Jump to content

Formula 1


kuruz

Recommended Posts

To se valjda svi pitaju :)

 

Kao i u Red Bullu - u nekim sezonama Webbera nigde nije bilo da otkida bodove Vettelovim konkurentima i pomogne mu da lakše dođe do titule, nisu u svim sezonama bili tako dominantni. Čini se da isti bolid tada nije uvek ležao Webberu.

 

Ja nekako verujem da je do toga, a ne do nameštanja, ali ko će ga znati, velike su tu pare u pitanju... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja verujem da steluju, realno vidi sta se desilo McLarenu 2007. ili prosle godine Force Indiji, nijedna ekipa to ne zeli, samo hrabri puste vozace da se ravnopravno trkaju, a cesto se pokaju posle.

 

Za Red Bull iskreno ne secam se komplet detalja svih sezona u pravu si da nisu sve vreme bili skroz dominantni i da je Webber nije bio konstantan, ali je bilo i momenata kad je smrdelo da je Webber ocigledno #2...

 

Ruku na srce, ekipe ošacuju vozače na vreme, i #1 i #2 se dodeli po zasluzi... Bas zbog tih kiks momenata Webberovih na koje ti ciljas je Vettel i bio #1, pored toga sto je mlada atrakcija novi Schumi itd... I onda Webber kad udje u formu, pobuni se sto je #2, sa pravom, ali jebiga, zivot nije fer, vec su ga utefterili xD

 

Mi bismo voleli da gledamo ravnopravno trkanje ali se uglavnom rano odredi ko je glavni...

 

 

 

Zato brate najtoplija preporuka ako jos nisi poceo, gledaj MotoGP, no bullshit, samo trkanje :D

 

Ima i tu favorizovanja ali vise u smislu pravca razvoja motora, nema zavrtanja motora, daje se maksimum vazda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali pod obavezno, pola sata krljanja.. ja ne znam dal je ikad bilo ovako zanimljivo, mislim i prethodnih par godina unazad je bilo dojaja, ali baš ovako, ne pamtim.. bukvalno se ne zna koji motocikl je bolji od kog (honda, yama, ducati, pa evo i suzuki), a kamoli koji vozač

Share this post


Link to post
Share on other sites

Marquez jedino kvari zurku, ipak je on najbolji, jebo ga ja. Ali ludnica totalna, ja gledam aktivno od sezone 2015, boles

 

2014. sam gledao 10. trku, borba do samog kraja bila, pobedio Marquez, imao sam utisak da je neizvesna sezona do jaja, da bi mi komentator rekao da mu je to 10. uzastopna pobeda xD

 

U Argentini je bio brzi sekundu po krugu od svih, nego je zasrao kiksevima, ne mogu da lazem da mi nije bilo slatko haha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad odgledah, baš dobra trka, Red Bull apsolutno nadmudrio mece i crvene, Max bi sigurno bio drugi da ne srlja ko manijak i zasluženo je kažnjen. Ono što me ipak najviše zabrinjava, što Hami sve više potseća na Kimija po bolenju kurca, al to valjda ide s godinama..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Al' kad kazes Hami :haha: :haha:

 

Lose mu je krenula sezona pa je malko frustriran, ja mislim da se opustio malo zbog dominacije na testiranjima i u prvom vikendu, pa ga ispusi na trci.

Veoma zabrinjavajuce, nemoj molim te da neko drugi osvoji, stvarno bi bilo bezveze :P

 

Jbg Talijanci su to, oni umeju jos lepse da sandbagguju nego Mercedes, samo sam mislio da nisu toliko napredovali sa razvojem da mogu sebi da priuste keca u rukavu.

 

Red Bull auto je bombonica, samo mu motor fali, ne bi me cudilo i da je Newey posebno imao u vidu ponasanje u turbulenciji od aerodinamike ovog ispred kad je dizajnirao autic. (Bas se Raikkonen zalio danas kako previse gubi prijanjanje kad se zavuce u firung, a imao je mnogo svezije gume)

 

 

Najironicnije od svega je sto je Honda sasvim ok s pouzdanoscu a na pravcu su izvlacili dosta vece brzine nego Reno, i fenomenalno je Gasly pecnuo sa "Now we can fight" citatom Alonsove izjave sa kraja prve trke :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

:haha:

 

Da.

