Jump to content

Humor (bez YUTUB linkova!)


Guest 10 dinara

Recommended Posts

U al' si mi ga zavuko, mora dodjes nekad kod mene da ti skidam fazone

 

stick figure animation ist krieg :blek:

 

Nagnao si me sad na ozbiljno razmisljanje, pa ako nije humor kad ga jebe u ocnu duplju i iskenja mu se po faci, ja ne znam sta jeste... :rolleyes:

 

A kad namaze govno po faci dok drka? Ne?

  • Upvote 1
  • Downvote 17

Share this post


Link to post
Share on other sites

matori ove fore su mozda smesne klincima u obdanistu eventualno osnovnoj skoli koji nemaju pojma o zivotu ili humoru samo znaju da je govno smesno, valjda nisi toliko zaostao

  • Upvote 4
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

matori ove fore su mozda smesne klincima u obdanistu eventualno osnovnoj skoli koji nemaju pojma o zivotu ili humoru samo znaju da je govno smesno, valjda nisi toliko zaostao

 

Samo Electric Retard, matoricu, mora da se drzi neki standard, u obdanistu sam glavni baja, sve curice otkidaju na mene

 

A i nisi skontao, nije govno smesno, nego je smesno kad gurnes ruku u bulju, namazes govno po faci, i drkas, razumes? Odgledaj pazljivo gif, nisi valjda toliko zaostao

  • Upvote 1
  • Downvote 13

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Ne znam sto debili toliko izlupase minuse Vuku i Dimonu. Retardi ste vi jebo vas vas smisao za humor. Fazonima, forama, vicevima i svemu smesnom mozemo se smejati i hiljadama puta. Te price o vrticu obicno izlaze iz usta najvecih mudrosera i dosadnjakovica iz mog iskustva. MENI JE I DALJE SMESNO ONO IZ VRTICA - PAZI RUPA!!! CIGANKA TE KUPA!!! Zavisi kada i kako se kaze. Vuku i Dimonu po plus.

  • Upvote 4
  • Downvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Odavno je poznato da nije svaki humor za svakoga i da mnogi nemaju smisla za neku ili sve vrste humora. Ovde se ljudi lako mogu pronaci kojoj kategoriji pripadaju. Ja se licno nikada nisam ogranicavao i sebi postavljao bilo kakve tabue(naravno ukoliko mi je tako odgovaralo). Ne vidim razlog za onoliki hejt onoga gore jer iako nije nesto opasno smesno nije ni da ne moze nekoga nasmejati. Nisam ocekivao ovako konzervativnu sredinu medju ljudima koji slusaju bendove koji jedni drugima seku glave zardjalim sekirama da bi bili trve. Ne znam zbog cega je ono mentalna retardacija, a milijardu stvari ovde na ovoj temi nisu. Pa retardirano obicno i jeste smesno, ako nismo politicki korektni.

 

P.S.

Kao sto mi neko rece na Last-u oni to samo skrobluju, a ovamo slusaju Vasiliju Radojcic.

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...