Jump to content

Sms Poruke


opeth

Recommended Posts

Lokalizovani SMS

 

Default template-ovi za SMS-ove firme Nokia:

 

1. Please call

2. I'm at home

3. I'm at work, please call _____

4. I can't answer right now, call me later at _____

5. I am late, I'll be there at ______

6. (empty)

7. (empty)

8. (empty)

9. (empty)

10. (empty)

11. (empty)

12. (empty)

 

Default template-ovi za SMS-ove firme Nokia, na telefonima lokalizovanim za Srbiju:

 

1. Pusti brzo vesti

2. Pusti brzo vesti, ubili _______

3. Pusti brzo vesti, počinje rat

4. Kasnim, nema prevoza

5. Kasnim, na kolima mi riknuo _______

6. Kasnim, trkeljiše me murija

7. Kasnim žešće, štrajk, blokiran put

8. Nema struje! Jebem ti ______

9. Pobeći ću s posla u _______

10. GOL! GOL! ____ prema _____

11. Nema plate ni danas, nemoj džabe da dolaziš na posao.

12. Jeb'o te ________

 

:meshuggah:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj otac, podnapit posle zadušnica u Ljubišu. Odgovara mi na poruku koja je glasila "Matori, rođen si na isti datum kad i Akira Kurosava." :

AKIRA JE VEČERAS MALO DETE ZA MENE. NULA. MIZERIJA. NE POSTOJI. BOLJE DA SE NIJE NI RODIO. SMRDLJIVI JAPANAC. ŽUTO GOVNO.

Auh.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Виц из ведра неба:

Црногорац и Јапанац на броду који тоне, Јапанац звера уоколо сав нервозан и виче: "Шта да радимо, шта да радимо???", а Црногорац ће на то: "Јебем вам матер Јапанску, ви бисте само нешто радили!!!"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kul mi je da šaljem ljudima koji su mi dali broj, a nemaju moj poruke tipa: "Znam gde živiš!".

Njima to zvuči kao pretnja, a ja zapravo samo izjavljujem jednu opšte poznatu stvar (ako znam gde ta osoba živi, naravno).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo nekoliko:

 

1. UPOZORENJE!Nocas ce se desiti zlocin iz strasti! VREME:oko ponoci. ZRTVA:ti. MESTO:tvoj krevet. POCINITELJ:nek ostane mala tajna do veceras!

 

2. Obecao je da ce biti nezan, bolelo je, viknula sam kad sam videla krv! izvadio

ga je i pokazao mi ga. Bio je veliki moj prvi zub.

 

3. m0bI+eL mI Je p@o sA PeTO& [email protected] B0gU n!je MU Nl$tA

 

4.Posto niste clan planinskog drustva i nemate clansku karticu stoga vas molim da mi se ne penjete na kurac!!

 

5. Pretpostavka: Zene vise uzivaju u seksu nego muskarci. Dokaz: Kad vas svrbi uho, pa ga prstom pocesete, vase uvo je sigurno mnogo vise uzivalo nego prst.

 

6.Posjedujem plantazu oraha potrebna djevojka za tucanje!!

 

7.Orgazam ima sest faza:

Asmaticnu: Ah,Ah!

Geografsku:

Tu,Tu!!

Matematicku:

Vise,Vise!!

Religioznu:

Oh,Boze!!

Samoubilacku:

Umirem!!

Ubilacku:

Ako stanes ubicu te!!

 

:rockdevil:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 5 weeks later...
Kul mi je da šaljem ljudima koji su mi dali broj, a nemaju moj poruke tipa: "Znam gde živiš!".

Njima to zvuči kao pretnja, a ja zapravo samo izjavljujem jednu opšte poznatu stvar (ako znam gde ta osoba živi, naravno).

 

da ovo mi je vrlo poznato :D

 

"sta je to sa tvojim telefonom? kad god te zovem, neki zenski glas kaze: mobilnog pretplatnika trenutno jebu, molimo Vas stanite u red!"

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
"sta je to sa tvojim telefonom? kad god te zovem, neki zenski glas kaze: mobilnog pretplatnika trenutno jebu, molimo Vas stanite u red!"

 

Stara izlizana fora, dobio sam takav sms vec par puta...

 

 

Ovo sam dobio nedavno , nije losa fora...

 

Pozdrav iz Evrope! Ovde vlada veliko nevreme i poplave. Ljudi su u ocaju i panici. Molim te posalji mi tvoju sliku da im pokazem da na svetu ima i vecih katastrofa!

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI
Što mrzim kad me zovu sa skrivenog broja i prekidaju vezu...to me tako raspižđuje, a učestalo je.

 

ja mislim da neko šegu s tobom tera. provali ga i odvali smrrada od batina,nema drugog izbora.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja mislim da neko šegu s tobom tera. provali ga i odvali smrrada od batina,nema drugog izbora.

 

Očigledno.

 

Pre mesec dana sam mu zakazao fight u 2 noću, inače kada me je demba zvao,

u jednom lokalnom parku ... ali se kukavica nije pojavila! Rekoh mu da hoću jedan na jedan,

ali sam mu i naglasio da može slobodno da povede ekipu. Nemam ništa protiv, pa makar me izujedali.

samo zna da preti k'o neka pičkica, od tada me i ne zove samo me cimne sa tog skrivenog s' vremena na vreme.

 

Išao sam i do predstavništva ovih telaca - Telenora, rekoše mi da oni tu ništa ne mogu da učine.

Šatro ne mogu da registruju takve potive, pa onda ne smeju da daju informacije...iako sam prethodno prema njima bio korektan i nisam pokazivao nikakve znake impulsivnosti.

 

Interesuje me, verujem da ima ovde high-tech maniaca, postoji li neko alternativno rešenje za razotkrivanje skrivenih poziva?

 

Poz

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Al` jedu govna. Kako ne mogu da nadju? Serem im se na mrezu.

 

Edit: hehehe, sad se setih, al` tako mozes ujebati i nekog drugog ciji broj nemas. Mozes da preusmeris nepoznate brojeve.

Edited by Onan Varvarin

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre mesec dana sam mu zakazao fight u 2 noću, inače kada me je demba zvao,

u jednom lokalnom parku ... ali se kukavica nije pojavila! Rekoh mu da hoću jedan na jedan,

ali sam mu i naglasio da može slobodno da povede ekipu. Nemam ništa protiv, pa makar me izujedali.

samo zna da preti k'o neka pičkica, od tada me i ne zove samo me cimne sa tog skrivenog s' vremena na vreme.

A cekaj - mozda se tom liku svidjas :bigblue:

Pa te zato cima :)

;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI
Očigledno.

 

Pre mesec dana sam mu zakazao fight u 2 noću, inače kada me je demba zvao,

u jednom lokalnom parku ... ali se kukavica nije pojavila! Rekoh mu da hoću jedan na jedan,

 

 

Koja si ti budala,u dva nocu da ides da se bijes,pa pogledaj koliko je ladno napolju covece...ja se u to vreme ususkavam ispod jorgana,i prdekam da mi bude jos toplije...nocu da se bijes.lepo je to biti dosledan svojiem principima,al u dva nocu,pa i mene si zajebo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...