Jump to content

Pravilna ishrana / zdravlje / gojaznost


Face Of Melinda

Recommended Posts

Generalizacije,genarlizacije :)

 

Ali za sve zene je definitivno zajednicko-vole brate kada imas kintu,bile sponzor ili ne :)

 

 

 

sto bi moja baba rekla - idi sine tamo gdje Bog vec dao, a ne gdje ce dati :da:

 

ne vidim sta ima lose u tome, osim sto ukoliko se riba uvali u lovu i zamislja da je princeza i ne mora da radi - treba joj jebati mater smjesta.

 

 

 

 

 

inace, ovdje je to klanje skupo malo... ne znam kako se tamo krecu cijene, ali evo nedavno smo uzeli jagnje - 150 dolara.. ono, sredjeno tuto kompleto, spremno za razanj.

Edited by blondie

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam imala problem sa gojaznoscu,upotrebila milion i jednu dijetu i naravno,unistila krvnu sliku.Kad sam se oporavila,otisla sam pravac kod nutricioniste i za 6 meseci skinula 17 kg sto je prilicno zadovoljavajuce ;) i najvaznije,krvna slika je super :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gojite se devojke, bolje da ljulja nego da žulja. :)

Ja sa skoro svakom devojkom sa kojom sam bio, sve su tripovale da treba da skinu par kilograma (a ja sam tripovao da treba da se ugoje par kilograma), a inače su i ovako bile prelepe. Par kilograma manje bi im samo doneo par procenata manje u lepoti (bar u mojim očima).

Manite se gay modne filozofije da žene treba da budu kosturi (brrrrrrrrr...).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gojite se devojke, bolje da ljulja nego da žulja. :)

Ja sa skoro svakom devojkom sa kojom sam bio, sve su tripovale da treba da skinu par kilograma (a ja sam tripovao da treba da se ugoje par kilograma), a inače su i ovako bile prelepe. Par kilograma manje bi im samo doneo par procenata manje u lepoti (bar u mojim očima).

Manite se gay modne filozofije da žene treba da budu kosturi (brrrrrrrrr...).

 

:pivopije:

potpuno se slazem...al ne mozesh ti to njima objasniti...i sad imam tih problema...

Edited by Ranis

Share this post


Link to post
Share on other sites

ali pazite se,nije to bas laka misija :) :) :)

Јесте, само би требало да схвате да величине дупета и груди немају неприхватљиву горњу границу. :) :) Наравно, струк и релативно раван стомак морају да постоје.

Share this post


Link to post
Share on other sites

bila istrazivanja

ovako ako vidite cokoladicu i ocete da je uzmete ali ne uzmete

da je gore to nego ako bi ste uzeli

tako da uvek uzmi i zasladi se nemoj sam sebe muciti

 

Истраживање је спонзорисала компанија Марс инкорпорејтид, зар не? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Manite se gay modne filozofije da žene treba da budu kosturi (brrrrrrrrr...).

 

E, pa, sad. xD

Daleko od toga da treba da budu, ali salo nije lijepo za vidjeti... Uostalom, nije da pretjerana gojaznos' ne utiche na zdravlje. :)

Umjerena ishrana, vjezhbanje, ovOno...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ja kontam kad bih mogla lepo da zaboravim da jedem ko sto zaboravim sve ostalo u zivotu bilo bi mi lakshe...

Jutros sam isla da vadim krv i znate ono ne sme da se jede 12 sati pr etoga... Auuu... Jutros je bio uzas, bial sam mrtva gladna.. Sta cu kad jedem na tri sata pa sam gladna non stop.. Koje mucenje....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ja kontam kad bih mogla lepo da zaboravim da jedem ko sto zaboravim sve ostalo u zivotu bilo bi mi lakshe...

Jutros sam isla da vadim krv i znate ono ne sme da se jede 12 sati pr etoga... Auuu... Jutros je bio uzas, bial sam mrtva gladna.. Sta cu kad jedem na tri sata pa sam gladna non stop.. Koje mucenje....

 

probaj sa integralnim zitaricama za doruchak, i integralnim hlebovima uz obroke...

integralne zitarice se duze vare, pa ne ogladnish tako brzo...skoro pa zaboravish da jedesh ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja vec par meseci idem na fitness i super mi je, sem sto je malo tesko ispratiti trening posle pijancenja duboko u noc... Inace, jako sam zadovoljna kako izgledam i idem tamo cisto kondicije radi, jer lepsa ne mogu da budem... Ha, ha, ha! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ja sam sasvim zadovoljna kako izgledam... Mozda imam par kg manjka, al' ono, daleko od toga da sam kostur ili slicno. :)

 

Smatram da se prilicno zdravo hranim, neracunajuci ono sto jedem kad sam u skoli, jbg. xD Ne odricem se nicega, jedem sta hocu. x)

 

Jest' da sam anemicna, imam nizak pritisak, ali tako mi je vec godinama.

Nikad nisam imala visak kg, ceo zivot sam bila mrsava, izuzev kad mi je poceo pubertet, tada sam nabacila nesto vise kg, al' i dalje sam normalno izgledala. xD

 

Nikad u zivotu nisam drzala dijetu, prosto mi je nekad apetit veci pa se ugojim, ubrzo izgubim apetit, pa smrsam... Sve ide samo...

 

Sto se tice kilaze, visoka sam 1,73-4, a poslednji put kad sam se merila imala sam 55 kg, mada mi se cini da sam se ugojila od tada... Uglavnom imam od 56-59... Nikad nisam imala 60 i preko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...