Jump to content

Održavanje domaćinstva (život bez matoraca)


Zen

Recommended Posts

аммм...

 

Тражим цимера да ми улепша живот за време будућих студија.. Да буде висок, дугокос, паметан, да лепо кува и још боље чисти..

 

RNA javi se lemur đevojci!!! :mhihi:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Živim sa pet godina mlađom sestrom u stanu naših roditelja, ta djevojka me uništava iz dana u dan. Nervira me jer:

 

iznad svega: šuška kesama iz pekare, prodavnice, itd..

 

1) uči 25 sati dnevno i ne izlazi iz stana

2) ne zna da kuva

3) ne mogu da je naučim da uključuje bojler posle 12

4) prosipa dlake po stanu

5) ne pije i ne duva

6) ne gasi svjetla

7) jer mi popije voćni jogurt koji sam ostavio sebi za sutra

8) nikad ne zaključAava vrata

9) u toaletu ostaje sat vremena

 

ima još toga al ne mogu da se sjetim .=))

 

ja usisavam, izbacujem smeće jer to volim :o))), suđe peremo naizmjenično ona čisti kupatilo a hodnik i kuhinju, hrana u frižideru nam je 90% odvojena, ja plaćam račune ,))). eto to.. e da gosti.. njoj može da dođe ko hoće i da ostane koliko hoće i meni takođe, al ja mrzim da primam goste - imam jednog stalnog al to odavno i nije gost hahha - i mrzim da mi neko dolazi u sobu moje malo carstvo i da me smara i špijunira.. posebno me nerviraju ljudi koji ostanu duže od sat vremena a počeli su da me ubijaju pričom poslije deset minuta.. i moroni koji se ne najavljuju takve nikada ne pushtam u jazbinu.

 

nikad nisam zivio sa cimerom, jesam kod jedne fine bake bio podstanar i bilo mi je divno, volim je više od svoje babe..haha.

 

 

 

još: kreteni koji se nisu ni pozdravili još, tek su ušli, i odmah trče u toalet. fuj!

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim da se na TVu vrti reklama za neko sredstvo specijalno za laminat.

ja imam parket i koristim najbolju stvar na svetu - Pronto. Onaj u spreju skida cak i osusen korektor a ne osteti. Samo posle svih Pronto proizvoda pod je klizav :D

 

jednom smo parket prebrisali time, i UBISTVO! ginuli su ljudi nedeljama posle toga...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Živim sa pet godina mlađom sestrom u stanu naših roditelja, ta djevojka me uništava iz dana u dan. Nervira me jer:

 

iznad svega: šuška kesama iz pekare, prodavnice, itd..

 

1) uči 25 sati dnevno i ne izlazi iz stana

2) ne zna da kuva

3) ne mogu da je naučim da uključuje bojler posle 12

4) prosipa dlake po stanu

5) ne pije i ne duva

6) ne gasi svjetla

7) jer mi popije voćni jogurt koji sam ostavio sebi za sutra

8) nikad ne zaključAava vrata

9) u toaletu ostaje sat vremena

 

 

 

jebi ti to. bukvalno : )

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brock Samson Posted 17 minutes ago

QUOTE (matatrtaDgrejt @ 8. 4. 2008, 11:13)

Kh,Kh, Blondi, u pitanju je:

 

QUOTE

 

Živim sa pet godina mlađom sestrom

 

 

Ја не видим проблем. Blondie је у праву.

 

Ok. Al' onako bratski. Ah, taj zhivot bez roditelja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juce sam drzala Pronto sprej koji nije za parket i mekanu krpu i smeskala se jer ce svi morati da idu u carapama :) al ipak nisam time prebrisala :( I'm becoming soft...

 

Тако умало нисам погинуо, истина на степеницама. Пронто + вунене чарапе су смртоносна комбинација за паркет. Мада, ако има много паркета, а мало ствари, за клизање (право клизање) су супер...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Тако умало нисам погинуо, истина на степеницама. Пронто + вунене чарапе су смртоносна комбинација за паркет. Мада, ако има много паркета, а мало ствари, за клизање (право клизање) су супер...

 

to treba da stave u reklamu: PRONTO - nikad niste previse stari da naucite shpagu !

 

Ima specijalna tecnost Pronto za parket.Sipa se jedan cep te tecnosti u 2l vode i time ocistis.Kakav crni sprej,da vrat slomite! :no:

 

o toj tecnosti se i radi. ko bi imao zivaca da 20 kvadrata parketa prska sprejem?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima specijalna tecnost Pronto za parket.Sipa se jedan cep te tecnosti u 2l vode i time ocistis.Kakav crni sprej,da vrat slomite! :no:

 

ja sipam malo omekšivača u toplu vodu i brišem, još divno i miriše .)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Živim sa pet godina mlađom sestrom u stanu naših roditelja, ta djevojka me uništava iz dana u dan. Nervira me jer:

1) uči 25 sati dnevno i ne izlazi iz stana

...

9) u toaletu ostaje sat vremena

 

Najbolja stvar kod mladje sestre su njene drugarice.

Ako ih dovodi redovno, nema razloga da ne istolerishesh tih 9 stavki :pivopije:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heh, ajd da kaže, i ja nešto za Dnevnik .... još uvek šivim sa matorcima, ali se nadam da će se to vrlo vrlo brzo promeniti. Što se mojih odaja tiče (moje sobe) mogu da kažem da je uvak vanserijski sve sređeno i na svom mestu, nema pušenja, ne postoji šansa da mi se gazi u obući ... ono, moje društvo to zna i poštuje i mislim da je ok. Imam stav da kome se ne dopada ne mora da mi doalzi u kuću.

 

Kad budem imao svoj stan, siguran sma da će biti uvek uber sređen i pedantan, jer volim da živim u takvom okruženju. Pušenja neće biti ni u kom slučaju, jer je to jedna boleS :)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mister Proper rulezz!

 

MOzda je gej, ali cisti ko lud! :) :)

 

Mada, pre pranja nekim detrdzentom(domestos, mr. gej ili tako nesto) probajte prvo prasak za ves, sa njim oribate i onda sa detrdzentom!

 

:pivopije:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...