Jump to content

Formula 1


kuruz

Recommended Posts

Ma dobro, to je svima jasno ko je kriv i da je ovo predstava.

Ali iskreno, evo ja da sam na mestu Hornera ili ljudi tamo, pa prvi ne bih znao kako da se ponašam.

Imam 2 vrhunska vozača, jebe me malko Reno ali ništa strašno, vodim pregovore sa Hondom koja će valjda?!? konačno da proradi kako treba, postoji potencijal za titule u narednim godinama, imaju fantastičan marketing za F1, a usput imam i ovog malog seronju koju uvek nešto zajebe :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlicno su oni hendlovali to, da su turili Maxa na stub srama verovatno bi tek onda poceo da vozi ocajno xD

 

Ali njihovo i jeste da to hendluju sto pitomije i bezbolnije, a FIA treba da kaznjava po propisima a ne da cuva zlatnog decka i ismeva pravila ovako, jbg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali kakav finiš, ni kriv ni dužan pobedio hahahaha.. mislim stvarno nezaslužena pobeda, toliko je prosečno vozio, da mi je u jednom trenutku delovalo da će se zadovoljiti i trećim mestom.. Stvarno ne pamtim da je ikada bio pasivniji, užasno mi da gledam kako ne daje ni delić one agresivnosi, čak mi Fetel sad šesnes puta zanimljiviji, vidi se da je gladan pobeda i grize samo tako, dok crnja solira, pa šta ubode (isto važi i za treninge), i Botas se takodje dobro bori i ono je bio neverovatan peh, ali jbg, dešava se..

 

Bulovci ispali moroni dana (onaj mladji malo više, svakako)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro je da si objektivan :da:

 

Mali je 100%, zimi ti, video si valjda onu situaciju u ranijoj fazi trke, kad mu je osisao boju sa guma, Ric izasao sa staze bukvalno najsire sto je mogao da ga ovaj ne pokupi...

 

Bottasa je skenjalo parce na putu koje nisu redari pokupili, smorcina xD

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ocajna trka, bar da je Verstappen priredio neku zabavu nego bleji na P9

 

A Vettel i ne zasluzuje titulu kad se zadovoljava da smanji prednost H za 3 poena umesto za 10

 

Ricciardu svaka cas, videcemo sta je lipsalo na motoru xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Je l' realno sta pricas nakon dve ovakve F1 trke

 

Odlicno sto su se V i H izjednacili, a trke nesto najdosadnije sto je moglo da se gleda...

 

Sinoc nisam odgledao celu trku, i vracam posle, premotavam za po 15 min, a poredak stoji preslikan :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislio sam na generalni plasman, za sada je neizvesno. Videćemo kada Merc krene sa apgrejdovanim motorima u Francuskoj.

 

Kanada jeste razočarala, mada je uska staza.

 

A od Monaka nikad ni ne očekujem puno, staza smor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno užasno dosadna trka, mislim da sam bar trećinu propustio, pogledo poslednjih par krugova.. Fetel ih opro, ostatak se vuko samo da završe trku.. Da, po pitanju generalnog plasmana zanimljivo, ali same trke sve dosadnije, da nije bilo onog karambola pri kraju trke u Azerbejdjanu ovo bi za sada bila jedna od najsmornijih sezona, iako po nekom difoltu ne bi tako trebalo biti, ako se uzme u obzir da su tri prva tima nikad izjednačenija.. nekako deluje kao da nikome nije toliko stalo da se bori za pozicije, već ko uzme pol uglavnom i dobija trku.. bzvze baš.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislio sam na generalni plasman, za sada je neizvesno. Videćemo kada Merc krene sa apgrejdovanim motorima u Francuskoj.

 

Kanada jeste razočarala, mada je uska staza.

 

A od Monaka nikad ni ne očekujem puno, staza smor.

 

Ded Men Drinkingu sam rekao, a slažem se, a poslednjih par trka sezona zanimljiva iz ugla da pogledaš na crash.net rezultate i standings...

 

U MotoGP je na poslednjoj bilo mnogo uzbudljivije, ali ne znam što čovek poredi sa MotoGP bez da bilo ko šta pomene, red je da se to takmičenje završi, ja ga u praksi možda jesam pokrenuo, ali sa namerom da ga naložim da pogleda i MotoGP, a ne da doveka mere kurac F1 i MotoGP :D

 

Pa još kaže pomenuti crash.net ''Vettel channels the spirit of Villeneuve'', a udari cringe na oči

 

Podsetnik da se pogledaju Villeneuve-ove trke, ima na torrentima od 70neke cele sezone da se skidaju, pogledao sam pojedine trke xD

 

https://www.instagra...source=ig_embed

 

Kaže ova crnčugina gospoja da su joj tako rekli da uradi, nije ona kriva ništa :D

 

A od čega joj se izbelilo oko usta xexe?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

pustim F1 s namerom da odgledam celu trku prvi put posle bar deset godina

Hamilton sa pol pozicije na poslednju i to posle čukanja sa Kimijem

 

naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaajs

Edited by Underkuruz

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...