Jump to content

Horor filmovi


Novaliis

Recommended Posts

da,to ti je ta nova generacija gore filmova, Hostel I i II , Saw I,II,III, The Hills Have Eyes I i II, Texas Chainsaw Massacre - rimejk naravno...ima ih jos tona...danas sto krvavije to bolje...

 

da li je neko gledao The Descent, sa onim zenama u onoj pecini...mnogo dobar film

Ја сам гледао прекјуче, ваљда. Добар је филм. У одређеним тренуцима клаустрофобичан.

Е, да, је ли неко гледао Gindhouse? To је "пакет" од 2 филма колико се мени чини. Ја сам одгледао "Планету Терор" и ок је. Види се да су се мало и зајебавали. Кад се онај Родригез и Тарантино удруже то обавезно буде ледило! Сад ми преостаје да скинем и онај 2. филм - "Доказ смрти".

Edited by Bananaman

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hills have eyes je takvo jebeno razocarenje od filma...cak mi je i Dark Ride bio zanimljiviji...pogotovu scena kad ribi odseku glavu dok pljaga liku...

 

Jel izasao vec jednom My name is Bruce???

HHE je shit,ali rimejk,a dvojka je jos gora...

Nije jos,valjda dodaju efekte,valjda ce do kraja godine da se nadje na dvd,.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Novu testeru jos nisam gledao ali zato upravo skidam The mist (2007) i dugo ocekivani La terza madre (2007) od Daria Argenta. Oba filma su visoko ocenjena na IMDb-u tako da verujem da ce biti zanimljivo. Jedino je sranje to sto su se tek pojavili pa je izgleda neki bioskopski snimak, u najboljem slucaju skinuto sa tv-a.

 

Evo i jedne vestice iz La terza madre

 

motheroftears01jl3.jpg

Edited by Hell on Earth

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj mist sam skinuo ali je bioskop i to toliko los da nema svrhe gledati, a ni titlova nema tako da vam ne mogu nista reci. La terza madre jos nisam skinuo. Ali zato preporucujem svim ljubiteljima ovog zanra jedno takodje novo ostvarenje DEAD SILENCE iz 2007 godine. Film je jeziv totalno.

 

deadsilenceposter.jpg

Edited by Hell on Earth

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wrong Turn 2 (2007)

 

wrong2la9.jpg

 

Director:

Joe Lynch

 

AWESOME !!! :pivopije:

Bolji za klasu od prvog dela. Znachi, ko voli ovaj fazon (vukojebina-kanibali) obavezno. Scene ubistava nikad jache, posebno zanimljiva jedna sa sekirom, kolko sam ja upoznat (a slabo sam) do sad josh nevidjena na filmu. Bolje od oba dela "Hills have eyes" i svega na ovu temu...Henry ga je ovde pokido, rodjen za ovakve uloge...

 

 

http://www.imdb.com/title/tt0804555/

 

Ovo je jebeno odlican film. Jedan od najboljih koje sam gledao u zadnjih nekoliko godina. Ne moze se porediti sa prvim, stvarno sam jako prijatno iznenadjen.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je jebeno odlican film. Jedan od najboljih koje sam gledao u zadnjih nekoliko godina. Ne moze se porediti sa prvim, stvarno sam jako prijatno iznenadjen.

 

Ja sam gledala prvi deo, nije los. Po onome sto sam procitala na imdb o dvojci cini mi se da je brutalnija, pa me zainteresovao - ma odma` skidam.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

SVD jel' to beshe ono shto snimano nekom govno kamerom koja se non stop drma? Pa ona riba povraca..mislim da sam to odgledao negde 15-20 min, pa "premotavao" do kraja...nyaaah...

 

 

E upravo to!

 

mislim svako moze da uzme kameru i da strpa prste u usta i da se ispovraca ili da kenja po staklenom stolu dok ovaj snima odozdo!

 

 

 

Ja sam se vishe potrgao kad sam prochitao tem filma nego kad sam video najgoru scenu!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Za Hills Have Eyes mogu samo da kazem da me je prvi deo na pocetku toliko smorio da cak nisam imao zelju ni da ga premotavam da vidim shta ce dalje biti!

 

 

 

 

 

Za mene je na primer dobar horor onaj koji moze da ti "usere pamet"

kao shto je na primer HellRaiser 5, sa onim detektivom...

Taj me je dosta istripovao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

imam i ja taj film ali mi ne pada na pamet da ga gledam,pogledao par isecaka na po minut dva cisto da vidim o cemu je i cudan je

 

wrong turn 2 je smece,a ovo je jos jedna japanska majstorija:

 

 

...ma taj film je sranje kao wrong turn 2...e al mi je zato prvi deo skroz sochan...

 

...E jel neko gledao Shallow Ground i povatao ko tu koga jebe,a?! Wind Chill?!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledao sam ja Shallow ground. Ako se dobro secam u telu jednog lika se nalaze duse nekih ubijenih ili tako nesto, nema tu sta mnogo da se pohvata.

 

...a nemam pojma , gledao sam sa dva ortakom i bratom i zaspao sam pri sredini filma..mozda nekih 20 min... i tu se izdeshavalo svasta , otkrilo se ko su ubice tih ljudi chije su se dushe sjedinile itd... E oni su to meni sve preprichali i meni tu nista nije imalo smisla... Moram pogledati ponovo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...