Jump to content

Putovanja


Novaliis

Recommended Posts

Ako je neko brze ruke, leti negde uskoro a kartica mu pri ruci, WIzz Air daje 20% popusta al samo do ponoći. Znam da kasno javljam al jbg.

I druga akcija, posebno da pohvalim Air Serbia imaju neke fine promotivne cene za mnoge destinacije ( ako planirate da letite do marta). Akcija traje do 7 novembra ( prvobitno je istekla ali su je produzili za još tri dana), pa isto tako požurite. Meni je baš značilo, jer su low-costeri preko kojih inače idem sve rasprodali i sad nude neke bezobrazne cene.

Živela Air Serbia ( tj Jat, ili Dinkićevo čeljade nebitno)

Na sajtu imate detaljno:

http://www.airserbia.com/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auuu jebem ti zivot koliko uzasan sajt :udri: Kako ocekuju da neko ostavlja podatke za kreditnu karticu na ovakvom krshu od sajta... A za WizzAir, kupih pre 3-4 nedelje povratnu za stockholm, sutra letim. Nadam se da me nece jebati dugo na aerodromu kada sletim, da bih sto pre uhvatio bus do Stockholma, inace mi ne gine da se cimam do obliznjeg grada i da hvatam neki voz. Al dobro, volim iznenadjenja :)

Edited by ShinigаmY

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ideš na Skavstu, tu imaš prilično česte buseve, a sa aerodroma praktično izletiš, majušan je. Za Arlandu ne znam, ali mislim da tu imaš češće linije buseva i vozova koji saobraćaju između Upsale i Stokholma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, za Skavstu pricam. Al mi je cudan termin sletanja, 19:20, a na netu za bus pise fazon u 19:30 krece bus... Ako stignem za 10 minuta da se izvucem sa aerodroma, super, al cisto sumnjam. A sledeci bus je fazono oko 22:30 ili tako nesto. A mene realno mrzi da cekam, jebes ga, dacu 10 evra vise za povratnu za voz, nije strasno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ko te šiša kad daješ pare Mađarima, ja kad god gledam ( recimo van sezone Norwegian i Wizz) cena bude ista ili u korist No, a i da je 5, 10e viša, što bih se klatio 100km od Stokholma ( taj aerdrom i ne pripada Stokholm Lan (okrug), al samo ima Stockholm u nazivu zbog prepoznatljivosti:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema drkanja na Skavsti, najopusteniji i verovatno najmanji aerodrom na svetu. Gledaj samo da pozuris pri izlasku da bi stao u red za bedne Srbe, ili sacekaj da propuste sve EU pasose, pa uleti medju te saltere za gospodu.

 

I busevi se tempiraju po letovima, tako da bez brige, stizes. Ja obicno imam vremena i za pljugu dok taj bus se smisli da krene.

Edited by Simadin

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahaha, to za gospodu mi je vec napomenuto, da naglasim da imam povratnu kartu i da pricam engleski, odmah ce da me proguraju medju prve. A i turisticki idem da potrosim lepo pare tamo i da provedem lep odmor. Nadam se da nece da mi pokvare u startu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma jok, za BAS me zabole, al' avio kompanija mora da ima sajt top notch ako zele da ostanu konkurentni. Jos su toliko ulagali u dizajn i sta ti ja znam, i na kraju ovakav krsh sajt... Ja prvi ne bih ni gledao na ovom sajtu povoljnosti ili da kupim kartu, a kamoli da ostavljam podatke sa kartice na krsu gde se vidi extenzija fajlova i sta ti ja znam. Malo da procackam, kladim se da bih mogao da razrokam pola sajta da se raspadne sa par XSS napada. Krsh.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...