Jump to content

Cigarete


enclave

Recommended Posts

Ili ako ti padne saksija sa obližnjeg balkona na šoferku, pa te zbuni, i bum, gotovo. Džaba ti onda što nisi ni pio ni pušio.

 

Pasivno pušenje u kolima je isto zajebano. Na primjer ako ti djevojka puši, pa to može opasno da te dekoncentriše.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не вреди да се расправљате око различитих ситуација. Некад је боље видети човека који пуши од оног који је мртав пијан, а некад је боље попити пиво него попушити три цигарете.

Претеривање је опасно у оба случаја, при нормалној употреби алкохол је много мање опасан.

Edited by Куруз

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ono sto meni nikada nije islo u glavu jeste kako u tim toliko zadimljenim prostorijama ljudi mogu i dalje da pale cigare. Sad bi neko rekao, nepusac kenja a ne zna nista. Ali ja sam pusio 10 godina, i cak ni tada nisam mogao da stojim u takvim prostorijama vec sam bezao napolje. Daleko bilo da unutra stojim i jos i cigaru da zapalim. Ma uzas, mali prostor a unutra 200 ljudi i svi puse, da umres.. Evo muka mi je kad se setim. Secam se jednom kad sam bio na jednom koncertu u nekom atomskom sklonistu. Prozora nigde a unutra gomila ljudi i svi puse. Smrt...

Share this post


Link to post
Share on other sites

zapravo, poenta je da ti zakon kaze: bezh' ti od nas.

 

Right.

 

Samo kod nas je zakon kurac a sprovodjenje jos veci.

 

Za sad, izbegavam mesta gde se pushi duvan, i sa duvandzijama se druzim u njihovom smestaju.

 

 

To da li je pasivno pushenje stetno ili ne, i da li je od toga umrlo vise ljudi nego od klavira koji pada na glavu u to uopste necu da ulazim, meni duvan smrdi i necu to da trpim, necu da me neko prisiljava da budem u prostoriji gde mi se ne dopada. Tacka.

 

Screw you guys, I'm goin home.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Double Fire

 

Posledice pusenja (staz 7 godina) sam najbolje videla kada sam pocela da treniram... Kad god pomislis da si posle trcanja iskasljao sve sto ima... Nadje se josh... Ostavila sam cigarate pre skoro 5 godina i tek prosle godine sam prestala da iskasljavam dusu posle trcanja....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao sto neki alkoholicar moze nekoga da ubije kolima, tako moze i pusac.

E ideš u kurac!

 

Može i lik koji ne pije, ne puši, ne drogira se, ne jede masno, ne drka, ne prdi, itd... da ubije nekog kolima.

 

A može i onaj što i pije i puši i drogira se i jede masno i drka i prdi da bude jedan savestan vozač i da uvek propušta pešake i bakice koje zbog tereta godina sporije prelaze ulicu. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...