Jump to content

Koga biste od članova(članica) metal/rock bendova voleli da vidite kao od majke rođenog (rođenu)


Black Diamond

Recommended Posts

nemas pojma, princ je u pravu. bitnije je ono sto se vidi. crno na bijelo brate :)

 

Ja se slažem. Kad sve prođu sve ostale faze muvanja i dođe do faze opaljenja, teško da će riba da ti kaže "e, sorry, al' ne sviđa mi se kako ti izgleda/kog je oblika/koliko je dugačak, vrati nazad".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dok vi spamujete i zajebavate, kako mi se cini bice warnova za to, ja sam nasla jedan jako dobar muski primerak. Spanac je i pevac benda Stravaganzza, zove se Leo Himenes.

Evo njegovog my space-a ako je neko zainteresovan neka pogleda i ostale fotke i neka preslusa musiku, jer zaista vredi: www.myspace.com/leojimenezoficial

Oficijelni sajt: leojimenez.net

 

I spot koji vredi pogledati: http://nl.youtube.com/watch?v=vBDaBWsgJaU

 

 

l_19ac0296d10b46058cbabe4ee46cade7.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Eli- evo sta sam ja krijuci uspela da uslikam- grcki vaterpolisti...jaoj, zaista je vredelo videti nesto tako lepo ....Nije mi bilo zao sto sam ostala na svim utakmicama tih dana.

 

grckivaterpolisti.jpg

 

Nije metalac, ali je najbolji tip svih vremena, verovatno!

 

batistuta.jpg

Ako me secanje dobro sluzi, tema je o metal muzicarima, ne grckim vaterpolistima. Kad smo vec kod Grka, evo vam ga jedan muzicar (ovaj levo, na budalu desno ne obracajte paznju).

 

DSC00015.jpg

 

intro_bg.jpg

 

P.S. To je ta cuvena palica, koju NISAM stavio u dupe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obrisano je dosta stranica nepotrebnih prepirki, vredjanja medju pojedinim clanovima i skretanja sa teme.

nastavljamo, ali ovoga puta samo u skladu sa temom, znaci zene i muskarci iz AFIRMISANIH metal bendova.

 

Upozorenja i kazne ce biti primenjivane u sledecim situacijama:

1. raspredanje o musko zenskim odnosima

2. spamovanje u vidu kojekakvih nakaznih slika/snimaka osoba koje nisu u afirmisanim bendovima

3. vredanje na bilo kojoj osnovi...

 

Tema su dakvle clanovi i clanice bendova a ne prepricavanje licnih iskustava, dokazivanje koliko je neko troo metalac ili ismevanje bilo koga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...