Jump to content

Reprezentacije


El Karnisero

Recommended Posts

ma ok, ja to onako, zato što je meni lično omiljen, zbog toga što je takav, borac, pozitivac, pravi timski igrač, mada je u fazi napada skoro pa neupotrebljiv :)... ali je C. Ronaldo dobio žuti zbog njega u BGu, što reče jedan moj ortak "Duki je lud, ušao mu je pod dres" :)

znam da se u Djukićev način igre bolje uklapa Smiljanić, jer je upotrebljiv i u fazi napada, ali da se ja pitam, ja bih ipak žrtvovao Smiljanićevu upotrebljivost u napadu za Duljajeve kvalitete, al neće mene da zovu za selektora, nešto nisam dobar s Terzićem :)

 

edit:

što se tiče Saše Ilića, ne bih da donosim sud na osnovu jedne loše partije, ne znam ni u kakvoj je formi sada u klubu... ranije sam ga baš gotivio...

Edited by krchulj

Share this post


Link to post
Share on other sites

:) :) :)

 

Mlada selekcija CG takođe igra dobro, i to bez glavnih igrača, koji su posljednjih nekoliko utakmica bili kažnjeni jer su se na dan prijateljske utakmice sa Slovenijom vratili iz grada rano ujutru pijani :)

Protiv Irske i Bugarske igramo u kvalifikacijama za SP 2010. godine, mladi su Irce pobijedili kući i igrali neriješeno u Dablinu, a Bugare smo pobijedili u gostima... tu su porazi protiv Engleske i Portugalije, ali šta da se radi :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

link

 

 

koji debil :)

 

Ajd' što mu je faca krajnje antipatična - za to već on sam nije kriv!

 

Ali oduvek mi je neverovatno išao na kurčeve nerve!

Zabole me što je igrao za Zvezdu, ja igrače ne posmatram sa tog aspekta pripadanja klubovima

( da me pogrešno ne razumete).

 

Čovek je isuviše prepotentan, nije mu ovo prva a verovatno ni poslednja ''napaljena'' izjava.

Džiberski narcis & prosečan golman - eto to je on, ukratko.

 

Kakav Duško Tošić, ovaj monkey donkey je idealan partner za Jelenu Kurleušu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajd' što mu je faca krajnje antipatična - za to već on sam nije kriv!

 

Ali oduvek mi je neverovatno išao na kurčeve nerve!

Zabole me što je igrao za Zvezdu, ja igrače ne posmatram sa tog aspekta pripadanja klubovima

( da me pogrešno ne razumete).

 

Čovek je isuviše prepotentan, nije mu ovo prva a verovatno ni poslednja ''napaljena'' izjava.

Džiberski narcis & prosečan golman - eto to je on, ukratko.

 

Kakav Duško Tošić, ovaj monkey donkey je idealan partner za Jelenu Kurleušu!

 

 

Ne treba verovati svemu sto pise... pogotovo zato sto pise na hrvatskom sajtu... ja poznajem coveka, bio mi je komsija i dobar je covek... mada, ako je istina, prevario sam se... al ne treba verovati svemu sto pise... :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Mislim da ako na pitanje "za koju ćete reprezentaciju navijati na Evropskom prvenstvu" daš odgovor da ćeš navijati za Partizan, i da misliš da to ne traži objašnjenje, onda se grdno varaš.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da ako na pitanje "za koju ćete reprezentaciju navijati na Evropskom prvenstvu" daš odgovor da ćeš navijati za Partizan, i da misliš da to ne traži objašnjenje, onda se grdno varaš.

 

 

Ma ja kapiram pitanje u potpunosti ali ti ne kapiras moj odgovor...U prenesenom znacenju ne zanima me nista osim Partizana...Pa ni reprezentacija...Takva kakva je vec...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ja kapiram pitanje u potpunosti ali ti ne kapiras moj odgovor...U prenesenom znacenju ne zanima me nista osim Partizana...Pa ni reprezentacija...Takva kakva je vec...

Eto vidiš da je ipak bilo potrebno objašnjenje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na svetu nista lepse ne moze da postoji

nego sto je nasa ljubav prema crno beloj boji

ljubav prema klubu ne moze da prestane

dok zivim klicacu tebi VOLIM TE PARTIZANE!

 

 

Morao sam, jace je od mene :D

Edited by Feniks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...