Jump to content

Stripovi


Recommended Posts

Иди на сајт стрипарнице "Darkwood", сигуран сам да тамо имају. А сваке године на сајму књига, или још боље, сајму стрипова, имаш гомиле тога. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod nas ima da se kupi Ultimate X-Men(hrvatsko izadanje),ono još izlazi,za sada je izašlo nekih 50-ak brojeva(ja imam prvih 16 :bigblue:).Imaju da se nađu u Alan Fordu i Darkwoodu.

Pored Ultimate serije kod nas ima da se nađe i Astonishing X-Men(samo su 3 izdali hrvati) i one adaptacije filmova.To je sve od X-Mena što ja znam da je na ovim prostorima izašlo.Mislim da je u "Alan Fordu" imalo da se uzme i par originalnih izdanja.

A regularna serija je ja mislim izlazila kod nas pre nekih 20 godina,al' ne verujem da to sada ima igde da se nabavi.

 

Regularna može da se skine sa torrenta iz više delova : http://www.mininova.org/tor/1372890.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitanje:

 

Strip. Izlazio nekada davno. Mislim u "Stripoteci". Dogadja se u praistoriji, prvobitna ljudska zajednica. Nesto na foru ledenog doba i hordi pra-ljudi kako beze u pecine od hladnoce. Dva mlada ratnika lutaju po tim pecinama, traze nekog sabljozubog tigra koji pripada nekom od te dvojice. Secam se i da pronalaze kosturove nekih dzinovskih ljudi. I mnogo toga jos.

 

Citao neko? Seca li se iko kako se taj strip zvao?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitanje:

 

Strip. Izlazio nekada davno. Mislim u "Stripoteci". Dogadja se u praistoriji, prvobitna ljudska zajednica. Nesto na foru ledenog doba i hordi pra-ljudi kako beze u pecine od hladnoce. Dva mlada ratnika lutaju po tim pecinama, traze nekog sabljozubog tigra koji pripada nekom od te dvojice. Secam se i da pronalaze kosturove nekih dzinovskih ljudi. I mnogo toga jos.

 

Citao neko? Seca li se iko kako se taj strip zvao?

 

TUNGA

 

Stari strip, mislim da su ga francuzi radili. Izašla je jedna epizoda u ''Politikinom Zabavniku'' i to baš što ti pominješ. 1989. je objavljena. Dva ortaka, jedan je crn, drugi blondić, jure tigra i usput nalaze neku divljakušu plavušu....davno sam čitao, ne sećam se detalja više. Crtež je skroz old school.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

video sam po forumima da im se ne svidja crtez

 

Pa Zagor je oduvek imao osrednje crtače. Ponekad je znao da iskrsne po koji jači crtač, al' se nije zadržavao na više od par brojeva. Jedini koji je iznad proseka je trenutno Della Monica, a i taj, s obzirom kako je ranije radio, užasno zbrzava.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Yerathroth

Samo Heavy Metal i Bonelli stripovi!

 

Nego, jedna molba :

 

Moze li mi neko dati linkove za skidanje stripa Druuna (HM) ???

Hvala!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo Heavy Metal i Bonelli stripovi!

 

Nego, jedna molba :

 

Moze li mi neko dati linkove za skidanje stripa Druuna (HM) ???

Hvala!

 

 

Joooj Druna, ma kupi u Darkwoodu, to bar danas nije skupo...

Ionako nema šta da se čita, osim da gledaš one pervertne karakondzule kako ''smaraju'' ''jadnu'' i nadasve naivnu Drunu...

 

 

Ово је онај стрип из Експлозива? :)

 

Prvobitno je izašlo 6 kaiševa u Hard Metalu 1990-1992

I onda valjda dva u Explosivu magazinu.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...