
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

aj dobro, necu da tvrdim ali sudeci po ovakvom stavu (koji je poceo sa "nikad reunion" a vidi sad):

 

Q: Aren’t you missing composing music in the style Coroner was famous for?

 

A: Yes, totally! But, you know, making a new album is kind of difficult… (Hesitating) Well, you never know. Maybe after four or five shows we’ll get into it and say “hey! Let’s do an album!” Nobody knows what’s going to happen. We don’t have a master plan. (Laughs)

 

...nesto mi govori da ce da urade nesto u nekom srednjem roku, makar ep.

 

 

 

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Uopste nisu opali sa tempom naspram originala a i to se moze proveriti a i ako jesu mozda truncicu samo zbog solaza kako bi Baron mogao da postigne jer mu sigurno prsti nisu u istoj formi kao pre 20 godina.Toliko smo se obradovali za taj reunion da mi ne pada na pamet da iznalazim mane i trazim dlaku u jajetu.Kakvih sve nekreativnih novih bendova ima ja sam zahvalan ljudima koji se u 40-50 godina okupljaju i daju doprinos sceni a nama ponovni uzitak.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam jos uvek pod utiskom da ce jos malo da sviraju, vrate se skroz u element, povrate samopouzdanje i pocnu da pisu nov materijal, e sad da li ce to uroditi plodom u vidu albuma nemam pojma, ali stvarno se nadam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...