Jump to content

2008.07.01-05. Fest: * Smederevska Tvrdjava * Castle Fest


Elderane

Recommended Posts

Na Slayer-u padala je kisa koja je napravila blatiste i svinjac ali nam je bilo mnogo lepo u prvom redu ispred King-a taman da su bombe padale... Bas je bilo u pravom smislu Raining ali ne blood kao na Still reigning DVD-u.

Ako sva organizacija protekne dobro nece nas spreciti par kapljica u sred Jula ako uopste i bude a tad obicno bude susha kao sto inace i najavljuju.

Nego mene zanima hoce li biti na kocertu standova za prodaju/kupovinu muzike i garderobe kao na ostalim svetskim festivalima?

Киша је стала током друге песме, није падала за време остатка концерта.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 5.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Postojace standovi sa jako puno stvari, izmedju ostalog garderoba i muzika. Hranu i pice ne moram pominjati, to se podrazumeva.

U svakom slucaju, trudimo se da obezbedimo bogat prateci program, a bice zaista sjajnih iznenadjenja koja mnogi verovatno i ne ocekuju.

Ono sto garantujemo svakako je to, da ako vas ne bude zanimao bend koji je na bini, imacete veliki izbor stvari da vam boravak u tvrdjavi bude

veoma zanimljiv.

 

Samo malo strpljenja, sve u svoje vreme... :opusteno::pivopije:

 

Postavite i jedan besomer, trebaće nam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zavisi kakva je podloga. Nadam se da neće biti gola zemlja tamo gde budemo stajali.

E da...

Ne bi valjala bas 'suva' zemlja zbog prasine (cenim da ce biti divljanja na koncertu,a kad se digne prasina... :uhoh:

 

 

Mene uzasno brinu komarci :( nije sad da izvodim ali videcete :)

Valjda se opstina Smederevo brine o tome (?) :uhoh:

 

 

nadamo se da necemo biti baksuzi da nam kisha pokwaqri dogadjaj... :violent:

Sto kaze covek - nisi valjda od secera? :bigblue:

 

 

Hahaha, možemo da igramo vaterpolo? :D

:lol::rockdevil:

 

 

него нема нам организације нигде, лепо рече лазагнр млого су се нализали изгледа

Doci ce ;)

Nego,ako mi vec pises nick pisi ga il' latinicom il' barem sa velikim slovima :D:meshuggah::pivopije:

Neobican mi je ovako...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zavisi. Ta 3 benda nemaju ni slicnu cijenu jedan sa drugim, tako da je pitanje bas nedefinisano. U svakom slucaju, nece biti vise hard rocka, i heavy metala.

 

 

Receno je jos prije objave Whitesnake-a da ce biti na festu jos jedan bend koji kosta kao Judas Priest.

Sta je sa tim bendom?

 

WS je objavljen naknadno posto su otkazali koncert u BL.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam mogla a da ne ispraznim svoje frustracije... :evotigana: Oprosteno je sto Ministry roka na Exitu, pomirila sam se s cinjenicom i sad je ok. Sve je super, jedva cekam fest u SD-u, ovi sto spamuju mogu da sisaju palac, ovo je ipak prva godina i nadam se da ce svaki sledeci fest biti sve bolji i bolji jer cu se pretplatiti :pivopije:

 

Bas sam zadovoljna :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...