Jump to content

Humor (bez YUTUB linkova!)


Guest 10 dinara

Recommended Posts

Добро, није баш критично неписмен. :) Слажем се да има много стилских грешака, али правописних нема баш пуно. Све што сам приметила је "Нес" написано малим, апостроф који фали после "ал' ", пропуштен понеки зарез и евентуално "посрбљавање" речи код којих би то требало избећи. Мада, сада када све то набројах... :) Можда и није тако мало. :)

 

Ја бих га запослила зато што је брутално искрен. Сматрам да сваком шефу знатно више вреде запослени који не презају од тога да ситуацију реално представе, него улизице које ће да "шминкају" своје извештаје и процене.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam nešto slično pisao bivšem direktoru kad me je terao da dajem izjavu što se loče rakijština i puši u prostorijama.

Pa sam mu napisao nešto u fazonu da smo mi imali samo jednu grešku u etru i to kad nismo pili :) (što je živa istina) i da ako ikada prestanem da pušim u prostorijama u kojima se radi, prestaću ako nekom kolegi to zdravstveno smeta, a ne zato što se kvare kompjuteri (koji su ionako tada bili zreli za menjanje) i da je posve ružno to što se papir na kojem je naredba o zabrani pušenja ustajala od duvanskog dima i kako sam nesposoban da uradim iole kreativnu špicu ukoliko nemam rakijice pored sebe... kolege su pale u nesvest kad su videle i kao: "nećeš valjda to da mu pošalješ"... "Jok, ti ćeš!".

Tačno sam provalio tog Dišu. Fora mu je bila, pošto nam je kasnila plata, da nam skrene pažnju nekim kobajagi zabranama i strogim režimom... oće to tako, malo prekosutra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Добро, није баш критично неписмен. :) Слажем се да има много стилских грешака, али правописних нема баш пуно. Све што сам приметила је "Нес" написано малим, апостроф који фали после "ал' ", пропуштен понеки зарез и евентуално "посрбљавање" речи код којих би то требало избећи. Мада, сада када све то набројах... :) Можда и није тако мало. :)

 

Ја бих га запослила зато што је брутално искрен. Сматрам да сваком шефу знатно више вреде запослени који не презају од тога да ситуацију реално представе, него улизице које ће да "шминкају" своје извештаје и процене.

Malo vise apostrofa njemu fali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma 'ajde bre, što taj ima gramatičkih grešaka, ali kakvih direktora danas ima, ovaj je za njega doktor nauka, istoričar književnosti...da ne počnem ja o svojem iskustvu. Jeste lik iskren, ali kao što kaže sam, 100 godina je studirao...u tim rečima se krije mali jebivetar, jer može sve u roku da se da. Sumnjivo je sve to...ali za iskrenost svaka čast.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...