Jump to content

Pravilna ishrana / zdravlje / gojaznost


Face Of Melinda

Recommended Posts

sinoć i danas nastavih prasetinom i viljamovkom, uz dodatak kolača i mezetluka, na nekoj svadbi

pečenje za večeru, doručak i ručak, nikakav problem

 

juče u KFC podelio s kolegom kofu onog sranja, osećao sam se kao da me je neko šutirao u stomak

Share this post


Link to post
Share on other sites

sinoć i danas nastavih prasetinom i viljamovkom, uz dodatak kolača i mezetluka, na nekoj svadbi

pečenje za večeru, doručak i ručak, nikakav problem

 

juče u KFC podelio s kolegom kofu onog sranja, osećao sam se kao da me je neko šutirao u stomak

ti si dobio bar 5 kg od leta cini mi se :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Treba mi savet i koji recept za jelo koje nije tesko za stomak a dovoljno je hranljivo i kalorično za bebu i mene. Sad sam 8. mesec i stiska mi želudac, jako mi je teško da nađem balans u količini i da budem sita. Nekad ne pojedem puno a čim legnem krene nazad. :(

 

Kontam da će Mačka i Melinda imati koji savet. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najveci procenat proteina, Ella 0% bez premca. Samo sto je bezukusan apsolutno, suv je, moras uz nesto da ga jedes, sam po sebi je nikakav.

A rikota? Ima je u maksiju (njihova robna marka). Piše "sir od surutke" tako da mora da bude protein galore

Share this post


Link to post
Share on other sites

Njihovu robnu marku nikad nista, sta god da prodaju, neka hvala. Ella je stvarno odlican, procentualno posle jaja najveca kolicina proteina po gramu. Stvarno je odlican sto se toga tice. Ali je gadan ukus u pm, davis se dok ga jedes, tako da, kontam uz salate je dobar. I rok trajanja je relativno kratak, tako da to treba proveravati. Ja ne uspem tih 400 grama da pojedem u toku dana, muka mi bude. Ali kontam da moze na dva-tri dana da se razvuce ako je rok odgovarajuc. Meni se smucio jedno vreme, pa sam prestao da ga jedem, krenuo mlad sir da kombinujem. Ali kad treba malo rigoroznija ishrana, onda Ella.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

pomešaš pola ele sa još toliko vode, umutiš i onda bude baš kremasto fino, dodaš neku voćku za ukus... ja sam dodavao sirup soka od višnje... mogu i same višnje, a ako dodaš još ponešto dobiješ i ceo čizkejk :D

Edited by johnnyzzz

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...