Jump to content

Potrebna pomoć, Yumetal majstor


krezavy

Recommended Posts

@MissionVao

meni se chini da jeste o.k. cena za sam brener, ako dobijash i bocu uz to onda do dzhidzha jer je samo boca map gasa oko 1500. elem nadam se da je brener nov naravno... polovan takav mozhesh da nadjesh za dvaez jura

be good

Zaboravih onda da se zahvalim :D

Elem, jel zna neko kako se uklanja swing louver na klimi? Pokusavam da dodjem do onog cilindricnog filtera za izbacivanje vazduha, onaj za usis moze i debil da ocisti, to sam vec uradila. Al ovaj za izduv je prljav i vonja samo tako. Ne vidim logican nacin da se probijem do njega bez skidanja maske (i to sam radila delimicno i nista nisam dobila) al izgleda da moze ako se ukloni jebeni swing. Any ideas? :D Na netu nema nista, ko da ameri ciste samo taj prvi.

Edited by MissionVao

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Zen: Pa ako se javi ovde javio se, necu da ga jurim kad je za dz :D Videcu vec da iscimam one sto su mi vec dolazili, samo reko ako neko ovde zna tako je lakse :D

Neverovatno koliko su stvari teze kad su ti jedva u domasaju iznad glave, zamisli sastavljas komp koji visi na plafonu :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, tipa 2 klime za 5000 inace je 3000/kom. Al to kad su mi bili iz pravog servisa pravi strucnjaci, oni sto zapravo i popravljaju. Vecina tih 'servisa' ume samo da ocisti i ako ima kvar vade se. Oni su valjda 2000, mozda i manje.

Edited by MissionVao

Share this post


Link to post
Share on other sites

nemo da ga slušaš. smrdu mu noge.

 

 

inače, neke klime smrde. koja je klima u pitanju? jer meni su bili i servisi i kurci i palci, al djaba. nešto je pomogao asepsol, i redovno paljenje klime. izgleda da ima neko mesto gde se skuplja voda, te dismr. a kad dojdem kući mogu i da overim koja klima je u pitanju. ako se setim. ako ne, quotuj me, izadje mi notifikacija pa ću proveriti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Generalni, nemoj da me razocaravas, zar ti delujem ko neko ko nije prevrnuo uputstvo? :D

Elem, ko sto rekoh bila je fizicki puna prasine al se ta turbina na kraju ne skida nego se mokro cisti nekim rastvorom pod pritiskom tako da je prevelika jebada da sam to radis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

kad smo vec kod adresa, ima li neki haker ovde da mi pomogne kako da vidim TCP/IP podesavanja na kompu na poslu?

Ne mogu da im pristupim preko Control panel-a, jer nemam admin prava, a hteo bih da ta podesavanja iskopiram na svoj laptop, pa da mogu da imam net na laptopu dok sam na poslu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam ja sta ti je to :haha:

 

Inace, uspeo sam da nadjem ta potrebna podesavanja (ip,subnet mask i def. gateway) u 'status' delu konekcije na tom raspalom kompu na kom radi net i upisao sam sve to na laptop, ali i dalje nista. Jendnostavno, nece da prepozna mrezu, uvek mi pise 'unidentified newtork'.

Da napomenem da je na tom raspadu instaliran Win XP, a na mom laptopu Win 7. Da li to ima neke veze?

Share this post


Link to post
Share on other sites

na poslu sigurno imaju domen cim imaju admina. na laptopu nema opciju unosa user i passa neophodnih za ubacivanje na mrezu kako bi dobio adresu..al pre svega jer mreza ne moze da prepozna racunar tj korisnika.

 

na poslu sigurno imaju domen cim imaju admina. na laptopu nema opciju unosa user i passa neophodnih za ubacivanje na mrezu kako bi dobio adresu..al pre svega jer mreza ne moze da prepozna racunar tj korisnika.

Share this post


Link to post
Share on other sites

znaci ne bi pomoglo ni ako instaliram win xp?

posto sam procitao da cesto xp i win7 kompovi medjusobno nece da komuniciraju.

 

znam da je bivsi kolega uspeo da namesti na svom laptopu, on je furao Vistu na njemu. Ali vise ne radi, tako da jbg.

zadnja opcija mi je da odem do tog kompjuterskog odeljenja, ali iz par razloga bas i ne bih, tako da ako moze ovako to da se namesti (mada sumnjam, po vasim komentarima), bilo bi kul.

 

kako god bilo, hvala unapred.

Edited by Џрк

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam lika koji je hteo da uradi isto sto i ti, i odneo je laptop u IT odeljenje i sredili su mu, tako da te nista ne kosta da pitas. Inace, odgovor koji sam ti dao kao razlog verovatno nije skroz ispravan..ima tu jos i drugih cinilaca, medjutim da ne duzim pricu i komplikujem terminologijom, poenta je da bez IT odeljenja neces uspeti.

Edited by Ozziris

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...