Ali ne polivadu sojke jer su ih od ove epizode ukinuli, ako verujes.

 

MotoGP poslednji bastion muzjastva i trkanja!

 

Doduse, nisam ove sezone obracao paznju na proslave posle trke, mozda se i nisu polivali, da nisu i to zabranili xD

 

 

Hamilton je isprskao malo Putina pre neku godinu, to je najvece dostignuce sto se prskanja tice

 

Epizode haha

Sezone sam teo kazem, gledam ovde ima li nade Dark druga sezona da izadje pa izmesao

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa naravno da vozi, ima čovek dozvolu, sve uredno..

 

Što se tiče polivanja - kako gde, u emiratima umesto šampanjca mislim da koriste neke sokiće.. Eee jebemti u šta se pretvori F1, prvo nema reklama za cigarete, pa nema šampanjca, a sad nema ni pičaka na gridu (samo oni roze indijski bolidi i Fetel :bigblue:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dada na nesrecnoj BAR Hondi

 

Mika je ipak profesor za Kimija, btw Kimi opet zasro danas

 

Inace Kimi za poslednjih 6 godina, od cega 4 sa Ferrarijem, ima jednu pol poziciju... :S

 

 

Kimi je James Hunt incarnate realno xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ricciardo je fantastican, sigurno uz Vettela najbolji trenutno (generalno su odlicni i Hamilton i Alonso al' slabo ove sezone), par puta je majstorski izbegao incident sa Maxom, koji je kretencina, tu vec nema vise tolerancije ni na mlados' ludos' i ostalo, dosta je imao vremena da se uhoda

 

Zatvaras klupskog kolegu desno pa levo, bog te jebo glupi drcni

 

Malo dosadna trka na sredini ali ludnica i na pocetku i na kraju

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha i Kimi drugi ni kriv ni duzan xD

 

Gledam sad, i Verstappen i Ricciardo dobili fazon "ukor" od FIA za sudar... Max je ovde 100% kriv sto se mene tice, ne znam koje su bunike jeli ovi iz FIA ali pre neku godinu su utvrdili pravilo da ne smes dve promene pravca da pravis ako branis poziciju, dok ovaj pozadi moze slobodno da proda laznjaka, a sad kao Ricciardo je priznao da je kasno promenio stranu za napad... nije ni imao gde kad se Max vratio levo, videlo se kako koci i blokiraju tockovi pre no da ga udari...

 

Za ovo bih ja dao ban jednu trku Maxu a ne jebeni ukor razrednog staresine obojici, kakvi idioti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Max je kriv, nema šta.
No, svakako ono što mene više plaši je to što se bukvalno pretvara u novog Kjata. Ako ovako nastavi još par trka kapiram da će ga RB odjebati samo tako. U principu sam je kriv, ali iskreno ne bih voleo da u F1 ostanemo zbog ovako odličnog vozača zbog njegovog produženog puberteta jbg.
Inače onaj koji je uveo Baku kao trku na kalendar zaslužuje spomenik. Možda subjektivno, ali meni je Baku 3/3 trenutno, svaka mi je bila odlična i ultra zanimljiva trka.

A ovaj pavijan mi je pobeda dana svakako:
[url="https://twitter.com/GvanderGarde/status/990587327335600134?s=19"]https://twitter.com/GvanderGarde/status/990587327335600134?s=19[/url]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahaha

 

Pa zbog toga sto je ovima iz FIA i Red Bulla zao da ostanu bez nove mlade senzacije + Ricciardo ne zeli da kvari odnos sa RB zbog potencijalnog novog ugovora, zato i gledamo ovu predstavu kao obojica su krivi, pa su dobili zadatak da idu u Woking da se licno izvine ljudima u fabrici :haha:

 

Iza zatvorenih vrata je sigurno samo Max dobio packe

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...