Jump to content

Slatkiši i grickalice


El Karnisero

Recommended Posts

Dodjem jednom u sto godina na temu i imam sta da vidim. Sad se plasim da zadjem na delove foruma na koje inace ne zalazim, ko zna sta se tamo desava.. :no:

 

 

Ontopic

Junacki izbacen secer iz ishrane vec skoro nedelju dana. Juce je bio prvi ozbiljan craving napad, resen keksom od brusnice sa fruktozom, nesto na meru iz "zdrave hrane", kategorija keksa za dijabeticare.

Veoma izdasno, vazdusasto testo, mada ja nesto ne osecam brusnicu preterano, svejedno mi se veoma dopao. Moram da saznam kako se zove keks, odlican je :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma di ne vredi! DAAAAJ!

Nabacih čet'r kile ove zime, a šta sam ih iz'o čokolata i torata i pečenja, a tek popio piva i vina i rakije, pa se još i na kolu priviko svako malo, pa ondak sport za zube - semenke i ostale slane zanimacije, a trening tek pokoji fudbal, pokoji bazen, pretežno čuvanje kreveta i fotelja i te fore, i naravno džuskanje po kafići i klubovi, da pivo bolje legne... I biće opet taman za more ponovo zmijsko telo (u vidu pitona što vari omanje tele). :)

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Никада нећу схватити људе који ето тако из хобија фурају ту здраву исхрану и то,као то је ин. Свако ко уместо сарме једе којекакве макробиотичке зајебанције нема душу.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Никада нећу схватити људе који ето тако из хобија фурају ту здраву исхрану и то,као то је ин. Свако ко уместо сарме једе којекакве макробиотичке зајебанције нема душу.

Nema ni Kuruz dusu, paje izeo pola vagona mesa od nove godine na ovamo :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јуче сам ручао пржену свињску џигерицу, вечерао чварке, па ноћас око 2 опет јео џигерицу. Пре месец дана сам измерио количину масноће у телу, другар који ваља Хербалајф и који има интерес да прода то свакоме, каже да је све у савршеном односу. Никад ми неће бити јасан мој метаболизам. Другар који има 130 кила ме са људима упознаје речима: "Ово је рупа". :haha:

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јуче сам ручао пржену свињску џигерицу, вечерао чварке, па ноћас око 2 опет јео џигерицу. Пре месец дана сам измерио количину масноће у телу, другар који ваља Хербалајф и који има интерес да прода то свакоме, каже да је све у савршеном односу. Никад ми неће бити јасан мој метаболизам. Другар који има 130 кила ме са људима упознаје речима: "Ово је рупа". :haha:

Da si zensko, posle 24. godine bi postao debela svinja. :haha:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znači halva iz Vera s bademom na merenje, znači jebo život svoj :wub: :wub: :wub:

 

Ma di ne vredi! DAAAAJ!

Nabacih čet'r kile ove zime, a šta sam ih iz'o čokolata i torata i pečenja, a tek popio piva i vina i rakije, pa se još i na kolu priviko svako malo, pa ondak sport za zube - semenke i ostale slane zanimacije, a trening tek pokoji fudbal, pokoji bazen, pretežno čuvanje kreveta i fotelja i te fore, i naravno džuskanje po kafići i klubovi, da pivo bolje legne... I biće opet taman za more ponovo zmijsko telo (u vidu pitona što vari omanje tele). :)

 

Pročitala sam "čuvanje deteta"..hm.

 

@Kuruz, znam ih nekoliko tak'ih, al moram ti reći da imam osjećaj da ne traje večno ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...