Jump to content

Putovanja


Novaliis

Recommended Posts

Мислим да јефтин лет нећеш наћи. Погледај шта нуде "Железнице Србије" :haha: Само нађи добро друштво, пошто би пут можда потрајао.

Него, овде је помињан CouchSurfing као добра опција, па ме занима има ли некога ко је користио то. Управо сам остао без уштеђевине, па ако ме понесе авантуристички дух можда одем негде без пребијене паре :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Trebam pomoc!

 

Ima li neko ideje kako najjeftinije do Varsave ( ok,moze i Krakov ili neko drugo mesto u Poljskoj ) ?

Probao sa Malevom i Wizzair-om ali nesto ne ide.

 

U pitanju je jun mesec.

 

Ako želiš da se malo cimaš, imaš Ryanair-om let iz Rima za Krakov 30e (jedan smjer) bez prtljaga, a do Rima Wizzair-om (sačekaj 19. maj, tad im je rođendan; možeš naći do Rima za par eura u jednom smjeru). Put te može ispasti cca 35-40e u jednom smjeru bez uračunatog prtljaga.

Edited by Kokopelli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Писали си некад људи овде о северним земљама, па ме занма да ли неко зна како најјефтиније стићи до Финске. Или бар колико би коштао трајект Стокхолм-Хелсинки.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Друга опција за релативно јефтин пут до Финске је Wizzair до Стокхолма, а после трајект за Турку. Међутим одустао сам за сада. Или на јесен или за годину-две.

 

едит: Ајлин, хвала за линк

Edited by Dead Man Drinking

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema na čemu. :pivopije:

 

Ta opcija preko Stokholma samo da te upozorim može da bude dosta zahebana pošto je prevoz od aerodroma Arlanda skup kao oči. Ako se i odlučiš za to, dobro iščitaj forume i isplaniraj dalji prevoz pažljivo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wizz Air из Београда заправо лети у Nyköping, и колико знам, аутобус до Стокхолма (око 100км) је негде око 12€. Low cost може бити много скупљи ако се пут не испланира добро :haha:

Него, почео сам полако да сређујем налог на CouschSurfing-у, и можда већ следећег месеца заменим хостел бесплатним смештајем.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Немам дозовлу нити сам икада возио мотор. Мада у последњих годину дана ми се јавила жеља и за тиме. Ко зна, можда ћу на латино-америчко туру к'о Че Гевара, ионако ме сад хвата нека хипи фаза :haha: Него, сад се спремам за епски "Euro road trip" - Стокхолм-Београд преко Француске и Италије :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...