September 30, 20241 yr comment_3101543 https://www.propaganda666.com/releases/LUCIFUGUM_news_090624_l_t.html Da li ima ista romanticnije od toga da snimas prljavi bm u podrumu sa zenom dok ti iznad glave padaju granate.. kakav kult.. Report
November 4, 20241 yr comment_3102936 On 9/30/2024 at 7:32 PM, Kumodraski Vo said: https://www.propaganda666.com/releases/LUCIFUGUM_news_090624_l_t.html Da li ima ista romanticnije od toga da snimas prljavi bm u podrumu sa zenom dok ti iznad glave padaju granate.. kakav kult.. Ubili im bubnjara s najboljeg albuma u ratu pre koji dan. Svirao i na prvim Drudkhovima isto. Tuga. A oni su debili oboje. Bend sa jako dubokim loreom. Treba ozbiljan stomak da se svari Lucifugum. Report
November 4, 20241 yr comment_3102960 On 9/30/2024 at 7:32 PM, Kumodraski Vo said: kakav kult Pored toga, nije mi jasno zašto štampaju 500 primeraka. Ko će to kupiti? Andergraund tog kalibra ako proda 200 to je već neki uspeh. A za ove pouzdano znam da skupljaju prašinu po evropskim distroima. Report
November 19, 20241 yr comment_3103859 Može ovde... https://www.facebook.com/share/p/1D9Z9amM9Y/ Ne zna dete šta je snašlo 😄 Report
February 11, 20251 yr comment_3108094 Albumi su joj teska kanta sto se produkcije tice ali ovaj live jako lepo vozi. Vrtim jedno mesec dana, nalegao mi je kao budali samar. Kad smo vec kod bendova koji studijski zvuce krs, a uzivo odlicno Bio sam na BA pre dve godine i preskocim ih da se malo odmorim i da guramo dalje. Kada sam skontao ovaj snimak bas sam se pokajao, do tad sam cuo samo studijske. Report
February 11, 20251 yr comment_3108098 Meni se ta iskrena Myrkur više sviđa na papiru nego u praksi ali deluje da joj je srce na pravom mestu, rado bih pogledao negde lajv. Report
February 12, 20251 yr comment_3108117 Lamp of Murmuur pokidali na Brutalu, baš sam se prijatno iznenadio. Report
February 12, 20251 yr comment_3108133 Sviraju krajem aprila u Becu Lampinjoni i Spectral Wound. Ne znam kako cu to uspeti odgledati jer nemam prevoz za duzi put ali mi se bas ide. Report
April 2Apr 2 comment_3123463 https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1505912790891300&set=pb.100044177812413.-2207520000&type=3odlična prvoaprilska forica Edited April 2Apr 2 by kuruz Report
April 2Apr 2 comment_3123467 Krenuo sam da citam, reko jebote zivot kako su propali sta im ovo treba. Trebalo mi je par pasusa da skontam datum objave 😆 Report
April 3Apr 3 comment_3123502 Isto pomislih ne čitajući tvoj odgovor. 🙃 Istovremeno nervozno krenuo u pretragu, da vidim šta sam propustio.Evo random benda, atmo-simfo blek iz Kentakija, STARER. Solidan vokal, svirka moderna ali lepo spakovana bez mnogo proseravanja.https://starer.bandcamp.com/album/ancient-monuments-and-modern-sadness-2 Report
7 hours ago7 hr comment_3125446 Gledao sam sinoc Hulder na Lowland Festu u Madjarskoj.Uzivo je bas odlicna. Ima neku ekipu session muzicara i bas su svi usvirani. Pre nekih 4-5 godina mi je to izgledao kao neki meme bend, u fazonu Onielar za sirotinju. Nije toliko svirala uzivo i prvi snimci, a i materijali su bili znatno primitivniji nego albumi koji ce doci posle njih. Doduse i dalje mi nije jasno kako su joj albumi toliko krzljavi sto se tice produkcije i ubija sama sebi instrumente u miksu.Kako su izasli neki live snimci pre 3 godine, pa posle onaj Rock in Bourlon. Malo je reci da sam taj snimak izvrteo 50-60x.Pre nje su sinoc svirali neki cunga-lunga Madjari i pocupali su na bini boga oca. Dosli da je nameste i ne mogu dobiti mikrofone i monitore nikako. Dok to nisu uboli, probili su termin skoro 20 minuta. U 23:59 Hulderaja se zahvaljuje i ode sa bine. Mislim se garant ode na bis. Medjutim nema nista od toga. Madjare zabole kurac sto je bio tehnicki problem. Planirano je da svira od 23:00 - 00:00 i to je to, raspored se mora postovati. Tako da umesto sat vremena svirke, bilo je 40min. Nije lose, ali odgledao bih je opet u tako nekom hedlajner slotu.Sto se tice Lowland Festa to je bukvalno kao Hellhammer u Srbobranu pa na steroidima. Martoly mi je isti Srbobran, cak i put do tamo je isti, lokacija, bina.. Razlika je u tome sto ovde ima znatno vise publike, rekao bih da skoro pa svi kampuju tamo, ima dosta suncobrana, stolova, stolica, klupa, 4-5 kamiona sa hranom, veci bar za pice.Nazalost ceo festival je u fazonu party metala. Brdo bendova u slam metal, oink oink-gici gici-tupa tupa fazonu, a ako nisu takvi bendovi onda su uglavnom neki klasicni Madjarski bendovi ili neki pankeri. Odakle Hulderaja na tom festivalu i dalje mi nije jasno, a i publika je izgleda u fazonu 'odakle ovi ovde, sto niko ne grokce u mikrofon?!'. Report
7 hours ago7 hr comment_3125448 Do jaja, dobra je ona meni, čeka se ovaj novi album. Doduše više mi se u suštini sviđa kao ideja nego izvedba ali ima žena duha, voleo bih da vidim uživo. Nema mi muzika baš veze sa Dns kad već njih dve porediš. A i muž joj je postao mudo, svira osim s njom i u Funebrarum i Worm. Report
6 hours ago6 hr comment_3125449 Muzika ne i toliko (mada i tu se provlaci par momenata u ranijim izdanjima), koliko kada je krenula da svira uzivo. Samo da se isprska krvlju po faci i manje/vise to je to. Od izgleda, oblacenja, gitare, pokreta itd itd.Valjda joj je trebalo vremena da pronadje neki svoj fazon. Obrnucu novi album kada izadje ali vec od ove singlice nisam mnogo optimistican. Valjda kako godine prolaze sve mi je teze slusati kada neko sam sebi namerno kasapi produkciju. Hulder i Lamp of Murmuur su mi tu nekako jednaki. Studijski krs, a uzivo odlicni. Report
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.