Jump to content

Humor (bez YUTUB linkova!)


Guest 10 dinara

Recommended Posts

Претходни пут сам ову сцену видео у контексту радикала и њихових резултата на изборима и мислим да се у скорије време неће појавити прикладнија прозивка за овај клип, барем до нових избора. ;):)

Edited by Селектор

Share this post


Link to post
Share on other sites

Претходни пут сам ову сцену видео у контексту радикала и њихових резултата на изборима и мислим да се у скорије време неће појавити прикладнија прозивка за овај клип, барем до нових избора. ;):)

Jeste, to je vrh. :)

 

Ček da nađem...

 

evo... :)

http://www.youtube.com/watch?v=d8N4Os_Bo7E

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izvinjavam se ako je bilo:

 

Ciga u velikom bratu ulazi u ispovedaonicu i kaze:

Alo veliki..ocu d izadjem odavde, ne moz se vise izdrzi!

V.B: Zasto?

Ciga: Ovdu su svi anti romi..svi do jednog..ne mogu podnesem to vise!

V.B: Ma hajde..odakle ti ta ideja?

Ciga: pa evo..napravio sam jednostavan test..pito ih ja jel ste za to da se obese svi romi i svi frizeri?

V.B: ..a sto svi frizeri?

Ciga: ETO...O TOME PRICAM!!!

Edited by Ozziris

Share this post


Link to post
Share on other sites

"trs" je najadekvatniji i najbolji izraz za spolni odnos..

 

-onaj sto trsi - trsach,trsitelj,trsilac...

 

-jebati - trsiti

 

-dojebati - dotrsiti

 

-nenadjebiv - nenadtrsiv

 

-prejeban - pretrshen

 

-sjeb'o sam se - strsio sam se

 

-a moze i "trsish me u zdrav mozak" , "trsioche/trsitelju/trsachu moj" , "ma ko ih trsi.."

 

nove mogucnosti se otvaraju..

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

јбг, кад не могу да се одлучим где да га ставим. клип је и за хумор и за рандом.

А да га набијеш себи у дупе, нпр?

Edited by Куруз

Share this post


Link to post
Share on other sites

prijemni iz matematike u Zemunu :D

 

 

1) Мали Аца има четири грама кокаина. Ако 1/8 прода Зеки за 5 евра а 1/4 Гоксију за 10 евра, колика је улична вредност онога што му остаје?

 

2) Бели добија 2000 евра за украдени BMW, 1000 за украдени Голф 5 и још 2500 за Ауди А8. Ако украде један BMW и 2 Голфа 5, колико Аудија треба да мазне да би имао укупно 9000 евра?

 

3) Киза је добио 6 година за убиство, а од наручиоца је добио 10 000 евра. Ако његова жена троши 100 евра месечно, колико пара ће му остати кад се изађе из ћузе?

Додатно питање: Колико времена ће још морати да лежи ако убије гадуру која му је потрошила паре?

 

4) Шоне је украо Ганетов Кавасаки. Док Шоне бежи брзином од 100 км на сат, Гане вади утоку. Ако му треба 7 секунди да извади утоку, репетира је и испали, колико далеко може да стигне Шоне док га овај не обори?

 

5) Ако је укупан просек оцена из хемије у једном одељењу 2,00, и ако Ђоле звекне наставници 3 шамара, за колико ће се повећати просек оцена на следећем часу?

Share this post


Link to post
Share on other sites

- zašto yum forumaši koriste kondome?

- da ne bi isprskali monitor dok se "dive" svojim postovima na podforumu "religija-magija"...

 

odoh, videh, pobegoh...

 

 

edit... fank, sad će princ da kaže kako je čuo već tu foru samo za informatičara i tastaturu i nije se spominjao yum i podforum "religija-magija"...

 

 

 

 

------------------

Edited by johnnyzzz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...