Jump to content

Formula 1


kuruz

Recommended Posts

Legenda :D

 

Ali ništa ne pobeđuje I was taking a shit :D

 

Esi video, škljocnuo gospodin odgovarajući engine mode i oprao ih...

 

brt Rićiardo javlja:

https://www.crash.net/f1/news/892315/1/ricciardo-scary-mercedes-engine-modes-punch-stomach

 

 

Ostali se muče i koprcaju da ih dohvate, a oni u rezervi imaju još 10% preko, pa izvol'te xD

 

Najviše bih voleo da nije tako i da sutra race pace pokaže drugačije, ali od toga nema ništa :/

 

Kao, Red Bullovi vozili Q2 na supersofts pa će to da iskoriste kao taktičku prednost sutra, ali kurca baba večerala xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rikardo ga zovu jer ih mrzi, on je Australijanac italijanskog porekla, Rićiardo je pravilno, mada ja napisah tako više is sprdnje oko tih mispronounciationa raznijeh xD

 

 

nije inače ni markEz, nego je mArkes (isto kao Gabriel Garcia)

 

Najjači je Rossi kad Lorenca zove JORGE, po Vuku :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa jašta, boli ga kurac da lomi jezik

 

Dosta siromašnu pokretljivost daje engleski kao maternji, posle Mustaine recituje na latinskom a ti se grčiš :D

 

Ili npr. Velvet Underground koji viče SHE'S A FEEEM FEEETAAAAAL (femme fatale)... Ajd njih i ne slušam, al' Duran Duran ispoštovali Louov izgovor pa pevali i oni tako u obradi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

xD

 

Dobro je što Merc nije baš toliko brži od Ferrarija da ih obiđe na ovakvoj stazi, i dobro je što McLaren ima sa čime da radi konačno, ali opet deluje da Hamilton osvaja, slažem se sa Yodom.

 

Čudi me da je imao problema sa pregrevanjem, ali ne verujem da će bolid da bude nepouzdan...

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

U bilo kojem intervjuu koji nije standardna konf. posle kvalifikacija / trke Vettel je dosta veći zajebant i šaljivdžija nego Hamilton, opušteniji... Mada su obojica razmaženi svojevremenim dominantnim bolidima u odnosu na ostale. A i logično na prvom mestu gladni titula.

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.espn.com/f1/story/_/id/12948330/sebastian-vettel-monaco-grid-boys-point

 

Nisam znao da je WEC izbacio grid đevojke još 2015...

 

The grid girl concept is a controversial one and was scrapped altogether by the World Endurance Championship at the start of the 2015 season. At the time, series CEO Gerard Neveu said: "For me, that is the past. The condition of women is a little bit different now."

 

:haha:

 

Difrent kondišn, ne rade više kao modelsice... oh wait

 

 

 

To se ovako radi:

 

d8a17073e40cbc9c3ae9a2631b45d758.jpg

 

(Ana Carrasco i grid boi :D)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bahrein odavno njima lezi, jes neocekivano ovo, a moguce je i da je Mercedes iskulirao jer Hamilton ima 5 mesta kaznu zbog menjanja menjaca (xD) pa da pristede motor za trku gde ce da imaju bolje sanse, treba imati u vidu da ove sezone imaju pravo da koriste 3 motora za celu sezonu, treba 7 trka da izdrzi jedan motor.

 

Jebes me ako razumem zasto su tako odredili, logicno je onda da ce svi da se stekaju ako imaju male izglede za pobedu, a Merc lagano mogu da uzmu P3-4 ovde bez velikog cimanja, eventualno Ricciardo da izdrzi.

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baš zanimljiva trka, Mečke baš brze i to na sporijim gumama. Vettel se odbranio znalački.

 

Šteta za Kimija, mada je i on mogao bolje danas. Vidi se da turbo Ferari svih sezona mnogo bolje leži Sebu nego njemu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim da je Raikonenov bolid uvek podesen mrvu slabije nego Vettelov da se eliminise mogucnost da se biju medju sobom, žabari su to :D

 

Ceo vikend Raikonen najbrzi i u kvalifikacijama op Vettel brzi za 0.2s

 

I tako svaki put, centrala pogresi jednom jbg...

 

Deluje Raikonen i nezaineteresovano malo, ali to je i zato sto je on svesno prihvatio ugovor vozaca #2

 

 

A trka... Zanimljiva, ko nije gledao MotoGP malopre xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...