Jump to content

Humor (bez YUTUB linkova!)


Guest 10 dinara

Recommended Posts

Kažu da je ovo istinita priča. :da:

 

Ovaj frajer æe vam se sigurno dopasti! Ovo je istinita prica o grckom vjencanju koje je nedavno odrzano u gradu Astoria, drzava New York. O njemu su pisale i lokalne novine, a cak ga je i Jay Leno spomenuo u svom talk showu. Bilo je to veliko vjencanje s oko 600 uzvanika. Na prijemu, nakon samog cina vjencanja, mladozenja je izasao na pozornicu i na mikrofin se obratio uzvanicima. Rekao je da se zeli svima zahvaliti na dolasku - a mnogi su doputovali cak iz Grcke - i pruzenoj podrsci na pocetku nihova zajednièkog zivota. Posebno se zelio zahvaliti svojoj i mladenkinoj obitelji, kao i svome puncu sto im je omogucio tako velicenstven prijem. U znak zahvalnosti svima, za sve je pripremio poseban poklon. S donje strane stolice svih uzvanika, ukljucujuci i mladence, nalazila se zaljepljena kuverta. Rekao je da je to poklon od njega i pozvao ih da je otvore. U svakoj luksuznoj omotnici (izradjenoj od debelog papira oker boje od manila vlakana) nalazila se fotografija na sjajnom papiru dimenzija 20 x 25 cm njegove novovjencane supruge kako se shevi s kumom. Mladozenja je u njih poceo sumnjati jos prije nekoliko tjedana i unajmio privatnog detektiva da ih prati. Nakon sto je neko vrijeme stajao u tisini i nekoliko minuta gledao reakcije uzvanika, obratio se zaprepastenoj gomili rekavsi im: "Odoh ja, a vi nastavite slaviti s tom kurvetinom." Sutradan ujutro razvrgnuo je brak.

Vecina ljudi otkazala bi vjencanje istog trena nakon sto bi doznali da ih je partner prevario, ali ovaj frajer je nastavio saradu kao da je sve u najboljem redu.

Njegova osveta:

Mladenkini roditelji platili su 92.000 $ za vjencanje i prijem oko 600 uzvanika, a najbolje od svega, ukaljao je ugled mladenke i kuma pred 600 prijatelja i clanova obitelji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nijesam siguran da ovo nije bas nakiceno,ali sam citao za slican slucaj u Hrvatskoj (cini mi se). Razlika je u tome sto je taj uhvatio zenu i kuma na vjencanju,zatim uzeo mikrofon i rekao sta je vidio i naglasio da nastave sa slavljem,ali ne vjencanja ,nego razvoda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Leze Mujo i Haso i u neko doba Haso pocne da drka, ali nikako da svrsi.

- "Haso, drkas li to bolan?"

- "Drkam!"

- "Pa uzmi malo svoga, pi*ka ti materina!"

 

Suljo pita Muju:

- Stare ti, jesi li ikada citao Hasanaginicu?

- Ma sta citao? Je*avo ba, jebavo!

 

 

 

Edited by M-16

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.textsfromlastnight.com/

best nights:

(812): My girlfriend went down on me and as she did she hummed the theme from star wars and pretended my dick was a lightsaber...I'm buying the engagement ring tomorrow

 

(214): Sex on bubble wrap = best decision ever.

 

(775): before smithy murders me i need you to know 3 things. 1) i got with smithy's little sister last night. 2) i will always love you like my own brother. 3) smithy's little sis digs anal.

 

worst nights:

(314): So I went on a date with this girl...and whos our waitress? My girlfriend got a second job she didn't tell me about to afford my bday present.

 

(404): Can I crash on your couch? I just came home to find my wife giving two guys blowjobs.

(1-404): Two?

(404): Two.

 

(603): not only are you not the girl i fell in love with, but from the looks of it, you ate her

 

(514): just so you know, the whole club saw your tits last night. and booed.

Share this post


Link to post
Share on other sites

(847): I accidentally had sex with my boyfriend's twin last night...and he didn't stop me.

(1-847): How was it?

(847): Fantastic, but that's not the point.

 

-------------------------------------

 

(410): can you sing with all the voices of the mountain? can you paint with al the colors of the windddd

(443): wasted?

(410): im pocohantasssss

 

-------------------------------------

 

(434): why are there goldfish crackers all over my bed?

(540): you decided you wanted to name them & keep them as pets

 

 

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

(209): dude, you're never picky with who you hook up with, have a little dignity

(1-209): nah man, chicks are like pokemon, gotta catch 'em all

 

(404): I cant believe you went over there and fucked her last night after everything you said

(770): she invited me over to play the wii, it's not like i intended to

(404): You KNEW her power was out...

 

:) :)

Edited by Denny

Share this post


Link to post
Share on other sites

(717): i just ate something from under my fingernail. i dont know what it was, but it tasted half decent

:ph34r:

 

Bash.org ? Potencijalno, ali jos je "mlad" sajt pa im mala arhiva.

Sa bash-a:

 

<Khassaki> HI EVERYBODY!!!!!!!!!!

<Judge-Mental> try pressing the the Caps Lock key

<Khassaki> O THANKS!!! ITS SO MUCH EASIER TO WRITE NOW!!!!!!!

<Judge-Mental> fuck me

 

<MooseOnDaLoose> Hey Mike

<goatboy> what?

<MooseOnDaLoose> Pussy.

<goatboy> er?

<MooseOnDaLoose> Pussy.

<goatboy> and?

<MooseOnDaLoose> Pussy.

<goatboy> ...

<MooseOnDaLoose> Pussy.

<goatboy> i dont get it

<MooseOnDaLoose> AND YOU NEVER WILL.

<goatboy> bastard

Edited by 84_KRIK
imate pp

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos nisam dobio preteci PM sto ce reci da si polozio? :mrgreen:

 

<Khassaki> HI EVERYBODY!!!!!!!!!!

<Judge-Mental> try pressing the the Caps Lock key

<Khassaki> O THANKS!!! ITS SO MUCH EASIER TO WRITE NOW!!!!!!!

<Judge-Mental> fuck me

Pa danas je ispit, ko kaze da mora da bude ujutru? :P Mada, koincidentno, bio je vec i polozio sam :D

 

a taj quote je najjaci sa Basha :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

(406): Dude michael jackson died, guess he's not 'stayin aliveee' any longer.

(1-406): Uh dude that wasn't a michael jackson song it was the BGs

 

(551): Michael Jackson and Farah Fawcett are dead

(201): NOOOOOOOO not MJ! Someone tell the paramedic to grab him by the heart and just "Beat it"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...