Jump to content

Humor (bez YUTUB linkova!)


Guest 10 dinara

Recommended Posts

Sve te viceve sa crncima, jevrejima i decom ne mogu da smislim.

 

Evo malo zdravog humora:

 

U malome parku stoje dva povelika kipa: jedan ima formu golog muškarca, a drugi gole žene. Gledaju jedno u drugo skoro stotinu godina. Jednog dana sa neba se spusti anđeo i jednostavnim pokretom ruke oko njihovih glava oživio oba kipa.

- Kao nagradu za vaše strpljenje, tokom svih ovih vrućih ljeta i ledenih zima -kaže anđeo- darujem vam život na pola sata, kako biste uradili ono za čime najviše žudite.

Kipovi se samo značajno pogledaše, ne progovoriše ni riječi (sporazumješe se već samim pogledima) i otrčaše u obližnje grmlje. Zakloniše se tek toliko da anđeo ne gleda njihovu rabotu. Anđeo je čekao, dok su iz grmlja dopirali cika, vriska, uzdasi i uzvici nevjerovatnog oduševljenja, uživanja, i dugo čekanog zadovoljstva. Nakon 15 minuta kipovi se vratiše zadihani, rumeni i nasmijani, zavjernički namigujući jedno drugom.

- Još vam je ostalo 15 minuta, kaže anđeo.

- Sjajno! Hoćemo li ponovo raditi „ono“, upita muški kip.

- Oooohh, daaaaaaa, molim te, odgovori ona. Ali sada ćemo promijeniti pozu! Ovaj put ću ja pridržavati goluba, a ti mu kenjaj na glavu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve te viceve sa crncima, jevrejima i decom ne mogu da smislim.

najjachi 3p je kad ti jevrejin pricha viceve o jevrejima.. a deshavalo mi se to..

 

jedna mala jevrejka mi isprichala jedan vic o jeshama koji nisam znao

 

zashto se jevrejski dechaci obrezuju? odgovor je bolji na engleskom, kako mi je i prichala- because jewish girls like everything 10 % off..

 

a o crncima ima dobrih. shta trazhi belac na crnachkoj rasprodaji? svoje stvari :) shta crnac pokloni detetu za rodjendan? tvoje biciklo xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gojko evo jedan za tebe. ;)

 

Prolazi čovjek grobljem i vidi ogroman kamen na jednom grobu, prilazi da vidi zašto tu stoji, vide tekst urezan iznad, koji glasi:

"Brate, ako si pravi brat i drug pomozi, pomjeri kamen ovaj što mi na duši stoji i olakšaj mi muke".

Čovjek kreće da pomjera, gura, vuče, i poslije podužeg mučenja uspije da pomjeri kamen. Tek odjednom ugleda natpis koji stoji na mjestu kamena:

"Brate, ako si brat i drug, vrati ovaj teški kamen nazad da zeznemo još nekoga?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...