Jump to content

Internet browseri


imaginos

Recommended Posts

Share this post


Link to post
Share on other sites

od kad sam instalirao vistu ff 2 sada i 3 mi ne rade stalno se povremeno refresh-uju strane kako da je microsoft namerno izbagovao ff da bi explorer koristili koji naravno radi perfektno

Share this post


Link to post
Share on other sites

sasvim moguce npr u shljaci imam laptop sa orginalnim xp -om i foxujem od uvek bez ikakvih smetnji a sada vista mi refreshuje ff jer imam kspersky tako da sam za trojance i viruse gadan gad

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Imam jedan problem problem sa rapidshareom na Operi.

Kada kliknem na premium stranica se zakoči i ne pokavljuje se onaj plavi prozor gde treba da kliknem save.

Pre toga sam instalirao a potom i deinstalirao "megamanager", trebao mi je za megaupload a onda je počeo da se pojavljje njegov prozor da preko megamanger skidam i rapid linkove sto ja neću.

Kako da rešim ovaj problem?

Edited by Divlji Tigar

Share this post


Link to post
Share on other sites

И ето, нашао сам једно сјајно решење за Firefox а које Opera има самa по себи - причао сам о оној сјајној опцији Lock Tab у Operi и нађем addon за Firefox али, гле курца - не ради на Firefox 3!!!

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/1122

Чак и:

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/2558

Такође некомпатибилан.

:(

А у Operi - десни клик и Lock Tab али зато, при покушају отварања mail.yahoo.com:

Sorry, the all-new Yahoo! Mail does not support your browser.

You can either download a compatible browser or proceed to Yahoo! Mail Classic.

Неће да може у Operi, бато!

:)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

при покушају отварања mail.yahoo.com:

Неће да може у Operi, бато!

Probaj "Mask As Firefox"

Kol'ko ja vidim, ne izgleda deformisano.

kiywhch9x6htqykdgaaa_thumb.png

Edited by neurotripsick

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hmmm-verovatno je u pitanju neka ekstenzija pa proveri za pocetak to

I ako vec nisi-uradi upgrade na 3.0.1 :da:

 

Sto se tice yahoo mail-a-probleme pravi novi skin koji izgleda koristi ono AJAX govance-potrebno je samo izabrati "old style" i u bilo kom browseru nece vise biti problema :da:

 

I jebo vas yahoo-koristite gmail :)

 

P.S. Eto proradila je ekstenzija i 1click weather za 3-icu koju koristim,jos samo da izbace megaupload plugin i milina ;)

Edited by Full_Metal_Yakuza

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da-taj plugin omogucava "free slots for your conutry"

 

Mada imam utisak da su ovi iz Megaupload-a ukinuli to ogranicenje jer kada sam skidao nesto sve je bilo regularno i jos sam mogao da skidam 2x zaredom

Izgleda da konkurencija u vidu Rapidshare-a(skidanje for free uzastopno dva fajla ako su do 200 MB) cini svoje :lol:

Ispravite me ako gresim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Yes, I konow, I was sarcastic :rolleyes: jerbo koristim Operu bez takvih problema i addonova ;)

 

Mislim da su ta ogranicenja ukinuli-tako da sada sa megaupload-a moze da se skida na slican nacin kao i sa rapida(konkurencija u vidu ovog zadnjeg cuda cini :) )

Tako je bilo kada sa zadnji put koristio megaupload koga inace slabo koristim jer na rapidu ima sve sto mi treba u sustini :da:

EDIT:Evo proverih megaupload mi se iz prve skida preko FF-a(verzija 3.0.1) :da:

 

@SATAN

 

Kakvih problema konkretno imas sa FF3?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...