Jump to content

Kreator


Dr Hiroshima

  

34 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Meni svaki Kreator valja. Kad sam bio mlađi nisam cenio mid fazu ali sa vremenom sam shvatio vrline tog doba, bolje nego kao Destruction što drve jedno te isto i dosadiše i Bogu i narodu, Kreator je uvek radio albume sa stilom (mada naravno treš era im je ipak naj)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Luka..izbacen si sa teme

 

VR kida.. HoC..neee

 

BLABLABLABALBALBABLA!!! NE SERI, SAMO KEC!!!

 

 

Objektivno sudeci, VR i sranje ne idu u istu recenicu. Odlican `kambek` (kako za koga) posle endorame. Zavidan broj pesama sa njega je zastupljen na setlistama koliko primecujem. MOzda si umesto hords-a mislio na enemi... :haha:

 

S Enemija znam jednu pesmu. HoC mi je MAMA, ali MAMA. Demon Prince, brate, kad sam čuo pesmu, usr'o sam se... Ukusi. (:

 

Meni svaki Kreator valja. Kad sam bio mlađi nisam cenio mid fazu ali sa vremenom sam shvatio vrline tog doba, bolje nego kao Destruction što drve jedno te isto i dosadiše i Bogu i narodu, Kreator je uvek radio albume sa stilom (mada naravno treš era im je ipak naj)

 

Meni je Least Successful Human Cannonball bolji nego taj industrijsko~mračni trip što mi se čini da je Kreator furao devedesetih na osnovu onog što sam čuo...

  • Downvote 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbga... i oni iz 90tih nisu sjajni. Nije, zaista, problem što su u to vreme zabatalili treš (čiji inače i nisam neki fan), već jednostavno nisu to odradili na posebno visokom novou.

A Enemi, meni, nikad nije bio zanimljiv - kao VR za siromašne mi je uvek zvučao.

 

Al zato su sa HoC uboli u centar. :rockdevil:

 

EDIT: uleteo mi Divlji Tigar :o

Edited by truliandedzombileš!
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Au, pa bas to nije. :icon_ne: Ali ukusi...

 

pa da meni je enemi odlican, a iako g ane vole ljudi..(neki) meni je i autkast vrh jer ima neki koncept i atmosferu koju ne mozes da docaras uz ritmove 300 na sat.. a opet je nekako zanimljiv

mada prvi albumi, pa i VR, i EoG su odlicni bas..mislim..EoG nije bas toliko kultan ko prva izdanja i VR ali je dobar thrash album

Share this post


Link to post
Share on other sites

si ti neki antihumorista?

Очигледно. Jeдино што се може замерити EoG је да је предугачак.

 

А рећи да је Violent Revolution лош је у најмању руку смешно.

Edited by Underkuruz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tommy Vetterli je po meni najbolji gitarista koji se svirao u Kratoru, šteta što nije ostao duže u grupi.

Jednim delom sam zbog njega zavoleo album "Endorama", nije to loš album.

 

Bas sam skoro razmisljao kako bih voleo da Mille odradi neki 'Endorama nastavak'. Kad moze Pera da se jebava sa Painom, mogao bi i Mille nesto slicno tu da ucini :] Meni je Endorama albumcina, wtf momenat bio samo prvi put kada sam je cuo, posle se navukao...

 

Enemy Of God > Hordes Of Chaos > Violent Revolution > eksperimentalni albumi.

 

Ja ne bih mogao da rasporedim ova tri pa da ga jebes, svi mi maestralni...mozda VR ipak za koplje iznad, sta mu ga znam...

 

Sto se tice 'eksperimentalnih', oni su m svet za sebe, glupo mi da ih uporedjujem ja l' sa novim ja l' sa starim... Jedino mi tu Outcast slabiji, Cause je vrlo solidan, Renewal i Endorama majke.

Share this post


Link to post
Share on other sites

SPIC! Dosli su i objasnili zasto su bogovi. ^_^ Ozvucenje je bilo odlicno, mnooogooo bolje od onog iz '07. Ma haos ludilo, opste nistavilo!! :D Mozda je trebalo jos koju stvar da ubace, ali ipak je to festival. Sve u svemu ja sam prezadovoljan. Nastup, energija, zvuk, sve sve. Opravdali su zasto su mi #1. Pokusacu sada da se setim setliste, tj. sada vidim da na setlist.fm da je ista kao ona iz Madjarske sa Metalfest-a. :closedeyes:

 

Choir of the Damned (Intro)

Hordes of Chaos (A Necrologue for the Elite)

Warcurse

Coma of Souls / Endless Pain

Pleasure to Kill

Destroy What Destroys You

Voices of the Dead

Enemy of God

Phobia

Extreme Aggression

People of the Lie

Terrible Certainty / Reconquering the Throne

The Patriarch

Violent Revolution

Betrayer

Flag of Hate

Tormentor

 

Ovde ima slika od sinoc: http://www.flickr.com/photos/exitfestival/page4/

 

I malo da se pohvalim:

 

265042_2296101241638_1222313411_4418544_1209623_n.jpg

 

262162_2296101681649_1222313411_4418545_4965265_n.jpg

 

268423_2296102001657_1222313411_4418546_6798135_n.jpg

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeste to je luka :haha: ova cura do njega mi je poznata sa nekih svirki,mislim iz novog sada...

5925049812_e096760fd1.jpg

5924488265_cb98fb6c4e.jpg

5925050546_7d0112363b.jpg

5924489101_b1448b34b3.jpg

5924488741_5d70d77a17.jpg

nisam neki ljubitelj kreatora ali voleo bih da sam bio tamo barem zbog te atmosfere koja se vidi sa slika.

Edited by dimmu1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...