Jump to content

Humor (bez YUTUB linkova!)


Guest 10 dinara

Recommended Posts

Mala Mara dođe kući iz škole sva nasmejana i kaže mami:

- Perica mi je danas pokazao svoju pišu!

Pre nego što je mama uspela bilo šta da kaže, Mara će:

- Podsetio me je na kikiriki!

Mama odahne i nasmeje se:

- Tako malen je bio?

Mara odgovori:

- Ne… slan!

  • Upvote 4
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Исечак из неке књиге о панку: "ШУТКА је врста модерног плеса који се састоји од дивљачког ударања, гурања и шутирања, а учесници из пасивнијих крајева обично додају и пљување. Наизглед опасно, а у суштини није!"

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo anegdote koja mi pade na pamet i na koju cu vrv da pokupim tonu minusa, ali bilo je hilarious...

 

Idu 3 zene ulicom, i krecu se ka Maxiju, ali iz tog ugla ne mogu da ga vide. Elem, ka njima idemo par ortaka i ja, zapricali se nesto, i jedna od njih prilazi i pita nesto na, kako se meni ucinilo, stranom jeziku... E, sad, ja nisam bas razumela sta je ona pitala, te rekoh "Sorry?"... Uglavnom, nasmeje se ona, i pita na hrvatskom (sad da me jebes kako je ona to rekla) "Gde je samoposluga?"... Uglavnom, tu ja pocnem da se smejem zbog svoje gluposti, posto nisam shvatila odmah da ona prica pa skoro srpski...

 

U tom momentu, jedan od ortaka mrtav ozbiljan kaze "It's there, just around the corner..." i konta i sam da nesto nije u redu...

 

Kad smo poceli da vristimo od smeha... Geez, trebalo je biti tu... xD

Edited by ~HaVoC~
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Исечак из неке књиге о панку: "ШУТКА је врста модерног плеса који се састоји од дивљачког ударања, гурања и шутирања, а учесници из пасивнијих крајева обично додају и пљување. Наизглед опасно, а у суштини није!"

 

To mu dodje Banat,Backa to tj oni sto ne pripadaju dinarskom tipu:)?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...