Jump to content

Pravilna ishrana / zdravlje / gojaznost


Face Of Melinda

Recommended Posts

A gde si ti bradavice? I kolike su?

 

jedna standardna (oko 3.5 mm) okruzena sa nekoliko mini; kaziprst, zglob (proksimalni), odozgo na naborima

 

probao sam ono sranje s kiselinom sto se maze, nisam bio zadovoljan

 

Sad ozniljno, nesto odlicno - na medicinskom faxu uce studente da kuvaju, uveli kao predmet:

 

http://qz.com/545110...dicine-is-food/

 

jako kul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dal mislis da me stvarno zanima :haha:

 

Igrm slucaja dete mi ima jebene bradavice. Svasta se pominje kao lek a sad isprobavamo duck tape therapy ili kod nas selotejp. Zalepis, stoji 6 dana, skines potopis u vodu ruku, oturpijas onom mekanom turpijom za nokte pa opet zalepis.

 

Muz je zamorac, izgleda da radi.

  • Upvote 1
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad ozniljno, nesto odlicno - na medicinskom faxu uce studente da kuvaju, uveli kao predmet:

 

http://qz.com/545110...dicine-is-food/

 

Zaboravih ovo da prokomentarisem... Konacno... mnogo je prakticnije da objasnis ljudima sta da spreme i na koji nacin da unesu sve sto im je potrebno, nego da se kljukaju tabletama. Tipa ako pojedes dva brazilca dnevno, zadovoljavas svoje potrebe za selenom koji je mocan antioksidans, a ne moras da trosis pare na tablate za isto to :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadji neku babu da ti to popljuje. Meni proslo.

 

Pardon, mom drugu.

 

Za babu tri bambija :haha:

 

Ja da ih imam otisla bih doci. Al mi zao deteto da maltretiram.

 

Inace, da, detetu preneo muz sa ruke. Mrnj mrnj.

 

 

 

Zaboravih ovo da prokomentarisem... Konacno... mnogo je prakticnije da objasnis ljudima sta da spreme i na koji nacin da unesu sve sto im je potrebno, nego da se kljukaju tabletama. Tipa ako pojedes dva brazilca dnevno, zadovoljavas svoje potrebe za selenom koji je mocan antioksidans, a ne moras da trosis pare na tablate za isto to :da:

 

Zar nije jedan?

 

A pricala mi koleginica da su kao neujednaceni po kolicini selena pa se kao neko otrovao od jednog. Nije nesto strucna pa joj i ne verujem... ali eto bacam u etar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Zar nije jedan?

 

A pricala mi koleginica da su kao neujednaceni po kolicini selena pa se kao neko otrovao od jednog. Nije nesto strucna pa joj i ne verujem... ali eto bacam u etar.

 

Ma jok dva su taman, ja nekad pojedem i 5 zanesem se, cool sam skroz :haha:

U sustini prekomerna doza selena iz brazilaca daje sliku radijacione bolesti :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko gluposti iznosite, a niste mogli sirotog Čarlija da ispoštujete empatijom u vezi sa par bradavica. ccc

 

Melinda, daj tako par korisnih proverenih saveta, tipa taj za brazilske orahe, ne mogu da jurim kroz more šuma. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ne bude da mi baba pljuje na dete.

 

"The use of duct tape appears promising as a safe and nonthreatening treatment for children," writes lead author Dean R. Focht III, MD, a pediatric researcher with the Madigan Army Medical Center in Tacoma, Washington.

 

In fact, duct-tape therapy looks to be more effective than cryotherapy, Focht adds. His study appears in the October Archives of Pediatrics and Adolescent Medicine.

 

http://www.m.webmd.com/men/news/20021015/duct-tape-gets-rid-of-warts

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko gluposti iznosite, a niste mogli sirotog Čarlija da ispoštujete empatijom u vezi sa par bradavica. ccc

 

Melinda, daj tako par korisnih proverenih saveta, tipa taj za brazilske orahe, ne mogu da jurim kroz more šuma. :)

 

Sto bi Sreta rekao... "Empatija za Čarlija. Jebo ovo" :haha:

 

No, jedna saka kostunjavih plodova od dva brazilca, par lesnika, badema i oraha zadovoljava dnevne potrebe za selenom, cinkom, hromom i magnezijumom... dok kikiriki tu ne spada, info je da 100gr kikirikija=pola solje zejtina...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...