Jump to content

Putovanja


Novaliis

Recommended Posts

Jel bi neko na Sitoniji i ima li kakva preporuka za smestaj? :)

 

Ja bio bas skoro u Neos Marmarasu, to je onako mesto, nista spektakularno ali jeftino. Plaza ok, iz skoro svih delova grada da dolazis mora da se malo pesaci. Srba 80%

 

S druge strane, jedan dan sam bio na izletu u Kalamici i plaza je brrrrruka! Sitan pesak, cisto, zeleno more. Mesto je malo al ako ti je primarno da si blizu plaze i da je ta plaza dobra i cista onda je idealno. Ne znam cene smestaja. Evo neki link sta ljudi pricaju za Kalamici

Share this post


Link to post
Share on other sites

Joooj ko će dočekati drugu polovinu septembra!

 

U Neos Marmarasu je the Giros, pijaca je slatka, inače jedan turistički gradić. Meni lično drag pošto je to obično naš dodir s civilizacijom :)

 

Vourvourou je kul, Kalamitsi, Sarti, Armenistis... jebi ga ima gomila lepih mesta na Sitoniji. Po meni vredi i ne bukirati smeštaj nego lagano obići prst.

 

Mh sitonija :wub:

 

oću na moreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

 

6494_117447314484_5591491_n.jpg

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel ima neki smestaj koji je vrlo jeftin, maltene bilo gde na grckoj obali (dobro, da nije neka vukojebina do koje ne moze kolima :D ) gde provereno nema stenica u duseku i sl. iznenadjenja?

Razmisljam da odem pocetkom oktobra jer mi je prvo letovanje bilo sranje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

са 'ваким сунцем то је једини термин за праву блеју, извали ово:

 

01.10-10.10. хотел 5*, 290ЕУР, полупансион, без транспорта (то ти је око 60-70ЕУР најчешће за аутобус)

 

http://www.kontiki.r...d=5135&pid=2733

Edited by Генеральный
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Posao i zadovoljstvo. :)

Dobio sam radnu vizu na 4 meseca, pa cemo videti sta ce dalje biti. Skontao sam vec Stolet-a sa foruma da je tamo. Neke koristi bar od ovog yumetala :D

 

Već prve radne nedelje su mi rekli da idemo organizovano na krstarenje do Talina. Nadam se bar jednom otići i do Stokholma dok sam tamo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Dead man

 

Brodovi idu svakodnevno Helsinkija do Stokholma i obratno. Cena je od 10e do 110e povratna karta krene se u 17h, i stižeš u 10h ujutru- bukvalno tako zavisi od tvoje sposobnosti cenakanja, zatim dal si ulovio dobru akciju, i naravno najbolje ako nećeš da putuješ subotom i petkom veče, tada su brodovi puni ko oko jer nije radni dan, a cene idu do neba, ostalim danima su prazniji. Bio sam pre dva dana u Helsinkiju pa zato kažem iz prve ruke.

Edited by Schneider

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tervetuloa :bigblue:

 

Tutifruti i tebi :D

 

@Dead man

 

Brodovi idu svakodnevno Helsinkija do Stokholma i obratno. Cena je od 10e do 110e povratna karta krene se u 17h, i stižeš u 10h ujutru- bukvalno tako zavisi od tvoje sposobnosti cenakanja, zatim dal si ulovio dobru akciju, i naravno najbolje ako nećeš da putuješ subotom i petkom veče, tada su brodovi puni ko oko jer nije radni dan, a cene idu do neba, ostalim danima su prazniji. Bio sam pre dva dana u Helsinkiju pa zato kažem iz prve ruke.

 

Gledao sam po netu, mnogo mi je to dugačko putovanje. Je l' ima da se spava na tom brodu? :D

Verovatno ću da uzmem povratnu avionsku jer sam gledao da ima za 110 evra a stigneš za pola sata... Videću još kad odem tamo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

18h i ne osetiš pravo da ti kažem, naravno kabine su super, svaka ima tuševe, lavabo i kreveti za spavanje, sve je kako treba.

Pa ako imaš para može i tako, al tu cifru uvećaj za prevoz od i do aerodroma Arlanda ili Skavsta ( koji je u zapizdini, 100km od Stockholma).

Edited by Schneider

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...