Jump to content

Omiljeni domaći film?


kuruz

Recommended Posts

Uh, definitivno leptirica!!!

 

 

OJ BABA MILANIJA!!! SACUVA LI DJEVOJKU???

MLADENCI,DISTE SE!! STA CE ZA NOCAS DA OSTANE?

 

:) :) :) :) :) :) :)

 

Najbolja uloga Petra Božovića, ako izuzmemo ''Masmediologiju Na Balkanu'' ( još jedan kultni ekstra film).

 

Mada, ne znam....oduvek me je prolazila neopisiva jeza kada god sam gledao leptiricu,

jeste dobar film, imam ga i u kolekciji na disku ali...

 

''Sveto Mesto'' je odgovoran za mnoge lične moje traume iz detinjstva. :)

Jedino me je TT sindrom više plašio & zabrinjavao, što se tiče domaćih ostvarenja.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najbolja uloga Petra Božovića, ako izuzmemo ''Masmediologiju Na Balkanu'' ( još jedan kultni ekstra film).

 

Mada, ne znam....oduvek me je prolazila neopisiva jeza kada god sam gledao leptiricu,

jeste dobar film, imam ga i u kolekciji na disku ali...

 

''Sveto Mesto'' je odgovoran za mnoge lične moje traume iz detinjstva. :)

Jedino me je TT sindrom više plašio & zabrinjavao, što se tiče domaćih ostvarenja.

Meni su replike u Leptirici PRESMIJEŠNE :bigblue:

A za SVETO MESTO dijelim isto mišljenje. :no::sad:

TT sindrom = shit

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najbolja uloga Petra Božovića, ako izuzmemo ''Masmediologiju Na Balkanu'' ( još jedan kultni ekstra film).

 

Mada, ne znam....oduvek me je prolazila neopisiva jeza kada god sam gledao leptiricu,

jeste dobar film, imam ga i u kolekciji na disku ali...

 

''Sveto Mesto'' je odgovoran za mnoge lične moje traume iz detinjstva. :)

Jedino me je TT sindrom više plašio & zabrinjavao, što se tiče domaćih ostvarenja.

 

Moj ujak se ukenjao u gace kad je pre 20 godina gledao Leptiricu!

 

A to sto kazes za sveto mesto... Da! i to je jedan odlicno odradjeni srpski film. Sto se mene tice samo su Leptirica,sveto mesto,sabirni centar,ko to tamo peva,maratonci,radovan 3 i balkanski spijun dobri srpski filmovi.

 

Ovi ostali? SRANJE!! znaci,ni jedan nije ni za k...! nasi danasnji glumci nemaju ni malo duha!!! I kao i srpske serije. stizu dolari? srecni ljudi? bolji zivot? Jel izvaljujete kako su to morbidna imena?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj ujak se ukenjao u gace kad je pre 20 godina gledao Leptiricu!

 

A to sto kazes za sveto mesto... Da! i to je jedan odlicno odradjeni srpski film. Sto se mene tice samo su Leptirica,sveto mesto,sabirni centar,ko to tamo peva,maratonci,radovan 3 i balkanski spijun dobri srpski filmovi.

 

Ovi ostali? SRANJE!! znaci,ni jedan nije ni za k...! nasi danasnji glumci nemaju ni malo duha!!! I kao i srpske serije. stizu dolari? srecni ljudi? bolji zivot? Jel izvaljujete kako su to morbidna imena?

Radovan 3 je predstava. Po meni je to najbolje ostvarenje nasih glumaca. Koji je Zoran bio lik.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Radovan 3 je predstava. Po meni je to najbolje ostvarenje nasih glumaca. Koji je Zoran bio lik.

 

U srpsko kinematografsko stvaralastvo sam stavio sve sto je dobro. Izasao je radovan 3 kao dvd,tako da se i on racuna (bar ga ja racunam,nebitno). Ali u pravu si da je jedno od najboljih ostvarenja! On je stvarno bio lik...

On i ona baba koja sedi na zadnjem sedistu u autobusu ko to tamo peva. Ona baba koja niti ista govori,niti ista radi. To su mi mozda dva omiljena lika u srpskom filmu,odnosno predstavi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

У туђину отишла си

то је била твоја мета

срећу нашу у прах смрви

видео касета.

 

Најјачи је стих:

Туђина си очарала

лажном тортом бела рада

али не зна он сирома'

да ће да настрада.

 

Или оно кад Милисав представља Белку: "Ово је крава, домаћа животиња, али ја сад не намеравам да вам показујем како се прави јунећи гулаш."

И кад Јохан свира на хармоници "његову" песму 'Дим на води', а деда коментарише: "Лепо је што Јован чува традицију, само ми она његова песма није по нашки, више онако босански."

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Povratak Kuruza
Pa kako nije legenda? Znas li ti koliko ona lici na moju prababu? Aman,potpuno ista!!! Mislim po gradji i faci..

Мислиш по грађи и фаци? А ја сам баш помислио да личи по карактеру, иако ништа није проговорила током целог филма...

Share this post


Link to post
Share on other sites

U srpsko kinematografsko stvaralastvo sam stavio sve sto je dobro. Izasao je radovan 3 kao dvd,tako da se i on racuna (bar ga ja racunam,nebitno). Ali u pravu si da je jedno od najboljih ostvarenja! On je stvarno bio lik...

On i ona baba koja sedi na zadnjem sedistu u autobusu ko to tamo peva. Ona baba koja niti ista govori,niti ista radi. To su mi mozda dva omiljena lika u srpskom filmu,odnosno predstavi.

 

jeste stvarno je lik...............

ali ta baba koja sedi u autobusu............ona simbolizuje smrt!!!!!!!!!!!

niko je ni ne primecuje a ni ne vidi............ona jednostavno sibmolizuje smrt koja ce da zahvati taj autobus.........

to simbolizuje baba!!!!!!!!!!!

a i na kraju se i to ispostavi jer je taj autobus pogodjen..........

 

to jos dokazuje koliko je perfektan film "Ko to tamo peva"!!!!!!!!

 

a Radovan 3 je zakon.................lik je stvarno.................

kako je odglumio u toj predstavi svaka mu cast........... koliko sam ja informisan on je glumio u toj predstavi pijan..... :D

 

a i ko god je pokusao da ga odglumi kao sto je on to uradio............niko nije mogao............ali niko nije uspeo!!!!!!!!

stvanor Radovan je najveci CAR!!!!!!!!!

Edited by Aces High

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...