Jump to content

Stripovi


Recommended Posts

Guest Bata Životinja
Poslednja epizoda je bila prosek...ali zato su prve tri epizode bile 4/5.

 

posljednja epizoda ''ubijanje veštica'' je bila sranje, da budemo pošteni

 

puno klišea i preseravanja

 

ali vidjeću i sljedeći broj

 

uzgred, ima li gdje starih Dylana na netu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo bi ekstra da Mr.Noa pokrenu od samog početka, mislim na tutto ediciju. Sa sve specijalcima, i onim izdanjem u koloru. :da:

 

Šteta št Civitelli ne radi više Mister Noa...Razvaljivao je...

 

Inače,isti se na jednom fanmeetingu iznenadio kada sam trazio da mi umesto Texa,kojeg je gomila ispred mene trazila da im nacrta, trazio da mi odradi portret Mr.Noa.

 

On i Diso su mi zakon skroz.

Edited by Vlladimir

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja pazarim samo dilana i zagora :D nekropolis je ubedljivo najbolji do sada. samo što mi je trebalo nekoliko stranica da provalim da je lik sa početka dilan, jer uopšte nije ličio na sebe iz prethodna dva broja (nisam gledao da li je menjan crtač, verovatno jeste :redface: ). a crtež u "ubijanju veštica" je pregadan :)

 

dilan ima bolju priču, zagor ima bolji crtež. bar meni. :zeleni: iščekuju se sledeći brojevi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pošto je preporuka, poslušaću :D

samo jedno pitanje. jel mr. no ima strukturu jedan broj - jedna priča, ili u nastavcima, kao zagor? nikad nisam čitao, pa ne znam. više bi mi odgovarala ta prva struktura, pošto me ono čekanje od po mesec dana na nastavak ubija :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

У наставцима је.

samo što mi je trebalo nekoliko stranica da provalim da je lik sa početka dilan, jer uopšte nije ličio na sebe iz prethodna dva broja (nisam gledao da li je menjan crtač, verovatno jeste :redface: ).

Скоро у свакој епизоди је други цртач.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pošto je preporuka, poslušaću :D

samo jedno pitanje. jel mr. no ima strukturu jedan broj - jedna priča, ili u nastavcima, kao zagor? nikad nisam čitao, pa ne znam. više bi mi odgovarala ta prva struktura, pošto me ono čekanje od po mesec dana na nastavak ubija :lol:

 

 

Zavisi od price. Ima epizoda koje nemaju nastavke, a ima i nekih koje idu do 3-4 nastavka.

 

Sto se tice poslednjeg dilana, crtez je solidan...nije nista posebno,ali nije ni los, koliko neki kukaju...vidi se da decko pokusava da radi u fazonu ranijih Milazzovih radova (ne mislim na Dylana, vec uopste na njegov crtacki stil).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je Zagor do sada najlosiji, ali to je Zagor pa mu oprastam.

Dampyr nije toliko los i treba mu dati sansu. Prva dva broja su objektivno slaba, ali vec treci vidno odskace, a cetvrti je mozda i najbolji. Ljudi koji su ispratili duzi rad ovog junaka kazu da su kasnije epizode mnogo kvalitetnije tako da mislim da treba sacekati.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je Zagor do sada najlosiji, ali to je Zagor pa mu oprastam.

Dampyr nije toliko los i treba mu dati sansu. Prva dva broja su objektivno slaba, ali vec treci vidno odskace, a cetvrti je mozda i najbolji. Ljudi koji su ispratili duzi rad ovog junaka kazu da su kasnije epizode mnogo kvalitetnije tako da mislim da treba sacekati.

 

Meni su naslovne za Dampyra ubedljivo najjače, jer nema ni trunke kompjuterskih fazona sa bojadisanjem, i onih ''solid'' color bucket efekata...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato sto je jos jedno govno koje pokusava da proda svetu kako su srbi koljaci,kako ubijaju malu decu,jebu pse i tako to.Znas ona zapadna popaganda koja se i dan danas odvija.

Мислим да ће пре људи који нису пратили рат у Босни закључити да су Мађари кољачи, с обзиром да имена. Али, што се остатка тиче, потпуно си у праву и плаши ме што морам да се сложим с тобом.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato sto je jos jedno govno koje pokusava da proda svetu kako su srbi koljaci,kako ubijaju malu decu,jebu pse i tako to.Znas ona zapadna popaganda koja se i dan danas odvija.

 

Jedan od glavnih likova, Kurjak je ustvari Srbin, iako se ne navodi njegova nacionalnost.

Drugo, ako bi smo stripove gledali kroz tu prizmu, onda treba i osuditi i Hermanna za Tango Sarajevo, koji je to mnogo direktnije i pokvarenije prikazao nego Bonelli.

Drugo, čovek koji je radio partizanske avanture Mirka i Slavka je bio četnik, i sad recimo, kakva je to propaganda bila da čeda crta avanture malih komunista?

 

A to srbi koljači, pseto jebači i ostalo, sami smo sebi natakarili tu titulu, jer smo se ispred svih trtili za takve pizdarije, da bi smo na kraju kukali što nas satanizuju i pljuju. Ali da ne idemo u dubiozu, glupo je skretati sa teme o stripovima...Generalno gledano, Dampyr je solidan strip, treći broj za sad je prikazao najboljeg crtača, i solidnu priču. Četvorka je onako. Dobra stvar kod stripa je što se događa po celom svetu.

 

Mislim da bi ovi iz ''Veselog Četvrtka'' trebalo da ubace i Napoleonea, to je isto kul strip, i mislim da bi ovde naišao na solidnu prodju, sobzirom da je kombinacija Martya Misterije, Dylana i Nik Rajdera.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...