Jump to content

Putovanja


Novaliis

Recommended Posts

Inace bejah skoro u Varsavu na konferenciju programera, 5 dana platila firma sve troskove, pijancenja naravno ja platio. Varsava, osim starog grada i onog velikog parka nista posebno, nije ostavila nikakav utisak na mene pravo da vam kazem ... Gradski prevoz uzasan, svi su usporeni, neljubazni, hrana nista posebno, svuda sivilo, ljudi su na ulicama smoreni, ne cujes nikog da se smeje ... Ne znam zasto mi je takav utisak ostavio grad. Jedino je nocni zivot full, bukvalno svakog dana je bilo zurki i mesta za klabing. Nisam nesto impresioniran na zalost Poljskom, moram da posetim Prag i Krakov da bih popravio utisak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gradski prevoz uzasan, svi su usporeni, neljubazni, hrana nista posebno, svuda sivilo, ljudi su na ulicama smoreni, ne cujes nikog da se smeje... Jedino je nocni zivot full, bukvalno svakog dana je bilo zurki i mesta za klabing

Znači kao Beograd :haha:

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Upravo u Sloveniji u Termama Catez... ko voli da se iskulira od sveta i da uziva u miru, tisini, plivanju u termalnim vodama ovo je super mesto za par dana max. Danas doziveh sok... momenat kada ulazite u saunu i shvatate da ste jedini u kupacem a oko vas svi goli... igrom slucaja u pitanju su bili babe i dede italijani a taj prizor... trebace mi vremena da ga izbacim iz glave :haha:

Sestra i ja smo samo.navukle bade mantile i spustile glave i izasle :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svasta, ali u Sloveniji u pretprostorijama za saunu ima uputstvo, pise i kako se ulazi i na koliko i kad piti vodu i kad se kupati... :D

Na Bledu obicno nema nikoga unutra, svi idu na jezero ili na neki bazen. Mnogo przi, ja sam pogledala i pobegla na lezaljku, nije to za me :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svasta, ali u Sloveniji u pretprostorijama za saunu ima uputstvo, pise i kako se ulazi i na koliko i kad piti vodu i kad se kupati... :D

Na Bledu obicno nema nikoga unutra, svi idu na jezero ili na neki bazen. Mnogo przi, ja sam pogledala i pobegla na lezaljku, nije to za me :ph34r:

 

Moja glupost idem i ne gledam a sve pise :haha:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Citat iz gorepomenutog teksta:

 

Pitao sam jednog starijeg gospodina šta rade ovo dvoje a on mi je odgovorio da se malo ljube. Meni je ostalo nejasno samo kako je u tako hladnoj vodi uspeo da dostigne stepen čvrstoće potreban za kvalitetno ljubljenje. Ali ljubav izgleda ne zna za granice fizike.

 

:popcorn:

Edited by HEFEST
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja glupost idem i ne gledam a sve pise :haha:

Ma nije glupost, samo mi bilo cudno da ne stoji tabla onako upecatljivo cim udjes :D Mene nije zanimalo jer sam pametna nego sam brinula da nesto ne zeznem pa da me izbace ili da se slogiram od vreline :haha:

Iznenadilo me sto je mrak, svuda na netu kad vidis slike sauna ima svetla, al valjda jer bi slika bila crni pravougaonik da nema :mhihi:

Edited by MissionVao
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 7 months later...

na zalost, ove godine moram na more u jeku sezone, pocetkom avgusta

 

ima neko mozda kakvu kvalitetnu preporuku za Grcku, sopstveni prevoz (cene malo vise od studentskog standarda xD)?

ili ako ima broj od neke baba Marije koja izdaje apartmane a da su pristojni

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...