Jump to content

Last.fm


Apeiron

Recommended Posts

Je l' se desavalo nekome da se pesme normalno skrobluju a na profilu, tamo u recently listened tracks, ne pise? Ja sada dva puta obrnuo novi Daath i kod prvog slusanja mi nije ispisao drugu polovinu albuma, a kod drugog slusanja prvu polovinu x) Al' pesme su uracunate, sve regularno, samo na profilu ne pise, a kad kliknem na recenly listened track sve pesme su tu...Koja glupos' :haha:

 

 

To se meni desava cesto, ponekad se profil update-uje nakon dan-dva..

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Meni za to rekla ortakinja a njoj rekao neki italijan.....sve u svemu,opusteno mi pusta skoro sve sta pozelim iz last.fm biblioteke,cak i neke ug stvari,ne moram da placam i ta sranja,pusta sve besplatno bez problema,nema limita od 30 sekundi i moze samo u chrome okruzenju da radi,nema za mozilu

Edited by chess

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne kapiram kako to last.fm ekipa nije blokirala

 

Sad nešto kontam - moguće je da oni ovo i rade u dogovoru, ne verujem da bi to promaklo onima sa last-a, čak ti i dok slušaš muziku fino piše u profilu da slušaš preko Last.fm free music player-a, sa sve ikonicom. :haha:

 

Ono, Google zvekne last-u finu količinu para u zamenu za ovo, a zato će gomiletina ljudi početi da koristi Chrome zbog toga, ima nekog smisla.

Edited by Talvi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad nešto kontam - moguće je da oni ovo i rade u dogovoru, ne verujem da bi to promaklo onima sa last-a, čak ti i dok slušaš muziku fino piše u profilu da slušaš preko Last.fm free music player-a, sa sve ikonicom. :haha:

 

Ono, Google zvekne last-u finu količinu para u zamenu za ovo, a zato će gomiletina ljudi početi da koristi Chrome zbog toga, ima nekog smisla.

 

To je to. Tako će biti i sa mnom :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...