Jump to content

Potrebna pomoć, Yumetal majstor


krezavy

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Sve je to super, al' ako jednom kupiš Unior ili tako neki kvalitetan alat, videćeš zašto taj alat košta 10ak puta više, jer vredi. Ostali ključevi, odvijači, klešta i dr. alat se "pojede" i okruni prilikom iole ozbiljnije primene i češće upotrebe, al' ako ti treba jedared godišnje za minimalne zahvate, i "kinezi" i "turci" zadovoljavaju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

da,unior je munze konza za kljuceve,kljesta i sl,ista prica,sve staro i sve sljaka kao novo i dalje.Imam jedna kljesta,raspala se ona plastika na ruckama od starosti,a ovo metalno ko juce da je izaslo iz radnje.

imas i ovu opciju

15369.jpg

 

ko ne zeli sa setovima da se smara,medjutim,nisu bas pogodni za sve

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Premeštao as in pomerao ga i postavljao na neko drugo mesto? Ja sam bio menjao tri manja radijatora u stanu pre 2 godine, našao nekog majstora koji je imao dil sa toplanom/beoelektranom, do kojih ja nisam mogao valjano da doprem. Ukupno me izašlo 400jura za nekih 30ak rebara i ventile i ruke (mislim da je materijal bio nešto preko 250jura). Možda mogu da ti iskopam broj majstora, ako te zanima.

Edited by B@K@

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je istina, al terasa je zastakljena, i sad kontam da iskoristim to da bih imala vise svetla u sobi, a da i dalje bude manje vise podjednako toplo. Sad istrazujem da li mi je ok da uzmem pvc stolariju sa vakuum staklima ili alu stolariju, posto kontam da nema potrebe za alu jer vrata sobe nece biti direktno izlozena elementarnim nepogodama, posto je taarasa zastakljena, a i jeftinije je.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je istina, al terasa je zastakljena, i sad kontam da iskoristim to da bih imala vise svetla u sobi, a da i dalje bude manje vise podjednako toplo. Sad istrazujem da li mi je ok da uzmem pvc stolariju sa vakuum staklima ili alu stolariju, posto kontam da nema potrebe za alu jer vrata sobe nece biti direktno izlozena elementarnim nepogodama, posto je taarasa zastakljena, a i jeftinije je.

Ako se odlučiš za PVC mogu ti nabaviti broj od firme iz Platičeva, izuzetno su povoljni, a kvalitetno rade.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...