Jump to content

He-man


Гера

Recommended Posts

  • Replies 104
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...
Nije He Man nego She Ra

Heheh jeste She Ra tj Adora!Elem malo je sranje jer nije stara sinhronizacija ova je tako jadnaaa!! :icon_ne:

Inace extraaa sto postoji ova temaaa!!!He-MAn and the masters of the universee!!!KELDAR!!! :bigblue: :bigblue:

Ali uvek mi je bilo histerija da u seriji Adam nosi ljubicaste cizme i roze prsluk sa belim pantalonama!! :) :) :) :) :) :) :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Излазио је стрип и 1991, али се квалитет цртежа и прича, који никад ниеј био на неком не знам каквом нивоу, додатно погоршао. Била је фора прва и друга година излажења су ишла истог дана у месецу који је и дан месеца. Ја сам тек био купио 4. број "Бунар слузи", кад сам случајно налетео на њега идући у болницу.

А кад смо код тога, у болницу су ми моји доносили стрипове, поготово тада нови Дилан Дог "Поноћ".

 

Imam pun kurac tih stripova...izmedju ostalih imam i Bunar Sluzi.Jako dobar strip bio,lozio sam se ko lud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam pun kurac tih stripova...izmedju ostalih imam i Bunar Sluzi.Jako dobar strip bio,lozio sam se ko lud.

Јес' добар кад имаш 9 година. Ја сам пре неколико година узео епизоду "Долазак метеорба" и оно је кратко (као и сви амерички стрипови у тим свешчицама), прича досадна... да не набрајам да ље. Али за децу, савршено. Посебно сам обожавао насловне стране.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da,da...i naslovna strana za Bunar sluzi je bila ekstra.He-Man prekriven zelenom sluzi...super.

Nego kolega,ti stripovi i jesu namenjeni za decu,kako ocekujes da konjini od 26-27 godina budu interesantni? :)

Исто се питам и за већину других америчких суперхероја.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 7 months later...

Kako ovo nisam videla ranije- He-man mi je bio omiljeni crtani dok sam bila u zabavishtu a i ranije, posle su prestali da ga pushtaju (u zabavishtu sam bila 1989. godine). Mnogo sam se plashila Skeletora- nocu nisam smela napolje da izadjem od straha. Sad mi je smeshno :) Vishe od He- mana sam obozavala Nindze Kornjache i Bertrana i Bjanku... Te misheve sam crtala gde god sam stigla :D Bash sam sinoc gledala He-mana na Youtube, kao i Blufonce- seca li se neko njih?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako ovo nisam videla ranije- He-man mi je bio omiljeni crtani dok sam bila u zabavishtu a i ranije, posle su prestali da ga pushtaju (u zabavishtu sam bila 1989. godine).

Хи-мен је на ТВ-у био 1987. и 1988.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...